Results 1 to 4 of 4

Thread: Дебелина на главата на 156 2.5V6 ЦФ2

  1. #1

    Default Дебелина на главата на 156 2.5V6 ЦФ2

    Понеже съм обезглавил двигателя, два дена си играх с пилене на портове и прочее(разбрах защо зимат по 200 кинта за портване на глава), и неска фърлих главите само за заглаждане, но така или иначе понеже не видях никакви белези или марки по тях, както при ТС-те например има, някой дали знае каква точно им е дебелината, за да знам в Англия докато е суркан двигателя дали хайваните там са отвяли някоя десета, и какъв ми е толеранса с който разполагам, тъй като засега това ми е пенсионерската кола, но за в бъдеще не знам как ще ме ухапе заека и т.н......
    Визуално между върха на клапаните и челото на главата има поне милиметър, но поради факания дъжд не ми се излизаше да въртя вала да видя колко нагоре излизат буталата.....
    Така че някой ако има точна цифра ще съм му почти задължен.......
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails DSCF2174.jpg  
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  2. #2

  3. #3

    Default

    Баси 3 часа се разхождах из тия лърнове и дте-та, и нищо не намерих......благодарско, както казах почти съм ти задължен....
    Тъкмо ще кажа сега на шлайферчето да ми я измери......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Баси 3 часа се разхождах из тия лърнове и дте-та, и нищо не намерих......благодарско, както казах почти съм ти задължен....
    Тъкмо ще кажа сега на шлайферчето да ми я измери......
    и на мен ми е трудно с тези електрони формати
    друго си е на хартиен носител

    П.П. ще черпиш една бира на чужда сватба

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •