Results 1 to 10 of 10

Thread: Питане за Дебитомер

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Plovdiv
    Posts
    67

    Default Питане за Дебитомер

    Тъй като сам заразпитвал днес да питам още нещо.Преди 6г. като взех колата я почистихме основно и не си спомням много добре ама в дебитомера май имаше някъкъв датчик?Днес като го отворих и гледам няма нищо.Та на въпроса,имало ли е датчик или не,и ако твябва си купя от някъде и да го запоя.





    Hее важно колко коня имаш под капака, а какво магаре си зад волана!!!!Alfa Romeo 164 ts 2000c 90г.

  2. #2
    Обикновен Алфа потребител didod's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    София, много рядко Ст. Загора
    Age
    47
    Posts
    2,854

    Default

    Абе май си има по принцип. За температура. Ама едва ли ще намериш друг да го запоиш... А не ти ли свети 'дюза' на таблото?
    Alfa Romeo 164 SUPER T. Spark /Base '95/ - gone for parts;
    Lancia Kappa JTD '98 -

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Plovdiv
    Posts
    67

    Default

    Не никакви лампи не ми светят,дано да знае някой какво съпротивление се слага.
    Hее важно колко коня имаш под капака, а какво магаре си зад волана!!!!Alfa Romeo 164 ts 2000c 90г.

  4. #4
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,683

    Default

    Не се занимавай с глупости .. намери си някъде цял дебитомер втора употреба и ще си решиш проблема .
    Иначе там където е "ухото" "скобата" или както и да го наречем там вътре трябва да има сензор който отчита температурата на въздуха .
    Колата би трябвало да не се държи адекватно така както е и да се замисля до около 2000 оборота ...
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  5. #5
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Plovdiv
    Posts
    67

    Default

    Съгласен съм с теб за втората употреба,ама случайно ако знае някой нещо за този сензор да каже.В Пловдив има доста магазини за електроника и може би ще се намери.А иначе колата преди 1г. гъреше на газ и сигорно тогава е издухала сензора.На бензин върви добре до 6000об. а на газ като я цедя неще повече от 4000об.
    Hее важно колко коня имаш под капака, а какво магаре си зад волана!!!!Alfa Romeo 164 ts 2000c 90г.

  6. #6
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,683

    Default

    1.Мога да ти го снимам да го видиш как изглежда .. но как точно се води един господ знае .
    2. Дори и да се намери (от друг примерно) никога не може да го наместиш точно както трябва да бъде - а е важно .
    3.Дебитомер втора употреба се намира на 30-100лв зависи от търговеца , има няколко 164-ки на части в раздел Купува/Продава . Аз наскоро си вземах един от колега от форума който си разпродава колата на части , защото при мене имам друг проблем с дебиЛомера .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  7. #7
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Plovdiv
    Posts
    67

    Default

    Ако на някой му се намира от стар дебитомер тази част да се обади,да зглобим от 2в1.
    Hее важно колко коня имаш под капака, а какво магаре си зад волана!!!!Alfa Romeo 164 ts 2000c 90г.

  8. #8
    Запален алфист Petronii's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    125

    Default

    Прия телю, имаш ли газожа уредба? Ако имаш то при гърмеж този сензор се е откъснал. Повярвай ми по-добре смени дебитомера. Можеш да ползваш дебитомер от Алфа 164 2.0 тс, опел вектра, калибра 2.0, или ФВ пасат 1,8 или ауди б4 1,8. Цената втора ръка варира от 50-80 лв.
    Alfa Romeo 166 2.0 TS 2001

  9. #9
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,683

    Default

    Quote Originally Posted by Petronii View Post
    Прия телю, имаш ли газожа уредба? Ако имаш то при гърмеж този сензор се е откъснал. Повярвай ми по-добре смени дебитомера. Можеш да ползваш дебитомер от Алфа 164 2.0 тс, опел вектра, калибра 2.0, или ФВ пасат 1,8 или ауди б4 1,8. Цената втора ръка варира от 50-80 лв.
    На всички останали които си изброил освен от Алфа са им различни буксите ... дали си струва играчката да се пренарежда ?
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  10. #10
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Plovdiv
    Posts
    67

    Default

    Някой не изка ли да ми подари стар и разбит дебитомер,трябва ми само сензора.
    Hее важно колко коня имаш под капака, а какво магаре си зад волана!!!!Alfa Romeo 164 ts 2000c 90г.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •