Page 23 of 58 FirstFirst ... 13212223242533 ... LastLast
Results 331 to 345 of 863

Thread: Плахо пистовизиране и "rebuild" на 156 3.0V6

  1. #331
    Силно зарибен - облъчен Da_Fuse's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    873

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    3-ката си е 3-ка
    Аlfa 75 - 1.8 Turbo 155hp '87
    Lancia Dedra 2.0 Turbo Integrale 180hp '92

    България от векове за векове - НАД ВСИЧКО!

  2. #332

    Default

    Кой мод да помоля да смени името на темата на да речем "Плахо пистовизиране и "rebuild" на 156 3.0V6"
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  3. #333
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Кой мод да помоля да смени името на темата на да речем "Плахо пистовизиране и "rebuild" на 156 3.0V6"
    Готов си, ама трябваше ти да черпиш а не Другаря Зашев

  4. #334

    Default

    Като цяло трилитровката е готова за сбиране частите са уж налице, чакат се само сегментите и дюзи.....
    Като казах дюзи, че в тая връзка търся 6 дюзи за тройка, различни са от тези на 2.5.....Бошовски номер 0280150702 или 0280150701 -
    Джамбазите ме убиха с цени от 200 лв за 6 дюзи - ебаси аз взех двигател за 400, тия ще искат 200 кинта за 6 дюзи......Някакъв в Казанлък обяви 120 за 6те, но не можел да ги намери.....ебаси драмата......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  5. #335

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Като цяло трилитровката е готова за сбиране частите са уж налице, чакат се само сегментите и дюзи.....
    Като казах дюзи, че в тая връзка търся 6 дюзи за тройка, различни са от тези на 2.5.....Бошовски номер 0280150702 или 0280150701 -
    Джамбазите ме убиха с цени от 200 лв за 6 дюзи - ебаси аз взех двигател за 400, тия ще искат 200 кинта за 6 дюзи......Някакъв в Казанлък обяви 120 за 6те, но не можел да ги намери.....ебаси драмата......
    Като цяло може да вземеш дюзите на Зашев така или иначе той сега само може да подкастри асмата (време е точно за това) па да му ги върнеш като му потрявбат... демек... в далечното бъдеще, но съм сигурен че поне до следващия Серес може да ти ги заеме

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  6. #336

    Default

    Мисля че ще е по лесно да му сглобя един съботаж и да си реша проблема както с дюзите, така и с още някой части......
    Дюзи трябва да се търсят, не мое да чакам аз на тия варианти.....не че до 2 месеца ще се юрна с 3.0, така или иначе преместих радиатора отпред, и ще трябва да врътна 1-2 дена на Калояново с 2.5 все още, но за да го сваля тоя сега, ще трябва 3.0 да ми е готов за качване и да не се бавя.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  7. #337
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София
    Posts
    462

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    Като цяло може да вземеш дюзите на Зашев така или иначе той сега само може да подкастри асмата (време е точно за това) па да му ги върнеш като му потрявбат... демек... в далечното бъдеще, но съм сигурен че поне до следващия Серес може да ти ги заеме
    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Мисля че ще е по лесно да му сглобя един съботаж и да си реша проблема както с дюзите, така и с още някой части......
    ....
    Имам една дюза за вас...ама да не ви дойде богата сместа...
    Феро, глей те тука http://stenlicar.mobile.bg/ - от тук напазарувах 166-та. Тая дето се продава на части, се продаваше и тогава. Тоя Стенли изглеждаше читав, а и тоя скраб дето му седи в двора 2 години...може да спазариш проблемния матор тънко...те ти и дюзи и всякакъв чарколяк...
    Гледам, че има и 156 GTA за 10 бимберици. Ненчо парите ги нема за нищо и ако е пораснал вече, може да остави биберона и малолитражките и да се пробва с 3.2

  8. #338
    Алфоман D-I-V-A-K-A's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    912

    Default

    Стенли и Стефан са големи пичове, но за съжаление 166-та отдавна е без мотор. То почти нищо няма вече по нея
    Alfa Romeo 146 Junior EX/Alfa Romeo 146 Ti EX /Alfa Romeo 156 GTA EX/Alfa Romeo 147 GTA wannabe

  9. #339

    Default

    Quote Originally Posted by D-I-V-A-K-A View Post
    Стенли и Стефан са големи пичове, но за съжаление 166-та отдавна е без мотор. То почти нищо няма вече по нея
    "Швейцарците"...
    Нямаха ли две 166-ци?Ако не се бъркам Ники да им отиде на посещение
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  10. #340
    Алфоман D-I-V-A-K-A's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    912

    Default

    Quote Originally Posted by Linkestis View Post
    "Швейцарците"...
    Нямаха ли две 166-ци?Ако не се бъркам Ники да им отиде на посещение
    Еми освен скоро да са докарали някоя друга 3.0, но тази на която е обявата няма мотор отдавна
    Alfa Romeo 146 Junior EX/Alfa Romeo 146 Ti EX /Alfa Romeo 156 GTA EX/Alfa Romeo 147 GTA wannabe

  11. #341

    Default

    Quote Originally Posted by pla_y_men View Post
    Имам една дюза за вас...ама да не ви дойде богата сместа...
    Феро, глей те тука http://stenlicar.mobile.bg/ - от тук напазарувах 166-та. Тая дето се продава на части, се продаваше и тогава. Тоя Стенли изглеждаше читав, а и тоя скраб дето му седи в двора 2 години...може да спазариш проблемния матор тънко...те ти и дюзи и всякакъв чарколяк...
    Гледам, че има и 156 GTA за 10 бимберици. Ненчо парите ги нема за нищо и ако е пораснал вече, може да остави биберона и малолитражките и да се пробва с 3.2
    4 166-ци на части има в мобилето, и тоя Стенли ли е къв е беше единия от тримата дето ми каза 200 лв......сякаш се бяха наговорили деба......четвъртия беше тоя от Казанлък.....той пък не ги намерил......яка работа....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  12. #342
    Запален алфист r.punto's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Силистра
    Age
    45
    Posts
    274

    Default

    има 2,0 в6 турбо на части в Пазарджик..не знам дюзите от този мотор ще ти свършат ли работа..
    Амбицията е последното убежище на неудачника

  13. #343

    Default

    Предполагам че и той е с такива дюзи, но не съм 100% сигурен.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  14. #344

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    4 166-ци на части има в мобилето, и тоя Стенли ли е къв е беше единия от тримата дето ми каза 200 лв......сякаш се бяха наговорили деба......четвъртия беше тоя от Казанлък.....той пък не ги намерил......яка работа....
    На Пунто ГТ дюзите са същите и са с тоя номер 0280150701 и са 240 кубика, вървят по 60-80лв. 4 броя и се намират сравнително лесно.

    0280150702 ките се слагат на всичкото 8v. + CF1 16v. и мое се замера човек с тях, ма са 190 кубика.


    П.П. Живот и здраве до месец и аз ще махам моите от Пунтото, та ако наистина не си на зор 4бр. са намерени
    Last edited by thecleaner; 01-04-2013 at 23:43.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  15. #345

    Default

    Quote Originally Posted by thecleaner View Post
    На Пунто ГТ дюзите са същите и са с тоя номер 0280150701 и са 240 кубика, вървят по 60-80лв. 4 броя и се намират сравнително лесно.

    0280150702 ките се слагат на всичкото 8v. + CF1 16v. и мое се замера човек с тях, ма са 190 кубика.


    П.П. Живот и здраве до месец и аз ще махам моите от Пунтото, та ако наистина не си на зор 4бр. са намерени
    .....ако са такива и до месец ги махаш значи изобщо да не търся - твойте 4, аз имам една от едно време, още една ще намеря и съм бомба.....
    П.П - верно че са такива, ся проверих, батка ако се видим някъде ми напомни да те почерпя.....
    Last edited by ФЕРАРИСТ; 02-04-2013 at 12:26.
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

Page 23 of 58 FirstFirst ... 13212223242533 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •