Page 52 of 58 FirstFirst ... 2425051525354 ... LastLast
Results 766 to 780 of 863

Thread: Плахо пистовизиране и "rebuild" на 156 3.0V6

  1. #766

    Default

    Галоши сликове на студено и песъчливо, стокови 285 широки гуми отзад.....тва е основната причина.....не завива просто.......
    Рейката е 2 оборота от - до.......трудно бих намерил по бърза....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  2. #767
    Старши алфист tqnbtb's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Bulgaria,Burgas
    Posts
    535

    Default

    хаха мн яко , но ми изглежда адски трудна за каране .. не знам реално дали е така, но като тръгне на страни с въртене на волана, не се връща в правилната посока като кола например. ААА и един въпрос : Според теб колко по-бърза ще е от 156-цата на писта ?
    Last edited by tqnbtb; 05-02-2015 at 00:20.
    alfa romeo 145 QV 15.38 (400m)
    Fiat punto GT in progress ~200hp

  3. #768
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София
    Posts
    462

    Default

    Споко Феро, първия тест на паралелепипедката пак е по-добър от първия на Макларън Хонда... Както казват корифеите по ТВ - има доста да "доуточняваш" А БКВ ще ти каже "закривай проекта!"
    Ще смениш 2-3 комплекта пружини, ще си поиграеш с амортисьорите, ще сложиш стабилка и отзад и ще стане работата...
    Огледалата малко пречат на аеродинамиката, но е пренебрежимо, не ги махай...

  4. #769

    Default

    Светльо е прав, със сигурност този вариант на рейка, носачи наклони и т.н. не работи....

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  5. #770

    Default

    За драг е идеална бе, насмита се добре, ще дава хубави времена, и лесно ще се прибутва на опашката
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  6. #771

    Default

    Съжалявам, нямам намерение да обяснявам в детайли причините за това което се вижда или изглежда на камерата, все пак целта на тва първо каране беше да се олашка колкото се може повече добичето навсякъде, да се сурка настрани, да се гъне наляво и надясно, и прочее неща който нямат общо с майсторското шофиране и представите за добро поведение.......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  7. #772

    Default

    Все си мисля, че имаше по-лесен начин да си теглиш куршума .... примерно

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  8. #773

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    Все си мисля, че имаше по-лесен начин да си теглиш куршума .... примерно
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  9. #774

    Default

    op Click image for larger version. 

Name:	bridgestonecar.jpg 
Views:	268 
Size:	50.9 KB 
ID:	142134

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  10. #775

    Default

    Неска преминахме що годе успешни първи тестове на Калояново, общо взето същите гуми, не особенно топло време и асфалт, но все пак доста по добре от предния тест, все пак предната дясна стопли на почти 40 градуса.......
    Ще трябва да изкореня всички стари навици на каране от 156цата, това изисква коренно различно управление и може би правилното спиране ще е най - тънкия момент......
    Чесно казано преди не се бях въртял на Дракона, независимо какво съм карал, днес го направих 3 пъти......комбинирането на сликове със стокови гуми не винаги е удачна комбинация........
    Всичко издържа като конструкция засега, от спирачните резервоари протича течност и ми плакне очите, в предния ляв слик имаше забита самонарезка още от миналата година, която явно падна при завъртането от края на клипа и гумата издъхна......
    По средата на правата може да се включи и пета, но на тоя етап ме е шубе, сходимоста е правена на око и колата не е особенно послушна......
    При първа удобна възможност следва още Калояново.....
    http://youtu.be/yO-su-fD0_8
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  11. #776
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София
    Posts
    462

    Default

    Паралелепипедката добре се джурка бе, чак ме кефи! На правата, ако чак и пета можеш да забучиш значи бая се засилва...Като гледам въртиш за по около 57 сек., не е лошо без реглаж, без гуми и със сакато задкормилно устройство
    Много смело се овъртя край бетона, дано си бил с кафявите гащи...

  12. #777
    Старши алфист Drag0's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    786

    Default

    Това си е мега-нацепена-картинг-батка !
    ...

  13. #778
    Старши алфист Iltcho's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Враца
    Age
    42
    Posts
    625

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    По средата на правата може да се включи и пета, но на тоя етап ме е шубе......
    [/URL]
    А? Шубе? Страх ме лови като не те е шубе...

    За непипана сходимост и изчистване на другите неща около концепцията си мисля, че караш доста смело!
    Евала за ентусиазма. Достоен за възхищение и пример - когато има мерак - няма граници.
    ALFA ROMEO 164 2.0 Facelift
    ALFA ROMEO 164 SUPER 2.5TD
    Audi a6 2011 3.0 TDI Quattro
    Mini Cooper 1.6 16V Turbo kit 1++hp

  14. #779

    Default

    Горе долу натъкмихме визуално концепцията, не стана особенно красиво, но тва не ме вълнува......важното е елементите да не създават кои знае колко драг.....
    УТре предпоследен тест на Калояново преди евентуалния Серес......евентуалния щото гърците са малко презервативи.....
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails P3020017.jpg   P3020018.jpg   P3020021.jpg   P3020022.jpg   P3020027.jpg  

    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  15. #780
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София
    Posts
    462

    Default

    Аз че не разбирам е ясно, ама тая мебел отпред каква функция има?

Page 52 of 58 FirstFirst ... 2425051525354 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •