Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20

Thread: Аксиален лагер ?

  1. #16

    Default

    Quote Originally Posted by didko_boy View Post
    ХАХАХАХАХА на колко бири е бил човека дето ти го каза??? Каркай си мини покрай колегата "пинки" да си каже мнението черпи го една бира и продължавай да се наслаждаваш на хубавицата! Много са те шашнали
    Леко ме успокояваш, колега... в сериза ми обясняваха, че имало някакъв маховик, който щял да направи беля. Точно това не ми е силна страна, та затова и реших да питам тук
    Alfa Romeo 146 1.8 16V TwinSpark

  2. #17

    Smile

    брато бях същия сменяй съединител 350 лв

  3. #18

    Default

    Quote Originally Posted by seaman4 View Post
    брато бях същия сменяй съединител 350 лв
    Доста по-евтин е съединителя за 1,8
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 8v 115 cv + STEINHOF SPORT

  4. #19
    iron man Pinky's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Age
    74
    Posts
    2,648

    Default

    Не е чак много по-евтин истинския. Има и евтини, но някои не изкарват и по 1000 км, а труда по смяната е скъп. Действително може да станат поразии, ако се счупи, но трябва да е доста прецакано всичко, че чак да се потроши. Предлагам си услугите, защото някои сервизи имат тенденция да шашкат клиента 1.) за да се презастраховат; 2.) за да вземат парички веднага.
    I just have a hunch that Stalin is not that kind of a man. I think that if I give him everything I possibly can and ask for nothing from him in return, he won't try to annex anything and will work with me for a world of democracy and peace
    Roosevelt

  5. #20

    Default

    Quote Originally Posted by Pinky View Post
    Не е чак много по-евтин истинския. Има и евтини, но някои не изкарват и по 1000 км, а труда по смяната е скъп. Действително може да станат поразии, ако се счупи, но трябва да е доста прецакано всичко, че чак да се потроши. Предлагам си услугите, защото някои сервизи имат тенденция да шашкат клиента 1.) за да се презастраховат; 2.) за да вземат парички веднага.
    Е под 300 лева е оригиналния
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 8v 115 cv + STEINHOF SPORT

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •