Results 1 to 4 of 4

Thread: Добавки към маслото...

  1. #1

    Default Добавки към маслото...

    Колеги,за жалост компресията на едното бутало е под нормата и колата има навика да понагорява масълце.Добре,ама с това българското ми омразна,колата не заслужава подобна манджа в двигателя
    Чух за някаква добавка с тривиалното име STOP.Има ли нещо вярно?Препоръчайте ми някаква добавка да го спрем тоя апетит към маслото
    Става въпрос за FIAT-a в подписа.

    Благодаря предварително.
    '99 156 1.9 JTD SP3

  2. #2
    Запален алфист
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bundesrepublik Deutschland
    Posts
    363

    Default

    Не , няма да спре да го харчи.
    Но ако яко наблъскаш от тая добавка,3 тубички, и после отидеш и се върнеш до морето, няма да пуши почти никак, и айде на Горубляне

  3. #3

    Default

    Ти пък,не ме отчайвай така.Не вярвам да няма временно решение на проблема поне до следващата смяна на маслото.Други идеи,свързани с ниско капиталовложение?
    '99 156 1.9 JTD SP3

  4. #4
    Младши алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Пловдив
    Posts
    22

    Default

    Тоя STOP прави си сметка що за стока е, като му видиш цената 5-6 лева. Поне спира пушека от хаспуха . За разхода на масло не мога да ти кажа, щото скоро след това си продадох кошницата, ама поне не димеше кат Трабант . И накрая, ако решиш да пробваш, практическо съветче: загрей кутийката някак (например на водна баня), щото тая гадост иначе е гъста като грес и не можеш да я сипеш в двигателя.
    Making the rules

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •