Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 57

Thread: Вече имам GTV 3.0 V6 24V - 2001

  1. #1
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default Вече имам GTV 3.0 V6 24V - 2001

    Тази нощ ми пристигна колата. На собствен ход от едно селце над Бремен (2112 км до София). Дала е среден разход от 10,5 литра- колата е с 6 скорости, по аутобаните е карано с 160-180 - човека който ми я кара е на 60 години , ама каза че тази кола така леко ги дигала и така се кефил , че не мисли че се е товарила. Каза че дори на едно две места понеже някакви БМВ-та го дразнели дигал над 210- 220.
    Понеже вчера беше тъмно нямах време много да я оглеждам - само видях че в багажника няма резервна гума (мисля трябва да си взема 16-ка , 5х98 патерица - ако знаете някъде някоя ) В петък ще се кара на сервиза (вече са приготвили ремаците и ролките) да видим какво още ще излезе. Вчера я карах малко през ноща - много яко набира, звука е страшен. Колата е сребърна с червен кожен салон (момо) и червени мокети. По Епера излиза произведена 08.2001 , а е регистрирана на 26.09.2001г. (от талона)
    Нещо което забелязах вчера не ми бачкат предните колони (ама май собственика е имал усилвател и го е откачил - гледам някакви кабели в багажника , иначе ЦД -то ми го е оставил) Като я прибрах в гаража и спрях радиото антената не се прибра - някакво копче ли има за прибирането и , че нямах време през ноща да я оглеждам - днес се успах за работа

    П.П. За сега нека темата да е тук , в раздела "Представете се" ще постна снимки след като я измия, регистрирам и обслужа в петък събота.
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  2. #2
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    Честито
    Антената се прибира автоматично от радиото. Ама аз гтв с работеща антена не съм виждал ))
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  3. #3
    Slower
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    1,370

    Default

    Честито и от мен - чакаме снимки на красавицата.

    Би ли споделил, колко пари ти излезе това удоволствие?
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo GTV 2.0TS - няма я вече.

  4. #4

    Default

    Честито и добре дошъл в клуба!

  5. #5
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Общо с докарването 5 евра ми излезе. Сега остава да видим какво има за правене по колата. Иначе колата е минала ТЮФ януари 2010 и е валиден до януари 2012 година. Вчера като дигнах капака двигателя ми се видя доста мръсен - забелязах , че няма кора защитна - та ако знаете от къде може да се вземе. Преди време четох в раздела тема за корите, ако има някаква актуална информация за това от къде , как , колко за защитна кора под двигателя.

    П.П. Ако можете да видите този линк - тук има снимки на колата от Еbay - на тъга не достигнахме търсената минимална цена, но се свързах с продавача и се спазарихме.
    Ето: http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...=STRK:MEWAX:IT
    Last edited by BatVas; 27-10-2010 at 11:27.
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  6. #6
    започва да се пристрастява kunev's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    31

    Thumbs up

    Поздрави за яката кола !
    Резервната гума за всички ГТВ-та е: 4Jx15" - T125/80 R15 96M (взето от ръководството). По-скоро такава търси. На повечето коли я няма, аз моята съм си я купувал впоследствие.
    Антената за радиото се вдига/сваля с включването/изключването на радиото/CD-то. Мисля b_angelov беше писал тема за ремонт на тази антена, която си е проблемна.
    V6 мисля нямат предпазна кора под двигателя или имаш предвид някоя друга кора - страничната до ремъците или горните кори.
    И да я наснимаш скоро да и се порадваме.
    Добре дошъл в Alfa Romeo V6 клуба
    Alfa Corse - Art of racing

  7. #7
    Slower
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    1,370

    Default

    Quote Originally Posted by BatVas View Post
    Общо с докарването 5 евра ми излезе. Сега остава да видим какво има за правене по колата. Иначе колата е минала ТЮФ януари 2010 и е валиден до януари 2012 година. Вчера като дигнах капака двигателя ми се видя доста мръсен - забелязах , че няма кора защитна - та ако знаете от къде може да се вземе. Преди време четох в раздела тема за корите, ако има някаква актуална информация за това от къде , как , колко за защитна кора под двигателя.

    П.П. Ако можете да видите този линк - тук има снимки на колата от Еbay - на тъга не достигнахме търсената минимална цена, но се свързах с продавача и се спазарихме.
    Ето: http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...=STRK:MEWAX:IT
    Сигурен бях!

    Преди няколко дни я гледах в autoscout, струваше 4650 евро.
    От вчера я няма и подозирах, че ти си "виновен".

    Колата е страхотна, да ти е честита отново и с кеф да я караш.
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo GTV 2.0TS - няма я вече.

  8. #8
    JTD ФЕН S_G_M's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Бургас
    Age
    39
    Posts
    450

    Default

    Честито ти придобивка , чакаме те в Поморие
    Alfa Romeo 145 JTD 105+ HP BY
    Alfa Romeo GT 1.9JTD 150+ HP BY DAGI

  9. #9

    Default

    БРАВО! СУПЕР Е!!!
    Честито от мен!

  10. #10
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Сигурни ли сте че резервна 15-ка ще стане - предните дискове са 305 мм. Или всъщност, ако спукам предна просто ще преместя една задна отпред и патерицата 15-ка отзад- тъкмо заема по малко място.
    А за антената не се притеснявам (то музика не ми трябва- пуснах радиото в гаража като я прибрах), вчера карах със спуснат прозорец и няма да Ви казвам кво стана като я изрязах на тунела от Люлин към Арена

    П.П. Имах предвид кора за под двигателя - другите си ги има. Такава кора имаше 145 цата ми , а после и 156 цата ми. 164 ката няма ама тя си е висока.
    Last edited by BatVas; 27-10-2010 at 12:50.
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  11. #11
    JTD ФЕН S_G_M's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Бургас
    Age
    39
    Posts
    450

    Default

    Нещо като това ли се чуваше в тунела http://auto.fishki.net/comment.php?id=10064
    Alfa Romeo 145 JTD 105+ HP BY
    Alfa Romeo GT 1.9JTD 150+ HP BY DAGI

  12. #12
    Запален алфист kongogo's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    София
    Posts
    162

    Default

    Много е хубажа колега много безажарийни

  13. #13

    Default

    Блян! Да си го караш я с здраве и да ти пълни душата плътния ниск звук!
    145 QV ex.
    146 Boxer TOTAL ex.
    147 T.S. Sele top

    Lancia Dedra 2000 16

  14. #14
    Запален алфист a1----'s Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    София
    Posts
    175

    Default

    Честито от мен!
    Аlfa Romeo 156 2.0 16V TWIN SPARK '99 selespeed
    Създадена, за да впечатлява

  15. #15

    Default

    Честито за зверчето
    156 2.4JTD 136+ PS

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •