Results 1 to 2 of 2

Thread: най-невероятната жена шофьор

  1. #1
    Болен алфист Kostadin's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    42
    Posts
    1,186

    Default най-невероятната жена шофьор

    значи случката се развива малко преди Карнобат отзад ме настига червена(нещо като бордо) варненска алфа 145 със змята от емблемата на задното стъкло майче беше лепенка както и да е много ми хареса, с две мацки вътре в нея, шофорката просто беше размазващо красива жена............
    не след дълго ме отвя а аз е все пак карах културно понеже бях със жена си и балдъзата, а така също и неиния съпруг, но не след дълго натиснах гаста и започнах да я гоня и я настигнах....... аз я изпеваря тя ме изпревари, аз я изпреваря и тя ме испревари и така почти до Варна, просто не знаете какъв кеф ми направи това маце какво каране само направи това момиче заслужава поздравления
    не всеки ден се срещат истински шофьорки и то в алфа .......
    ако бях сам щях да я спра да и дам визитка на клуба ама нали се сещате
    след това два дена обикалях като луд из Варна в надежда да видя алфата обаче не се овенчах с успех за съжаление
    както и да е тя доста време кара на 1-2 метра зад мен и съм сигурен че е видяла лепанката на клуба а съответно и интернет адреса на същия така, че сигорно ще прочете това мнение в което я поздравявам за избора си на кола и на това как я кара тази кола..........
    ALFA ROMEO 155 T.SPARK 2.0 8V
    ALFA ROMEO 33 1.5 TI

  2. #2
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    В тоя ред на мисли да се похваля, че скоро ще имаме още една жена която ще движи с Алфа Ромео из България, а имено моята ... не знам дали е добра идея да я приемем в клуба обаче не е лошо да го понаучим момичето да кара щото е новобранка ...
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •