Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19

Thread: Снимки с катастрофи на алфа 164

  1. #16
    Старши алфист nastybg's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    566

    Default

    Само аз ли виждам, че тая 164-ка всъшност е била РЯЗАНА и затова и липсва предницата, и сеатчето отзад е далече от добро представяне, защото се е нагънало като хармоника, а на 164-ката врата и е като нова тоест удара не е стигнал до нея !
    ---Alfa 147 1.9JTD ---Fiat Coupe 2.0 16V EX ---Alfa GT 1.9 JTDm EX---BMW E90

  2. #17
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Quote Originally Posted by nastybg View Post
    а на 164-ката врата и е като нова тоест удара не е стигнал до нея !
    Aко се вгледаш добре в последните снимки на предната страница с катастрофата на зелената 164-ка ясно се вижда как при челен удар двигателя влиза под купето а роговете са "гофрирани" и също отвеждат силите от удара надолу .... В такъв случай кокпита и вратите не поемат толкова голяма част от удара .Не случайно модела е обявен за изключително сигурен за времето си на краш тестовете .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  3. #18
    Старши алфист nastybg's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    566

    Default

    Quote Originally Posted by sunny2006 View Post
    Aко се вгледаш добре в последните снимки на предната страница с катастрофата на зелената 164-ка ясно се вижда как при челен удар двигателя влиза под купето а роговете са "гофрирани" и също отвеждат силите от удара надолу .... В такъв случай кокпита и вратите не поемат толкова голяма част от удара .Не случайно модела е обявен за изключително сигурен за времето си на краш тестовете .
    Е това ми беше идеята и на мене, защото по това, което четях тук избиза, че 164-ката е по лабава от това ибиза (олекотено голфче) ...
    ---Alfa 147 1.9JTD ---Fiat Coupe 2.0 16V EX ---Alfa GT 1.9 JTDm EX---BMW E90

  4. #19

    Default

    абе добра е бе на удар държи аз имам неколко бива,един мерцедес го праснах на заден върнах го 2 метра на зад избега му фара стопа бронята се спука и предният капак се сгъна лекичко и малко бойца падна от него нали задната броня ми е по високо и точно в предният фар на 124 купе влиза забелезах при мене малко боя по задната броня и накрайника на гърнето влезе на вътре и го изправях с ръка на вънка,неколко удара имам броня в броня по сфетофарите става местим ги на пред пада боя от тех на мен не е от едно бмв 7ма старо ми се изкриви от дясно малко влезе на вътре ма то това е тежко,имам и едно завъртане и изсичане на бордюри с джанти 405 и е добра здрави са и вратите и колоните отстрани бива,преди 14 години лятото един следобяд видях червена страшна 155 увита около един стълб беше се сгънала като подкова от стълба тъкмо я режеха и полицайте плачеха няма да го забравя от 76 рейса я гледах на булевард България беше винаги се сещам за тая алфа.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •