Page 2 of 28 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 418

Thread: Баскетбол ?!?!

  1. #16
    Начинаещ Професионалист* AlfaFen145's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    София
    Posts
    81

    Default

    Ичка,като пихме кафе в Бар И Грила,нали ме питаше що съм толкова висок и ти обесних ,че съм тренирал баскет-че,ама ми се "бъгна" минискуса....
    )))
    важното е спорт ,да има ... ))
    Тази Събота и Неделя,не мога,имаме срок в работата и трябва да сме готови до Неделя,че има щабна..
    Предлагам ,да почваме от другата и така ще се разберем ))
    Топки/а ,от вас,аз дори и обувките са ми малки ,ще играя с кецове....пфф(предимство за вас)
    155 96' 1.6 16v 1++hp???
    Mazda 626 84'
    Събуждам се ,a гледам спя?!
    ex' 145 97' 16V TS

  2. #17

    Default

    аре пишете ме и мене, че и аз си търся два месеца компания по "специализираните" форуми ама там и един не намерих да се обади.М/у Триадица не е ли яко студ зимата.Помня преди като играехме в нея ми замръзваха всички части и след 5 минути почивка хич не ми беше до игра.
    За протокола - 187 - 85 кила.Последна игра - неизвестна Последна позиция - крило в Буба Баскет .
    мене ме нема, в целата схема........

  3. #18
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by AlfaFen145 View Post
    7 години в ЦСКА.
    Крило
    Висок 2.02
    Бърз
    Бия се много
    Искам да играем с 5-чка (ahahah)
    Преимате ли ме?
    Ахааааа,я кажи кога си играл а ЦСКА,защото и аз прекарах 5 години там,като тежко крилоСериозно приключих със баскета там около 96-а

    Навит съм,имам и топка,само кажете кога,и ще идвам редовно.Молбта ми е ако меже да е неделя,или в събота но след 16:00.чакам да ми звънне някой или ще се разбираме тук във форума-0899 89 87 50 Тони


    П.С.Еха отдавна не съм се радвал толкова на тема във форума

    ---------- Post added at 13:23 ---------- Previous post was at 13:20 ----------

    Quote Originally Posted by sen7 View Post
    аре пишете ме и мене, че и аз си търся два месеца компания по "специализираните" форуми ама там и един не намерих да се обади.М/у Триадица не е ли яко студ зимата.Помня преди като играехме в нея ми замръзваха всички части и след 5 минути почивка хич не ми беше до игра.
    За протокола - 187 - 85 кила.Последна игра - неизвестна Последна позиция - крило в Буба Баскет .
    И аз като теб няма с кой да ,меткам,даже си купих топка и ходя сам в училището да си мятам
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  4. #19
    Генерал на мравуняк ! Ichkin's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    58

    Default

    Ама аз не знам кои са двете петици, за да знам коя е по-слабата :O
    Аз съм тренирал в Септември доста време при Кольо Спасов и при Иво, който в последствие, предполагам е тренирал и Дамянчо
    sen7, на времето в залата на локото никога нямаше отопление и за това винаги им се ядосвахме и ги биехме с много
    Спортна злоба трябва да има
    П.С. След поста на Мъри ... Обичам ви бе патенцата ми ... направо го виждам как догодина сме в аматьорската лига
    „За мен най-лошото в България, е чудесното наслаждение, което имат тук хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.“ (13.12.1881) - Константин Йосфи Иречек

  5. #20
    Начинаещ Професионалист* AlfaFen145's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    София
    Posts
    81

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Ахааааа,я кажи кога си играл а ЦСКА,защото и аз прекарах 5 години там,като тежко крилоСериозно приключих със баскета там около 96-а

    Навит съм,имам и топка,само кажете кога,и ще идвам редовно.Молбта ми е ако меже да е неделя,или в събота но след 16:00


    П.С.Еха отдавна не съм се радвал толкова на тема във форума
    Ще те излъжа,аз съм малък на 19 съм ,мисля ,че преиключих сериозно коло 2004,5,6 ...не си спомням колега...
    Тренирах при не при Божов,а при ,пффффф забравих името на тренера си :О ужас...
    2 години и половина нямаше кой да ни бие в България,а на Балканското бяхме 2-ри ,защото в последствие се оказа ,че съдята е била подкупена :О:О:О:О:О:О ,със Златен ланец и Златен часовник от Македонците...Имаше разправии,но нямаше как да се преиграва играта,а съдята беше уволнен ...
    както и да е ...
    155 96' 1.6 16v 1++hp???
    Mazda 626 84'
    Събуждам се ,a гледам спя?!
    ex' 145 97' 16V TS

  6. #21
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by AlfaFen145 View Post
    Ще те излъжа,аз съм малък на 19 съм ,мисля ,че преиключих сериозно коло 2004,5,6 ...не си спомням колега...
    Тренирах при не при Божов,а при ,пффффф забравих името на тренера си :О ужас...
    2 години и половина нямаше кой да ни бие в България,а на Балканското бяхме 2-ри ,защото в последствие се оказа ,че съдята е била подкупена :О:О:О:О:О:О ,със Златен ланец и Златен часовник от Македонците...Имаше разправии,но нямаше как да се преиграва играта,а съдята беше уволнен ...
    както и да е ...
    Киро Бозов,и аз едно време тренирах при него и Радка Божкова.ще се радвам да играеме редовно,имам сериозна нужда че съм 105 кила.Малко ще се задъхвам но ще свикна
    ,и тогава ще покажа некой финт от старата генерация
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  7. #22
    Генерал на мравуняк ! Ichkin's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    58

    Default

    Аре аре ... всеки път на турнирите във вашата зала оня къдравия тровеше нервите на всички ...
    Дай да не ставаме като левскарите да се оплакваме от съдии сега
    „За мен най-лошото в България, е чудесното наслаждение, което имат тук хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.“ (13.12.1881) - Константин Йосфи Иречек

  8. #23
    Начинаещ Професионалист* AlfaFen145's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    София
    Posts
    81

    Default

    Мен не ме е тренирал никъв Иво или който и да е ...
    Тренираше ме Лъчо,той сега има аматИорски отбор "титан" ли беше ,ще ви излъжа,тренират зад ВИАС ,в една зала....тоест в Двора ,вътрешния ))

    Значи ,аз съм много навит ,за такива срещи,а ако ми кажете и за Лигата, ЧУК .....
    Аз ще питам един познат,те играя в Техническия ,и каза ,че е доста добре залата ,топло ,яко ,хубаво ... ))
    От другата седмица да започваме ,значи???
    Ще видите с кви обувки ще дойда :Д :Д :Д
    С едни Найкове,стари ,ама стари ,разпокъсани и пак ще се сцепим !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ей много се надъхах !!!!

    п.с-забравих ,да кажа ,че дори ще дойда с екипа от ЦСКА '11' ,да видите кво става като съм с него ..малкия ониийл съм )))само ,че малко по-бял ХАХАХАХ
    155 96' 1.6 16v 1++hp???
    Mazda 626 84'
    Събуждам се ,a гледам спя?!
    ex' 145 97' 16V TS

  9. #24
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by Ichkin View Post
    Ама аз не знам кои са двете петици, за да знам коя е по-слабата :O
    Аз съм тренирал в Септември доста време при Кольо Спасов и при Иво, който в последствие, предполагам е тренирал и Дамянчо
    sen7, на времето в залата на локото никога нямаше отопление и за това винаги им се ядосвахме и ги биехме с много
    Спортна злоба трябва да има
    П.С. След поста на Мъри ... Обичам ви бе патенцата ми ... направо го виждам как догодина сме в аматьорската лига
    Айде действай,ако не стане в Триадица,мога да питам за Христо Ботев,малко съм поизгубил връзки там,но ако се напъна може и де се уреди нещо
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  10. #25
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Знаех си, че Алфа форума е по-сериозен и спортен от Фиат форума Супер група стана...Май първата игра, ще е без новите ми маратонки
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  11. #26
    Генерал на мравуняк ! Ichkin's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    58

    Default

    Аре стига спам сега ... като се видиме ще обсъждаме
    Отивам до Септември
    „За мен най-лошото в България, е чудесното наслаждение, което имат тук хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.“ (13.12.1881) - Константин Йосфи Иречек

  12. #27
    Начинаещ Професионалист* AlfaFen145's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    София
    Posts
    81

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Киро Бозов,и аз едно време тренирах при него и Радка Божкова.ще се радвам да играеме редовно,имам сериозна нужда че съм 105 кила.Малко ще се задъхвам но ще свикна
    ,и тогава ще покажа некой финт от старата генерация
    Божкова,ме би на Балканското,точно за което ви говорих.
    Играхме в зала Христо Ботев,аз се издразних ,защото поне 5 нападения ,никои не ме смяташе ,за играч ,всичко се беше надъхало да играе само ,за да се докаже ,пред многобройната публика и телевизията...А това е отборна игра...На почивката казах ,че няма да играя и се разревах от нерви..Тя ме хвана ,заведе ме от зад вкара ми два шамара,аз паднах на ,зад и счупих една врата,тогава ме вдигна избърса ми сълзите,вкара ми още два шамара и ми каза ,да се измия и да влизам да играя и да ги сцепа :О
    Добре надъхва обаче ...ахахах
    Quote Originally Posted by Ichkin View Post
    Аре аре ... всеки път на турнирите във вашата зала оня къдравия тровеше нервите на всички ...
    Дай да не ставаме като левскарите да се оплакваме от съдии сега
    Батка,кой турнири в нашата зала ??нашата зала ,по онова време беше Дъ Бест.Червено знаме!
    Особено,когато Флорина ни стана спонсор ,бяхме с най-добрите екипи и най-добрата зала!
    Наемаха се ,най-добрите съдии и най-дУбрите играчи се взихама при нас )))))))))))))0

    Ако има нещо,няма нищооо
    155 96' 1.6 16v 1++hp???
    Mazda 626 84'
    Събуждам се ,a гледам спя?!
    ex' 145 97' 16V TS

  13. #28
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by AlfaFen145 View Post
    Божкова,ме би на Балканското,точно за което ви говорих.
    Играхме в зала Христо Ботев,аз се издразних ,защото поне 5 нападения ,никои не ме смяташе ,за играч ,всичко се беше надъхало да играе само ,за да се докаже ,пред многобройната публика и телевизията...А това е отборна игра...На почивката казах ,че няма да играя и се разревах от нерви..Тя ме хвана ,заведе ме от зад вкара ми два шамара,аз паднах на ,зад и счупих една врата,тогава ме вдигна избърса ми сълзите,вкара ми още два шамара и ми каза ,да се измия и да влизам да играя и да ги сцепа :О
    Добре надъхва обаче ...ахахах


    Батка,кой турнири в нашата зала ??нашата зала ,по онова време беше Дъ Бест.Червено знаме!
    Особено,когато Флорина ни стана спонсор ,бяхме с най-добрите екипи и най-добрата зала!
    Наемаха се ,най-добрите съдии и най-дУбрите играчи се взихама при нас )))))))))))))0

    Ако има нещо,няма нищооо
    И нас ни пошляпваше от време на време,ма всичко беше за спорта,аз като играех много ни режеха съдиите
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  14. #29
    Начинаещ Професионалист* AlfaFen145's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    София
    Posts
    81

    Default

    Добре тогава,аз съм навит вече!!
    Само да е от другата седмица..
    0879 84 56 76
    0898 37 57 91
    Дамян
    Ако не следя темата и не се обадя ,ще ми се обадите ,ахах
    155 96' 1.6 16v 1++hp???
    Mazda 626 84'
    Събуждам се ,a гледам спя?!
    ex' 145 97' 16V TS

  15. #30

    Default

    ако си търсите още един ТЕЖЪК център ей ме на. 200 см 112 кг тренирал съм в ЦСКА 2 години, но приключих със спортната дейност преди около 7-8 години и от тогава 3 дължини на терена ми докарват минимум 2-3 инфаркта. Малко по-мързеливо го давам, но има хляб в мене

    0887 38 70 17 - Боян

Page 2 of 28 FirstFirst 123412 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •