Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 54 of 54

Thread: Направи си сам-LOW BUDGET PERFORMANCE

  1. #46

    Default

    Проблема не е в колегите които си изразяват мнението, а в хората които се грижат за условията и правилата на форума.Не може те да си дискутират в темата ми къде да е заврът .След това да е почистят.Прекръстят няколко пъти. И разходят из форума в рзлични раздели. Никой не ме е питал за нищо най малкото или предопредил. Да не говори че и на края вкарах друга тема в моята.Е невиждам смисъл да продължавам да си губя времето в този раздел.Така че не ме разбирайте неправилно.Уважавам мнението на колегите за действието на дифузьора.Аз имам и друга информация за параметрите му от немска фирма която го е тествала но не ми се влизаше в подробности на този етап.
    CUORE SPORTIVO 164 +,156 2.4 TI +++, 159 TI +++,Alfa Romeo Arna 1.3 TI
    Fiat Uno Fire,Fiat Tipo Gran Turismo,Fiat Bravo, Fiat Grande Punto, Fiat 1500 Lunga,Fiat 850,Fiat 1300/1500

  2. #47
    Невървежен Satanism's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Odense, DK/София
    Age
    35
    Posts
    2,604

    Default

    Quote Originally Posted by 136 View Post
    Проблема не е в колегите които си изразяват мнението, а в хората които се грижат за условията и правилата на форума.Не може те да си дискутират в темата ми къде да е заврът .След това да е почистят.Прекръстят няколко пъти. И разходят из форума в рзлични раздели. Никой не ме е питал за нищо най малкото или предопредил. Да не говори че и на края вкарах друга тема в моята.Е невиждам смисъл да продължавам да си губя времето в този раздел.Така че не ме разбирайте неправилно.Уважавам мнението на колегите за действието на дифузьора.Аз имам и друга информация за параметрите му от немска фирма която го е тествала но не ми се влизаше в подробности на този етап.
    ок, човек, зае*и ги тях, които и да са, те ги боли от екрана главата, давай да гледаме ти кво правиш...
    156SW JTD 20V Distinctive - Injected with a poison

    OEM & Ventura Garage
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=1111314 -как аз бях измамен от Аrti156SW

  3. #48
    Deadliest Catch Dexer's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    978

    Default

    Мишо, батка, и на мене ми е интересен замисъла ти. Поне накрая пусни снимки на завършения дифузьор да го видим.
    Ако не, ще го показваш на живо

    === 75 1.8 T '86 ===
    === 156 SW 2.4 JTD '01 ===

    If Rust Is Lighter Than Carbon Fibre, My 75 Is A Superleggera!

  4. #49
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    За съжаление това което се случи с тази тема е доста неприятно.

    В тази ситуация действията на мод екипа определено не бяха адекватни и имаше сериозна липса на комуникация между модераторите.

    Бих искал да се извиня от името на мод екипа. И също така бих се радвал ако автора на темата си пусне нова с развитието на проекта.
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  5. #50

    Default

    За какво му е на Мишо да пише, ще се появят двама които искат да купят такъв спойлер и ще бъде обвинен, че е пуснал комерсиална тема.
    Last edited by голямата риба; 13-01-2011 at 23:23.

  6. #51

    Default

    споко бе то тва е идеята на форума... като тия ми ти там скайп, майп... първо се зарибяваш после ти искат пари за да пишеш у форума...

    НО ЕВАЛА НА ПРУФА че се извини!!!!!

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  7. #52
    нечлен на клуба ludkanar's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Перник
    Age
    35
    Posts
    1,455

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    споко бе то тва е идеята на форума... като тия ми ти там скайп, майп... първо се зарибяваш после ти искат пари за да пишеш у форума...

    НО ЕВАЛА НА ПРУФА че се извини!!!!!
    Ми че то само профа се извини за нехайството на другите.А според мен както го има тва нещо и в другите авто форуми ще е много добре да се направи разделче с оптичен тунинг.Така най-добре всеки от нас ще може да покаже с какво е подобрил визията на своя автомобил.А дано стане така,че и аз в скоро време да покажа малко подобрения във визията на колата ми.

    Колега сори че ти цапам темата,дано е за добро.
    Mercedes W202 - 200kompressor 99'
    Alfa Romeo 156 1.8 16V TS 99' - ex''
    Alfa Romeo 145 1.9JTD 99'

  8. #53

    Default

    Quote Originally Posted by pr_00f View Post
    За съжаление това което се случи с тази тема е доста неприятно.

    В тази ситуация действията на мод екипа определено не бяха адекватни и имаше сериозна липса на комуникация между модераторите.

    Бих искал да се извиня от името на мод екипа. И също така бих се радвал ако автора на темата си пусне нова с развитието на проекта.
    Радвам се че все още има хора които могат да кажат ИЗВИНЯВАЙ.Проблема наистина беше в секторната кутия
    Скоро ще пусна и нови снимки от работа.
    CUORE SPORTIVO 164 +,156 2.4 TI +++, 159 TI +++,Alfa Romeo Arna 1.3 TI
    Fiat Uno Fire,Fiat Tipo Gran Turismo,Fiat Bravo, Fiat Grande Punto, Fiat 1500 Lunga,Fiat 850,Fiat 1300/1500

  9. #54

    Default

    Заглавието на темата е леко подвеждащо.
    Това е LB Performance - LowBudgetPerformance™ --> http://www.facebook.com/pages/LB-Per...7529908?ref=ts

    B&B Racing | bb-racingteam.com
    Има хора за които дрифта е ИСТИНА, колата - Религия, а живота - СЪCТЕЗАНИЕ!

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •