Results 1 to 5 of 5

Thread: Стъпково моторче бръмчене

  1. #1
    започва да се пристрастява Psycho87's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Dupnitsa
    Posts
    69

    Default Стъпково моторче бръмчене

    Колеги , като дам на контакт, стъпковото моторче издава звук на вибратор След удар спира , после пак се появява ?!?
    Alfa Romeo 145 1,4 TS ALFA FOREVER,GOLF NEVER

  2. #2
    Запален алфист lokara's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    нова загора
    Posts
    236

    Default

    И моето е така бръчи ама така си кара,няколко пъти е чистено с ВД40 от предишния собственик,но нито играят оборотите всичко си е ОК.Имам само един проблем и той е че колата колата почти всеки път иска газ да се подаде иначе неще да пали или ако запали гасне,ако имаш същия проблем от какво може да е на диагностиката показва,че няа проблем

  3. #3
    започва да се пристрастява Psycho87's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Dupnitsa
    Posts
    69

    Default

    Същата работа, винаги я паля с малко газ иначе гасне... И при мен на елкома не показа нищо
    Alfa Romeo 145 1,4 TS ALFA FOREVER,GOLF NEVER

  4. #4
    Запален алфист lokara's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    нова загора
    Posts
    236

    Default

    колега и така майсторите какво ти казват как те съветват да постъпиш,че аз вече се нервя и незнам какво ще правя като я паля дори ми се налага да я форсирам чак до към 3,5-4000об. още когато е студена незнам как ще карам зимата.Тези дни отивам да си зема МПХ и ТПС от ТИ-ка и дебитомер,че да видим ко ще стане,ако откриеш пиши от какво,че ми се плаче
    при мене става въпрос за 2.0тс
    аз имама 1.4тс за продаване мотора е с пластмасовия капак ако ти трябва нещо пиши поне при него нямах проблеи

  5. #5
    Младши алфист
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    София
    Posts
    2

    Default

    lokara разбра ли от какво е като ги смени, аз съм с 145/1.3 и имам подобен проблем

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •