Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 95

Thread: Need for Speed Shift 2 : Unleashed - пролет 2011

  1. #31
    Старши алфист Derry's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Карайсен, Великотърновско
    Age
    44
    Posts
    759

    Default

    Quote Originally Posted by Bimbo View Post
    Няма смисъл да коментирам!По лесно ще е да ти обясня какво мисля на живо!И извинявай,но коя игра има на разположение 200 коли издокарани до последния детайл!Да чета GT5 сайтовете и да ти кажа има недоволни,но със сигурност не са от феновете на GT-серийте!Не мисля да се карам с който и да е било!Нали все пак си пишем за разнообразие!Аз ще продължавам да се кефя на САМО 200 коли от които вярвай не са всички Нисани(само 20-сет са)!


    Поздрави на всички!
    Пооплюхме го туризмото, но все пак си е хубава игра , аз се кефя и на грозничките коли.
    Скоро излиза TDU2

    Сърцата са по-капризни от умовете.

  2. #32
    Slower
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    1,370

    Default

    Не сме го оплюли бре, аз също смятам че е добро, при това много.
    Ама симулатор - не е!
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo GTV 2.0TS - няма я вече.

  3. #33
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    Играта излиза на 24-25 март и от новото видео по всичко личи, че ще кърти и конкуренцията. Обърнете внимание и на 2-рия скрийншот.

    http://www.youtube.com/watch?v=nN8k8yK9XVk



    Last edited by DiStefano; 13-01-2011 at 19:12.
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  4. #34

    Default

    Ще видим за какво става въпрос
    156 2.4JTD 136+ PS

  5. #35
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Костинброд
    Posts
    71

    Default

    Е ще я играя пиратка на логитех г25 - с 1вия шифт си прекарах чудесно
    Но играта е към 80лв и мисля ,че няма да мога да ги дам - за да се посъстезаваме в нета.
    Lancia Lybra 2.4jtd 2002 Intensa
    Fiat Marea TD100 hlx 97

  6. #36
    Запален ланчист Peak1's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Пловдив, Кичука
    Age
    35
    Posts
    233

    Default

    тва ще е лудница, тъкмо се чудех какво ще играя като ми изтече акаунта на WoW
    Alfa Romeo 166 2.4JTD /// Lancia Delta 2.0 16V GT

    ex Mercedes-Benz W124; ex Lancia Kappa

  7. #37
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    Ето ми и първите скрийншотове играта е много добра ..

    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 1.jpg   2.jpg   3.jpg   4.jpg  
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  8. #38
    Болен алфист Ivanov_'s Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София/Берковица
    Age
    34
    Posts
    1,058

    Default

    Игрицата оправда очакванията ми напълно! Две състезания направих, а вече се зарибих... оххх, май няма да се спи

  9. #39
    Болен алфист CrazyElement's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Хасково, Пловдив
    Posts
    1,185

    Default

    Мене пък хич не ме кефи , напоследък тия симулатори за коли не ми харесват управлението е толкова гадно , че няма накъде единсвено hot pursuit 2 ми допадна повече , ама много бързо писна
    Alfa Romeo 156 2.0 TS `99 V3 | BN RICH/DISTINTIVE | Remapped by O.E.Motorsport., Eibach Black Springs, 17'' Rims, V6 Intake mod, Denso Iridium spark plugs, Lighten pulley crank

  10. #40
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    Да напишем едно малко ревю :

    Какво ми харесва :

    - AI-то е усъвършенствано /не се бутат в завой, намалят и се съобразяват/

    - нова перспектива на камерата - хелмет камера / супер готино особено когато влизаш в завой .. личи си определено, че законите на физиката работят/

    - звукът е едно ниво по-добър от предишния Shift /грохотът на колите, особено на масълите е адския при преминаване по стар-финалните прави или други участъци с парапети отстрани/

    - зоните за сигурност са изпипани и в пясъка се затъва лесно

    - управлението лично на мен ми допада /много е директно и с волан се постига трудна настройка, но когато се случи усещането е невероятно/

    - най-сетне истински режими на трудност /особено на профи режимите .. проспиш ли старта или първия завой, после е трудничко да наваксаш/

    - оптимизирана е играта относно хардуерни претенции

    Какво не ми харесва :

    - пак проблеми с ATi - ще се чака пач / нисък фреймрейт, често дропват фреймовете и др./

    - Алфа Жулиета дори след ъпгрейд не е достатъчно бърза за класа си

    - друго не се сещам на този етап .. ще допълвам

    Last edited by DiStefano; 30-03-2011 at 11:50.
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  11. #41

    Default

    Мен лично 1ницата повече ми допадаше. Поиграх я малко но някакси дори на всичко на макс играта не ме впечатли с графиката която очаквах. А пък сблъсаците верно са ги направили да се усещат, обаче козметично колите се чупят супер смотано, даже ми се струва че в 1-цата се чупят по-добре. Ами аз побутвам някой отзад и то нищо не му става.. После това с хелмет камерата верно е готино ама е доста трудно за свикване защото като идва завой пилота гледа на една страна и е трудно да съобразиш колата на къде отива. Незнам останах с лоши чувства от играта, може би трябва да поиграя повечко, но на пръв поглед Shift 1 e просто най-добрата...
    AR 156 2.4 JTD 98' RED ~200 bhp - EX
    Seat Toledo 1L 1,9 TDI EX
    AUDI A4 Avant B5 1,9 TDI ~150 H.P Quattro

  12. #42
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    Quote Originally Posted by ReLeFNIQ View Post
    Мен лично 1ницата повече ми допадаше. Поиграх я малко но някакси дори на всичко на макс играта не ме впечатли с графиката която очаквах. А пък сблъсаците верно са ги направили да се усещат, обаче козметично колите се чупят супер смотано, даже ми се струва че в 1-цата се чупят по-добре. Ами аз побутвам някой отзад и то нищо не му става.. После това с хелмет камерата верно е готино ама е доста трудно за свикване защото като идва завой пилота гледа на една страна и е трудно да съобразиш колата на къде отива. Незнам останах с лоши чувства от играта, може би трябва да поиграя повечко, но на пръв поглед Shift 1 e просто най-добрата...
    А всъщност първите 30-40 мин. игра и аз си мислех, че първата част е по-добра. Но след това пуснах 40-те инча в действие заедно с долбито и волана и видях къде са "10-те" разлики. Тъпото вече е, че всичко като заглавие се гейми най-добре на конзолна периферия - разбирайте скъпи волани, 40 инчови плазми и т.н. Играта има атмосфера - много добра /не отлична/, но за да и се наслади човек си трябват съответните допълнителни устройства. С клавиатурата след Про Стриит вече нищо не може да се играе лесно /изключвам онова недоразумение Ъндъркоувър/.
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  13. #43
    Старши алфист Derry's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Карайсен, Великотърновско
    Age
    44
    Posts
    759

    Default

    Хм да ти кажа ли явно е въпрос на вкус това с 40-те инча. Нещо ми е неудобно да се настаня пред тв то и да играя. Пробвах го с ГТ5 и не ми се получава и затова сега на 22 инчов монитор, в удобен стол и здраво закрепен геврек си ми е идеално. Ъ да и за скъпите гевреци си прав - хубаво си е.

    Сърцата са по-капризни от умовете.

  14. #44
    Slower
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    1,370

    Default

    Ще си копирам мнението от един друг форум, за по-лесно:

    Пробвах играта. Да видим, откъде да започна...
    А, да - мъкааа, мъка...
    Понеже ще се наложи да правя сравнения с други заглавия, за целта ще използвам само едно, понеже е логично - Shift 1.
    Да сравнявам този "продукт" с неща като GTR2, rFactor или пък (да ми простите) - iRacing, ще е истинско богохулство.
    Ta така, първо негативните неща.
    1. Започвам с най-лошото според мен - контролерите, в моя случай Logitech G27. Уж поддържан официално, уж профила е перфектен, ама греда!
    Има безобразен лаг, сигурно е половин секунда. Въртиш, онзи в колата върти, ама малко по-късно.
    Съединителят работи, ама скоростите се включват и без да го натискаш - е за к'ъв чеп ми е тогава? Auto clutch опцията е на "No".
    Воланът има различна тежест в различните режими - това ме уби.
    Пускам си първото състезание (взех си Audi S3) и воланът тежък като воденичен камък, едва го въртя. Пускам Time Attack със същата кола - воланът лек като перце. WTF?!
    Педалите работят почти като клавиатура - супер нечуствителни са, на практика или пълна газ или без газ.
    2. Управление и физика - буахахаха! Недозавиване, недозавиване и пак недозавиване. На практика никаква разлика в управлението между Nissan GT-R и Audi S3 не усетих.
    С Nissan-а такива злобни камшици се правят на Elite mode на управлението, че не е истина - под 90 градуса да го завъртиш, пак можеш да изправиш колата след това.
    Traction control, ABS... Тези простотии защо ги има в менюто? Газ до дъно, пускане на съединителя рязко, никакво превъртане на гуми. Спирачката забита в пода, пак никакво влачене на гуми.
    С изключение на наистина липсващото гадно пързаляне от Shift 1, нещата са същите, ако не и по-зле.
    3. Графика и визия - отдавна играх Shift 1, но на Unleashed ми се струва че е по-зле. Някакси по ръбата и измита...
    4. Gameplay - предстои да разбера, може и да не е лош. Но helmet cam-а нещо не ме кефи.

    Положителни неща:
    1. Тепърва ще трябва да ги откривам явно.
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo GTV 2.0TS - няма я вече.

  15. #45
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    Да.. във форума на хард****.бг да не става реклама и аз го четох това мнение. Вероятно е обективно за конкретния потребител.
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •