Results 1 to 6 of 6

Thread: Проблем с копчетата на климатроника :(- Проблема решен благодарение на Дидо !

  1. #1
    започва да се пристрастява Lazarincho's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    София
    Posts
    54

    Default Проблем с копчетата на климатроника :(- Проблема решен благодарение на Дидо !

    Здравейте,колеги имам един не много малък проблем с параходчето.Значи от известно време ми отказват някой копчета на климатроника,което принципно не е голям пролблем след като го спра и вкюча пак се оправят,обаче по-лошото е ,че почнаха да ми отказва плюса за температурата.В момента това не е проблем ,но след някоя друга седмица като стане -20 няма да е хич добре .Сподерд мен има прах или клей под тях и не дават добре контакт,но това е само мое предположение.Все пак имате ли идея от какво и как би могло да се оправи?Благодаря предаварително,а забравих да добавя става дума за Alfa 164 2TS Super 95г.
    Last edited by Lazarincho; 18-11-2010 at 22:14.

  2. #2
    Обикновен Алфа потребител didod's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    София, много рядко Ст. Загора
    Age
    47
    Posts
    2,854

    Default

    Ако не ти е проблем да стигнеш до Люлин, мога да ти дам друг климатроник, но не му светят дисплеите. Всичко друго работи.
    Alfa Romeo 164 SUPER T. Spark /Base '95/ - gone for parts;
    Lancia Kappa JTD '98 -

  3. #3
    Moderator Boby's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    2,568

    Default

    И -40 да стане пак няма да ти трябват + и - копчетата.Натискаш Ауто след това Екон и не пипаш нищо друго.Климатроника си знае работата.
    Ако все пак си решил да го разглобяваш се разрови малко в старите теми.Там има описано как се разглобява климатроника.Ако са ти прецакани дисплейте действай смело, но ако не са има голяма вероятност някой символ да откаже след разглобяването.
    Opel Astra J
    ex:
    Alfa Romeo 164 2.5TD
    Alfa Romeo 166 2.0 Т.S. CF3 LPG
    Alfa Romeo 164 2.0T.S.
    Alfa Romeo 166 2.0 V6Turbo

  4. #4
    Обикновен Алфа потребител didod's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    София, много рядко Ст. Загора
    Age
    47
    Posts
    2,854

    Default

    За момента въпроса е решен с друг пулт, но имам съмнения за проблем по самата кола. На моменти се държи странно и с моя пулт. Времето ще покаже обаче.

    А - да не забравя - пулта излиза и без сваляне на таблото.
    Alfa Romeo 164 SUPER T. Spark /Base '95/ - gone for parts;
    Lancia Kappa JTD '98 -

  5. #5
    започва да се пристрастява Lazarincho's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    София
    Posts
    54

    Default

    Колеги проблема беше решен благодарение на Дидо ,който ми даде резервен пулт,за момента се държи добре,но трябва малко да я покарам и да преценя.Дидо благодаря ти отново за пулта и голямата помощ при сменянето,съща така научих от теб днес доста неща които не съм подозирал за тази кола

  6. #6
    АЛФОХОЛИК kiko1213's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Сливен
    Age
    49
    Posts
    120

    Default

    и при мен е същото и не стига че ми показва постоянен минус и в летните жеги ами и двойката се загуби наполовина!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •