Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 73

Thread: 159 TI вече в Бургас

  1. #31
    Сто, петдесет и шестак ;D Ifko--23--'s Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    София
    Age
    33
    Posts
    21

    Default

    Честито колега, страшна мацка е ;] Много безаварийни и само да те радва за напред ;P

    Alfa Romeo 156 2.0 TS

  2. #32
    ☆☆☆☆☆ kokless's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Hansestadt Bremen;DE
    Posts
    671

    Default

    Честито!!!

  3. #33

    Cool

    Честито колега ! Страхотна кола си взел със здраве да си я караш и много безаварийни километри със зверчето

  4. #34
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Posts
    81

    Default

    Нямам думи! Честито и с много здраве да си я караш!
    Alfa Romeo 156

  5. #35
    Запален алфист sheim's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    moon.....
    Age
    42
    Posts
    138

    Default

    Страшна тупалка...да ти е честита колега
    Mercedes C 200 compressor

  6. #36
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Браво колега,още един в отбора,нещо започваме да се разрастваме с 159-ките.Евала за избора,колата е невероятнаСъс здраве да си я караш,и безавариино
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  7. #37

    Default

    Интересно ми е защо се продава

    http://www.cars.bg/u238893

    Volvo S80 D5 awd 2010г.

  8. #38

    Default

    Quote Originally Posted by santo_traficante View Post
    Интересно ми е защо се продава

    http://www.cars.bg/u238893

    Почнали са мъките със скъпата поддръжка...Но нека колегата да сподели, какво е станало?
    156 2.4JTD 136+ PS

  9. #39
    Младши алфист KRASSETO's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Burgas, Bulgaria
    Age
    49
    Posts
    15

    Default

    хаха хиени, веднага хванахте...никакви мъки - уникална кола, освен това е и обслужена и няма нищо за правене по нея...1-ва причина - колата си е пистова, а аз пътувам много и то не само по магистрали, наистина е много ниска, а аз слизам от Chevrolet Captiva. 2-ра причина - идва ми нагорно в бизнеса и не знам дали ще мога да плащам по 1000 лв ма месец. 3 - имам и Renaul Laguna 2004 cdi всички екстри, но не мога да и взема парите и още някои други причини, като това, че не мога да си събера семейството в тази кола и т.н. Не ми се дава колата въобще...ако се обади някой и не ми коментира цената може и да я дам, но не я продавам на всяка цена. Ще видим - искам да си остане моя, но вчера ме урочаса едно момче май от русе беше, че много ни вървял бизнеса в Бургас.
    159 TI

  10. #40

    Default

    Пускаш тема да се хвалишАма защо я пускашС цел реклама и зариябяванеНали уж много върви
    Ама тва с урочасването най много ме развеселиВкарай в схемата и някоя гледачка за по весело
    Volvo S80 D5 awd 2010г.

  11. #41
    Младши алфист KRASSETO's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Burgas, Bulgaria
    Age
    49
    Posts
    15

    Default

    Мен /santo_trafivante/, моите уважения, но мисля, че бях достатъчно подробен. Аз не се хваля с колата, а я представям - нали затова са форумите ? Освен това колата съм я взел август...както и да е ако искате ще изтрия темата.
    159 TI

  12. #42
    Малкото рибарче от Бургас b_angelov's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    41
    Posts
    1,814

    Default

    Quote Originally Posted by KRASSETO View Post
    хаха хиени, веднага хванахте...никакви мъки - уникална кола, освен това е и обслужена и няма нищо за правене по нея...1-ва причина - колата си е пистова, а аз пътувам много и то не само по магистрали, наистина е много ниска, а аз слизам от Chevrolet Captiva. 2-ра причина - идва ми нагорно в бизнеса и не знам дали ще мога да плащам по 1000 лв ма месец. 3 - имам и Renaul Laguna 2004 cdi всички екстри, но не мога да и взема парите и още някои други причини, като това, че не мога да си събера семейството в тази кола и т.н. Не ми се дава колата въобще...ако се обади някой и не ми коментира цената може и да я дам, но не я продавам на всяка цена. Ще видим - искам да си остане моя, но вчера ме урочаса едно момче май от русе беше, че много ни вървял бизнеса в Бургас.
    Ще има ли коментар на цената, за хубави хора? Както и какви са втория комплект джанти - колко цола и със зимни гуми ли?
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Alfa Romeo 159 2.4 20V JTDm Q-Tronic 200hp

  13. #43

    Default

    Колата е един път
    Жалко, че толкова бързо искаш да се разделяш вече с нея

    Иначе в обявата ми стана леко смешно, че пише, че има винетка - дали на някой готов да даде 35К за такава хубавица му дреме дали има винетка за 67 лева..?

  14. #44

    Default

    този екземпляр е невероятен
    само дето собствениците му нямат късмет с алфа ромео

  15. #45
    Запален алфист vladeto_'s Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Rouse
    Posts
    377

    Default

    Quote Originally Posted by KRASSETO View Post
    хаха хиени, веднага хванахте...никакви мъки - уникална кола, освен това е и обслужена и няма нищо за правене по нея...1-ва причина - колата си е пистова, а аз пътувам много и то не само по магистрали, наистина е много ниска, а аз слизам от Chevrolet Captiva. 2-ра причина - идва ми нагорно в бизнеса и не знам дали ще мога да плащам по 1000 лв ма месец. 3 - имам и Renaul Laguna 2004 cdi всички екстри, но не мога да и взема парите и още някои други причини, като това, че не мога да си събера семейството в тази кола и т.н. Не ми се дава колата въобще...ако се обади някой и не ми коментира цената може и да я дам, но не я продавам на всяка цена. Ще видим - искам да си остане моя, но вчера ме урочаса едно момче май от русе беше, че много ни вървял бизнеса в Бургас.
    Колега не съм бил аз,просто съм отворен към всякъкви предложения с какво да се занимавам за да достигна това ниво на 159-та защото сега само до 147 стигнах

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •