Page 5 of 10 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 61 to 75 of 150

Thread: Ку 4-ка

  1. #61
    започва да се пристрастява RASTIL's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    70

    Default

    Голям екшън на тоз сняг!!! Аз си мислех, че на сняг съм задобрял вече с евридейката /БМВ/.... Е да ама не !!!! Нищо общо няма поведението на Кучката с това на БМВ !!!
    Кефи ма тук как можеш да държиш газта "заварена" и да коригираш траекторията на колата докато е на една страна само с волан .... Струваше ми няколко трепетни оглеждания и молитви "... дано не се окаже близко бурдюра", ама се оттървахме само с маневрата "кръгом".... При Бимерката завариш ли десния педал неа оправия само с волана ..... Друго, друго-о-о.... не съм още разглеждал трансмисията /дано не ми се и наложи/ , но за разлика от 4х4 при вектра "А", която си върти произволно колелата "на кръст" тук при Кучката се връткат и четирите колела едновременно!!!!
    И те така .....
    To combat the low atmospheric pressure ...

  2. #62
    Инженер vaklinator's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София-Силистра
    Age
    51
    Posts
    1,196

    Default


    Дай едно кръгче бе!
    Alfa 155 2.0TS 8V '93

    VW LADAVAGEN '81
    CHRYSLER 3.3L V6 - БИВШ

  3. #63
    Черная Молния MUROMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    СОФИЯ-Подуене
    Age
    39
    Posts
    3,446

    Default

    Quote Originally Posted by vaklinator View Post

    Дай едно кръгче бе!
    Искам и аз.
    ALFA ROMEO 155 1.8TS MY95 SPORT -The Legend - бивша


    Renault Megane II Grand Tour-2004г

  4. #64
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Темичката ми замирисва на спам и общи приказки вече ...
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  5. #65
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Остави ги да си рисуват кръгчета и осморки...
    Накрая ще се успокоят, недай си боже в някой бордюр или нещо друго!
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  6. #66
    започва да се пристрастява RASTIL's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    70

    Talking

    Приятел, то както си вървиш пешком пак може да се успокоиш в някой бурдюр. Нали виждаш, че аз даже и не пиша в темата! Ти какво се сети месец и половина след последния пост да се включваш с коментари...Междувременно по колата пипам това - онова, ама гледам, че се толерират теми от сорта "Не ми работи бутона за отваряне на багажника" или "как се сменя лампта на мигача" и не се местят в раздела "Дъра-бъра".... Аз принципно мислех да показвам и да пиша разни промени и доработки по колата, както и да споделям моментите на радост с КУ 4-ката ама замирисало на спам на някого си от "зелените" и аз мисля да не "умирисвам" повече 155 съфорумците с такъв спам .... Друго си е да се развие една тема от 15 - тина страници за някоя, несветеща лампичка - на пепелника примерно....
    Last edited by RASTIL; 19-02-2011 at 00:01.
    To combat the low atmospheric pressure ...

  7. #67
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Няма лошо поне една тема да има технически изпипана...но като гледам наборе в твойта едим пост трудно ще определя като такъв...... изобщо в целият форум трудно се открива такава!
    Темите с лампичките на модераторите остави, а ти с младоците не се пали и кучката с здраве си прави, и се радвай как върви
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  8. #68
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Quote Originally Posted by RASTIL View Post
    Приятел, то както си вървиш пешком пак може да се успокоиш в някой бурдюр. Нали виждаш, че аз даже и не пиша в темата! Ти какво се сети месец и половина след последния пост да се включваш с коментари...Междувременно по колата пипам това - онова, ама гледам, че се толерират теми от сорта "Не ми работи бутона за отваряне на багажника" или "как се сменя лампта на мигача" и не се местят в раздела "Дъра-бъра".... Аз принципно мислех да показвам и да пиша разни промени и доработки по колата, както и да споделям моментите на радост с КУ 4-ката ама замирисало на спам на някого си от "зелените" и аз мисля да не "умирисвам" повече 155 съфорумците с такъв спам .... Друго си е да се развие една тема от 15 - тина страници за някоя, несветеща лампичка - на пепелника примерно....
    Теми от рода на "не ми работи отварянето на багажника", "смяна на еди-каква-си крушка" и тем подобни има много - идеята не е всеки да си пуска неговата темичка, а да види какво вече е публикувано, и ако има по-добро решение, да допълни информацията.
    Второ - в твоите постове до тук, както е казал и Боби, няма почти нищо смислено техническо - "заваряването" на газта с врътки на сняг е достоен пост за форума на мунинг.бг.
    И последно - работата на "зелените" е точно да регулират горните неща. Ако нещо не ти изнася - мога да ти кажа какво да направиш !

    П.П. Евала за желанието и мерака за Q4, но форума има ясно формулирани правила.
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  9. #69
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Всички фенове на 155 много се радват на присъствието на 155 КУЧКА, ама до момента честно казано и аз нищо свястно не съм видял и чул, че да се зарадва повече душата ми на 155 сектант... Та наистина адмирации за колегата, който си е позволил да си закупи такъв автомобил, но смятам реакцията на модераторите и колегите за напълно нормална и разбираема. Никой няма нужда да чете спам и глупости...


    Тааа от тази гледна точка бих помолил колегата Rastil да започне да "храни" нас феновете с истински неща, като клипове, снимки, направени модификации и т.н. Благодарим предварително :P:P
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  10. #70
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by VFTI View Post
    Тааа от тази гледна точка бих помолил колегата Rastil да започне да "храни" нас феновете с истински неща, като клипове, снимки, направени модификации и т.н. Благодарим предварително :P:P
    Абсолютно!

    Отделно че винаги като видя да трупа пресен сняг по улиците и ми се иска да покарам 155Q4!


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  11. #71
    TWIN SPARK TEAM nicola 59's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Udine,Италия
    Posts
    1,481

    Default

    Здравейте колеги Алфисти не се караите за глупости нека съживим наистина темата ,за да бъде в наша помощ .Аз лично имам слаби наблюдения върху Q4 ,а именно,че преди 5 години ми подариха една от старото купе черна на цвят със скъсан съединител .Тогава времената бяха други и този стар ,скъп за подръжка пустиняк беше и акцизен .След 2 или 3 месеца умуване реших ,че не си заслужава да се набиват толкова много пари и то в старото купе ,и че един ден като имам възможност ще си купя ,но по нова и читава .Тази която ми бяха подарили я подарих на едни момчета за части те са запалени по пиратски гонки и имат такива коли .Сега един мой приятел има такава кола и чат пат я карам по малко мога да кажа само ,че ми харесва въпреки ,че не е чак толкова бърза колкото може би си мислите .За мене техническите характеристики на една кола започват от цената точно за това колега RASTIL ти зададох един въпрос на ,който ти не ми отговори не,че си длъжен да ми отговаряш и сега ,а именно колко ти излезе колата завършена до номера и застраховка .Аз в момента знам 4 такива коли за продан който заслужават внимание и до месец време ще купя една от тях ,ако до тогава не намеря нещо още по изгодно .И така по същесто за темата ,която да е в услуга на всички колеги ,които искат да реализират идеята да карат Q4 колко струва тази кола в БГ и колко струва в чужбина намира ли се или не, чупи ли се или не, тук очакваме мнението на колегите които я имат вече.Аз утре ще пусна всичко което знам за цените .Желая здраве на всички колеги
    155 2.0 16v МY95 Sport

  12. #72
    Старши алфист 164 td's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Popovo-Zemst
    Age
    49
    Posts
    748

    Default

    Моля модераторите да разчистят темата,въпреки че е пусната в раздел общи приказки свързани с модела(Всичко което Ви свързва, но няма техническа насоченост).Ако на колегата му се отщя да пише,ще започна аз да пиша защото колата е при мен и всичко каквото се прави по нея се прави в моя сервиз.Държа да отбележа че карането и поведението на Q4 няма почти нищо общо с друг автомобил 4X4,а кой в какъв бордюр щял да се отръска мисля засяга единствено собственика на колата.
    Та мислим да гоним около 300 коня на които оригиналната карантия държи без проблем с порт,валове,бенз.помпа,регулатор,дюзи,генерация и дай боже една съчмена турбинка.Ици обеща да драсне един чип след тези доработки и те така.Както всеки знае всичко това е свързано с доста време и средства-за това когато стане.Започнем ли ще пускаме по някоя снимка на това-онова.
    164 td-1989,164 td-1993,166 2.4 jtd 20V-2004,ibiza 1.0i-2000,F30 320d-2013.

  13. #73
    започва да се пристрастява RASTIL's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    70

    Default

    Quote Originally Posted by nicola 59 View Post
    Здравейте колеги Алфисти не се караите за глупости нека съживим наистина темата ,за да бъде в наша помощ .Аз лично имам слаби наблюдения върху Q4 ,а именно,че преди 5 години ми подариха една от старото купе черна на цвят със скъсан съединител .Тогава времената бяха други и този стар ,скъп за подръжка пустиняк беше и акцизен .След 2 или 3 месеца умуване реших ,че не си заслужава да се набиват толкова много пари и то в старото купе ,и че един ден като имам възможност ще си купя ,но по нова и читава .Тази която ми бяха подарили я подарих на едни момчета за части те са запалени по пиратски гонки и имат такива коли .Сега един мой приятел има такава кола и чат пат я карам по малко мога да кажа само ,че ми харесва въпреки ,че не е чак толкова бърза колкото може би си мислите .За мене техническите характеристики на една кола започват от цената точно за това колега RASTIL ти зададох един въпрос на ,който ти не ми отговори не,че си длъжен да ми отговаряш и сега ,а именно колко ти излезе колата завършена до номера и застраховка .Аз в момента знам 4 такива коли за продан който заслужават внимание и до месец време ще купя една от тях ,ако до тогава не намеря нещо още по изгодно .И така по същесто за темата ,която да е в услуга на всички колеги ,които искат да реализират идеята да карат Q4 колко струва тази кола в БГ и колко струва в чужбина намира ли се или не, чупи ли се или не, тук очакваме мнението на колегите които я имат вече.Аз утре ще пусна всичко което знам за цените .Желая здраве на всички колеги
    Ама кое утре ще е това? Щото едно "утре" след 1 час мина
    To combat the low atmospheric pressure ...

  14. #74
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Quote Originally Posted by 164 td View Post
    Ако на колегата му се отщя да пише,ще започна аз да пиша защото колата е при мен и всичко каквото се прави по нея се прави в моя сервиз...
    Та мислим да гоним около 300 коня на които оригиналната карантия държи без проблем с порт,валове,бенз.помпа,регулатор,дюзи,генерация и дай боже една съчмена турбинка.Ици обеща да драсне един чип след тези доработки и те така.Както всеки знае всичко това е свързано с доста време и средства-за това когато стане.Започнем ли ще пускаме по някоя снимка на това-онова.
    В такъв случай (като започнете с детайлите по работата) темата ще бъде разчистена, и според това как върви - ще бъде преместена в основния раздел. За момента остава така, за да няма в последствие спорове кой какво е казал, и кой как го е разбрал. Точка.
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  15. #75
    TWIN SPARK TEAM nicola 59's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Udine,Италия
    Posts
    1,481

    Default

    Ето колега Италия е 1 час на зад от Бг с времетореалните цени ако пристъпиш с пари са 500 евро на долу от първите 2 и 1500 от 3/тата имам телефоните и съм питал
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 100_0636.jpg   100_0645.jpg   100_0642.jpg  
    Last edited by nicola 59; 21-02-2011 at 01:06.
    155 2.0 16v МY95 Sport

Page 5 of 10 FirstFirst ... 34567 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •