Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 29 of 29

Thread: Малко мнения

  1. #16

    Default

    Момчето е споделило какъв се е оказал проблема и как е решен.

    Не разбирам защо му се нахвърляте?

    Може да изпада малко в "теория на конспирациите", но на всеки на негово място би му минало през ума.
    Най-сигурно и лесно може да е смяната на всички части, но не е най-евтино.

    Най-евтино, точно и правилно е да се диагностицира точният проблем и да се реши.Отделен въпрос е че може би е трябвало по обстоен оглед/преглед за което се заплаща съответно.

    Колега mishomvm предполагам, че си закупил проблемната "159"-ка 1.9 jts от Бургас или Сливен?

    Ще споделиш ли дали това е така и кой(сервиз) постави точната "диагноза" на повредата/проблема в автомобила?

    Ще е полезно за други участници във форума.
    Поне да научим нещо което ще е полезно за всички, а не само да се дракаме.

    Аз ти благодаря за споделеният проблем и намереното решение.Така ако има друг съфорумец с този проблем, решението ще бъде намерено по-бързо, лесно и просто.

  2. #17
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    Не разбирам защо му се нахвърляте?
    Изобщо не се нахвърляме, даже спазваме добрия тон, защото марката ни обединява и в добро и в лошо.


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  3. #18

    Default

    Колеги,

    В 2-та сервиза които гледаха колата диагностиката мина точно за по 5 мин. само на компютър, единия дори и капака не отваря. Останалите двама които чух по телефона наговориха същите неща без дори да са я виждали.
    Нищо лично, но това е много далеч от професионализъм и правилен подход към проблема. Най-лесно е да сменя колата, защото имало някаква грешка и да си взема от магазина "за съм сигурен, че проблема ще е решен трайно". Ами то и от магазина да вземеш пак може да блокира след няколко дни (историята позната такива случаи).
    За мен проблема е решен. Всички повредени части са подменени (верига, зъбно колело и електромагнитен клапан на вариатора). Колата работи идеално и всички показатели са в норми. От тук натам кога и какво ще се повреди можем само да гадаем. ЗАЩО ДА СМЕНЯВАМ ЗДРАВИ ЧАСТИ СЕ ПИТА ВЪВ ВЪПРОСА? Да не би афтър маркет частите да са по-добри и по-издръжливи от оригинално вградените?!

    Колата е внос от Франция. Беше леко чукната в предния ляв ъгъл, но в движение. Видях, че светеше грешка на таблото, но я купих на сляпо по снимки. Е не сбърках, с изключение на проблема с веригата (което незнам колко може да се нарече проблем тъй като колата е на 160к км и това си е консуматив) е перфектна.

    Отностно сервиза който диагностицира проблема при мен нещата се стекоха по следния начин. Намерих познат който е имал същия проблем и е минал по този път и ме убеди, че със смяна на верига при него проблема е изчезнал, но тъй като веригите са менте каза, че карали по 40-50к км. Пробвал е с 2 вериги - среден клас и скъпа, но уви разлика нямало. Питах го кой му е сменявал веригата и той ми каза, че брат му работи в сервиз, но във Смолян и така се чухме с него. Аз патувам често в тази посока и реших да му оставя колата да смени веригата. За по сигурно взех и зъбното колело на коляновия вал тъй като гумените пръстени се износват. След смяната на веригата и зъбното колело колата започна да работи без да мени оборотите, но отново се появиха 2 грешки - p0013 и p0014. След като направихме диагностика се видя, че проблема идва от електромагнитния клапан на единия вариатор. След замерване и с мултицет диагнозата се потвърди (клапана беше заминал - нямаше никакво съпротивление). Тъй като цената на такъв нов е 280лв. си взех втора ръка работещ за 40. Освен това по този проблем има цяла тема която открих след това и колегата беше описал точно така проблема. При разтегната верига, обикновено заминава и един от соленоидите - този на всмукателния вал. - http://www.alfaowner.com/Forum/alfa-...ing-chain.html
    В 4-те сервиза които изброих в София искаха за труд между 300 и 400лв за смяна на веригата, като ми обясняваха, че трябвало да се сваля картер и какво ли още не. Е сваля се само капака на главата и ревизионния отвор за зъбното колело на коляновия вал. Тук извода е, че или не са правили такъв ремонт въобще или умишлено си завишат работата (като пари). Предполагам няма някой който да не се е сблъсквал с такъв проблем на некоректните майстори. Човека от Смолян ми взе 160лв. за труд. Сервиза е точно зад известната кръчма - Родопчанка. Смея да твърдя от видяното, че човека е много наясно с това какво прави и диагностиката която направи бе наистина диагностика. Затова и установихме проблема. Иначе грешките мога и аз да си ги прочета....

    И още по фрапиращото беше, че съвета на 4-те сервиза беше или да си оправя проблема срещу 2-3к лв. или да си карам така. Ами сами преценете дали наистина няма да се наложи да сменя всичко ако си карам така с разтегната верига след известно време......
    И не виждам защо коментара от Сервиза на Румен ми е изтрит. Надявам се тук да го прочетат повече хора.

  4. #19
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,341

    Default

    Не виждам защо хората със сервизите трябва да се дразнят от написаното от колегата mishomvm.

    Или очаквате да няма недоволни клиенти? Само който нищо не прави, той не греши.

    Просто си извадете поука от случая.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  5. #20
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Ами колегата или е за очила или нещо жестоко се бърка. До колкото мога да видя като модератор - Никой не е трил нищо и в 3-те теми!?!
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  6. #21

    Default

    Quote Originally Posted by mishomvm View Post
    Колеги,

    В 2-та сервиза които гледаха колата диагностиката мина точно за по 5 мин. само на компютър, единия дори и капака не отваря. Останалите двама които чух по телефона наговориха същите неща без дори да са я виждали.
    Нищо лично, но това е много далеч от професионализъм и правилен подход към проблема. Най-лесно е да сменя колата, защото имало някаква грешка и да си взема от магазина "за съм сигурен, че проблема ще е решен трайно". Ами то и от магазина да вземеш пак може да блокира след няколко дни (историята позната такива случаи).
    За мен проблема е решен. Всички повредени части са подменени (верига, зъбно колело и електромагнитен клапан на вариатора). Колата работи идеално и всички показатели са в норми. От тук натам кога и какво ще се повреди можем само да гадаем. ЗАЩО ДА СМЕНЯВАМ ЗДРАВИ ЧАСТИ СЕ ПИТА ВЪВ ВЪПРОСА? Да не би афтър маркет частите да са по-добри и по-издръжливи от оригинално вградените?!

    Колата е внос от Франция. Беше леко чукната в предния ляв ъгъл, но в движение. Видях, че светеше грешка на таблото, но я купих на сляпо по снимки. Е не сбърках, с изключение на проблема с веригата (което незнам колко може да се нарече проблем тъй като колата е на 160к км и това си е консуматив) е перфектна.

    Отностно сервиза който диагностицира проблема при мен нещата се стекоха по следния начин. Намерих познат който е имал същия проблем и е минал по този път и ме убеди, че със смяна на верига при него проблема е изчезнал, но тъй като веригите са менте каза, че карали по 40-50к км. Пробвал е с 2 вериги - среден клас и скъпа, но уви разлика нямало. Питах го кой му е сменявал веригата и той ми каза, че брат му работи в сервиз, но във Смолян и така се чухме с него. Аз патувам често в тази посока и реших да му оставя колата да смени веригата. За по сигурно взех и зъбното колело на коляновия вал тъй като гумените пръстени се износват. След смяната на веригата и зъбното колело колата започна да работи без да мени оборотите, но отново се появиха 2 грешки - p0013 и p0014. След като направихме диагностика се видя, че проблема идва от електромагнитния клапан на единия вариатор. След замерване и с мултицет диагнозата се потвърди (клапана беше заминал - нямаше никакво съпротивление). Тъй като цената на такъв нов е 280лв. си взех втора ръка работещ за 40. Освен това по този проблем има цяла тема която открих след това и колегата беше описал точно така проблема. При разтегната верига, обикновено заминава и един от соленоидите - този на всмукателния вал. - http://www.alfaowner.com/Forum/alfa-...ing-chain.html
    В 4-те сервиза които изброих в София искаха за труд между 300 и 400лв за смяна на веригата, като ми обясняваха, че трябвало да се сваля картер и какво ли още не. Е сваля се само капака на главата и ревизионния отвор за зъбното колело на коляновия вал. Тук извода е, че или не са правили такъв ремонт въобще или умишлено си завишат работата (като пари). Предполагам няма някой който да не се е сблъсквал с такъв проблем на некоректните майстори. Човека от Смолян ми взе 160лв. за труд. Сервиза е точно зад известната кръчма - Родопчанка. Смея да твърдя от видяното, че човека е много наясно с това какво прави и диагностиката която направи бе наистина диагностика. Затова и установихме проблема. Иначе грешките мога и аз да си ги прочета....

    И още по фрапиращото беше, че съвета на 4-те сервиза беше или да си оправя проблема срещу 2-3к лв. или да си карам така. Ами сами преценете дали наистина няма да се наложи да сменя всичко ако си карам така с разтегната верига след известно време......
    И не виждам защо коментара от Сервиза на Румен ми е изтрит. Надявам се тук да го прочетат повече хора.
    Аз съм чУека де е с гумичката и не е трито никъде нищо в раздела със сервизите, в big mistake си


    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Не виждам защо хората със сервизите трябва да се дразнят от написаното от колегата mishomvm.

    Или очаквате да няма недоволни клиенти? Само който нищо не прави, той не греши.

    Просто си извадете поука от случая.
    Като не си запознат с материята детайлно не адвокатствай. Това не е туин скрап, Опела си е тегавина. Освен това не видях нито един със сервиз да е писал по темите изобщо.

    Към колегата минал тънко, дръж ни в течение и бъди честен колко време ще изкара холдена преди да се появят някакви ядове, както честно и откровено ни запозна с проблема и решаването му.
    Last edited by thecleaner; 01-10-2015 at 22:30.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  7. #22
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,341

    Default

    На никого не адвокатствам.

    Изразявам своето мнение.

    Забранено ли е?

    Ако да, то добавете го към правилата на форума.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  8. #23

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    На никого не адвокатствам.

    Изразявам своето мнение.

    Забранено ли е?

    Ако да, то добавете го към правилата на форума.
    И какво точно ти е мнението което изразяваш, за сервизи които ти не си и помирисал дори, и за клиенти които не са им клиенти. Тоест ти не познаваш нито сервизите, нито клиента който не е клиент, но поучаваш кой и как и какви изводи да си извади. Ако търсиш внимание или конфликт кажи си нямаш яд Не е коректно и най малкото е невъзпитано да даваш оценки, насоки и мнение за непознати за теб хора.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  9. #24

    Default

    Е как "клиента който не е клиент" -нали е ходил и има диагностика?

    За мен екотроник е прав.Всеки може да извлече положителното за себе си.

    Не за друго, а защото наистина може да се извлече нещо полезно за потребителите на форума.

    Да ви кажа и моите спомени за този форум:

    -2003/2005 година имаше доста потребители и почти всички бяха доброжелателни, без заяждане, а алфите в България бяха малко и рядко се срещаха по улиците.

    Постепенно се стигна до настоящият момент, в който има 2-3 дразнители които освен да си чешат крастата и да се заяждат друг принос към "дискусията" в този форум нямат и постоянно плюят.
    Оставам с убеждението, че все по-малко качествени хора остават, защото празнодумците и заядливците ги "изтласкаха" ...

    Изобщо доста по уютно и приятно беше в този форум преди години и нямаше такова заяждане.Имаше уважение и взаимопомощ.

    ОК mishomvm може и да е бил по емоционален, но сервизите му отговориха и се защитиха,(или са могли да го направят, а и все още могат) кой прав, кой крив за мен(а най-вероятно и за други потребители) няма значение.Сега проблема е решен и е посочено решението.Нима щеше да е по-добре ако mishomvm не беше писал и споделил проблема и решението му, макар и емоционално?
    Ами днес ще разкритикувате, засегнете/обидите и "отлъчите" един който е посочил решение на проблем, утре друг и най-накрая ...какво ще стане....????

    От там нататък всичко останало и споровете между потребителя и сервизите са без значение за нас, а само в отношенията им между тях.

    Какво "дълбаете" не знам.

    Жалко е защото го чета форума от 2003 година, макар и да се регистрирах доста по-късно, та дори имаше някакво хакване или бъг и мисля регистрацията ми се беше изгубила/изтрила.

    Жалко е и защото следващият ми автомобил отново ще алфа ромео и предполагам на немалко други регистрирани и "гости"/нерегистрирани потребители, но за съжаление последните години все повече намалява желанието ми да чета и пиша тук, макар че всеки път като се сетя за АР се появява ведро настроение у мен а погледът ми заблестява...

    Защо не се подхожда положително към всичко написано във форума.Каквото имал-казал.ОК прав или не, важното е от всичко да се извлече полезното, а не да се спори кой крив, кой прав.Положителният и доброжелателен подход, дори когато насреща има недоброжелател също е по-доброто за форума и за "климата" му.

    След това ще си пишете и обяснявате по няколко десетки страници в блатото и раздела за италфеста "Защо нямало представители на високия клас спортни италиански автомобили, защо нямало спонсори...?!"

    Мой приятел пътувал за морето по време на Италфеста ми казва " На магистралата имаше много алфи, но 159-ки почти не видях, повечето бяха 156-ци и по-ниския клас" .

    Не знам, но ми се струва че се отива към момента в който и 159-ките и изобщо новите модели ще са "кът" и няма да ги има по събитията ...

    А вие ми говорите и мечтаете за "форумна" джулия ...

    Ами като за начало започнете да променяте "климата" и цялостното отношение в този форум постепенно към положително, да има и се чувства една ведра положителна нагласа и според мен постепенно "нещата" ще започнат да се случват ...

    Нали този форум е за това- за привържениците, за приятно настроение... дори и да има негативизъм в някои постове, удавете ги в доброжелателност ...

  10. #25

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    Е как "клиента който не е клиент" -нали е ходил и има диагностика?

    За мен екотроник е прав.Всеки може да извлече положителното за себе си.

    Не за друго, а защото наистина може да се извлече нещо полезно за потребителите на форума.

    Да ви кажа и моите спомени за този форум:

    -2003/2005 година имаше доста потребители и почти всички бяха доброжелателни, без заяждане, а алфите в България бяха малко и рядко се срещаха по улиците.

    Постепенно се стигна до настоящият момент, в който има 2-3 дразнители които освен да си чешат крастата и да се заяждат друг принос към "дискусията" в този форум нямат и постоянно плюят.
    Оставам с убеждението, че все по-малко качествени хора остават, защото празнодумците и заядливците ги "изтласкаха" ...

    Изобщо доста по уютно и приятно беше в този форум преди години и нямаше такова заяждане.Имаше уважение и взаимопомощ.

    ОК mishomvm може и да е бил по емоционален, но сервизите му отговориха и се защитиха,(или са могли да го направят, а и все още могат) кой прав, кой крив за мен(а най-вероятно и за други потребители) няма значение.Сега проблема е решен и е посочено решението.Нима щеше да е по-добре ако mishomvm не беше писал и споделил проблема и решението му, макар и емоционално?
    Ами днес ще разкритикувате, засегнете/обидите и "отлъчите" един който е посочил решение на проблем, утре друг и най-накрая ...какво ще стане....????

    От там нататък всичко останало и споровете между потребителя и сервизите са без значение за нас, а само в отношенията им между тях.

    Какво "дълбаете" не знам.

    Жалко е защото го чета форума от 2003 година, макар и да се регистрирах доста по-късно, та дори имаше някакво хакване или бъг и мисля регистрацията ми се беше изгубила/изтрила.

    Жалко е и защото следващият ми автомобил отново ще алфа ромео и предполагам на немалко други регистрирани и "гости"/нерегистрирани потребители, но за съжаление последните години все повече намалява желанието ми да чета и пиша тук, макар че всеки път като се сетя за АР се появява ведро настроение у мен а погледът ми заблестява...

    Защо не се подхожда положително към всичко написано във форума.Каквото имал-казал.ОК прав или не, важното е от всичко да се извлече полезното, а не да се спори кой крив, кой прав.Положителният и доброжелателен подход, дори когато насреща има недоброжелател също е по-доброто за форума и за "климата" му.

    След това ще си пишете и обяснявате по няколко десетки страници в блатото и раздела за италфеста "Защо нямало представители на високия клас спортни италиански автомобили, защо нямало спонсори...?!"

    Мой приятел пътувал за морето по време на Италфеста ми казва " На магистралата имаше много алфи, но 159-ки почти не видях, повечето бяха 156-ци и по-ниския клас" .

    Не знам, но ми се струва че се отива към момента в който и 159-ките и изобщо новите модели ще са "кът" и няма да ги има по събитията ...

    А вие ми говорите и мечтаете за "форумна" джулия ...

    Ами като за начало започнете да променяте "климата" и цялостното отношение в този форум постепенно към положително, да има и се чувства една ведра положителна нагласа и според мен постепенно "нещата" ще започнат да се случват ...

    Нали този форум е за това- за привържениците, за приятно настроение... дори и да има негативизъм в някои постове, удавете ги в доброжелателност ...
    Кои сме ние и кои сте вие колега. Това изясняваш и всичко ще бъде наред. "Клиента" се е консултирал по-скоро, отколкото да е бил клиент, доколкото съм запознат с начина на работа може би и пари не са му взети Темата е за сервиз, не е за форум, най-малкото па за клуб, итал фест или нещо подобно. 2003-2005 как ти е бил ника, че гледам 2009 та ти е регистрацията. Проблема ни като цяло в тая държавица е, че всички са разбирачи и майсторани, владеят до съвършенство строителството, авторемонтите, прането на килими, варенето на компоти и много ги е страх да не ги преебат, настинат или станат за смях. Вместо да си закара колата в сервиза и докато му я ремонтират, да си упражнява собствената професия, той (българина) да не даде 20 или 30лв., клечи пред блока и губи 50 примерно. Даването на акъл е национална черта, било то в сферата на политиката, спорта или най-вече на ближния, естествено сврян в къщи на топло.

    Ти лично кой сервиз посещаваш и какво ти е мнението за него ? Това е по-темата.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  11. #26
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,341

    Default

    Кои сме ние и кои сте вие?

    Такъв въпрос би трябвало да е неуместен за форума.

    За съжаление той е напълно уместен.

    "Ние" сме обикновените потребители на форума.

    Някои от нас търсят начин да си решат даден технически проблем за да икономисат някой лев, или защото са се напатили от "услугите" на знайни и незнайни "майстори".
    Други правят това, защото всичко свързано с автомобилите им е тръпка и изпитват удоволствие от това сами да си правят колите. Те обикновено са получили много ценна информация от форума и на свой ред се отблагодаряват за това, като помагат по най човешки и безкористен начин на други колеги.
    Трети посто си прекарват така свободното време.......


    "Вие" това сте необикновените учасници във форума.

    Някои от вас си вадят хляба с ремонт на автомобили.
    Други от вас са модераторите на форума.

    Защо се получава усещането за това разделение?

    Аз лично макар и да съм от категорията на обикновените потребители съм с изцяло положителна нагласа спрямо хората от форумните сервизи. Имал съм достатъчно поводи да се убедя в техния професионализъм.
    От някои от тях съм получавал и много ценна техническа информация, за което искрено им благодаря.
    Доказателство за това могат да дадат не един и двама колеги на които съм препоръчал именно услугите на даден форумен сервиз........

    Никой, обаче на този свят, не е безпогрешен и в това няма нищо трагично.

    Поради това не мога да проумея на какво се дължи афинитета "на всяка цена" на някои хора спрямо дейността на сервизите.

    Този "афинитет" е нещото, което внася въпросното разделение, което според мен, не би трябвало да го има.

    Ще спра дотук, защото, съгласно правилата на форума ми е забранено да обсъждам публично дейността на модераторите.
    Но ако някой модератор се почувства засегнат от това мое твърдение, то аз мога и да обясня на какво се базира то.

    Смея да твърдя, че това далеч не е само мое усещане, но по един или друг начин, то е крайно неприятно.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  12. #27
    Старши алфист Sm0k's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Велико Търново / София
    Age
    39
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    ...
    "Ние" сме обикновените потребители на форума. ...
    "Вие" това сте необикновените учасници във форума.
    ...
    Някои от вас си вадят хляба с ремонт на автомобили.
    Други от вас са модераторите на форума.
    ...
    Защо се получава усещането за това разделение?
    Начи гледай сега, аз не съм модератор и не се занимавам с ремонт на автомобили. По твоята класификация аз съм обикновен потребител на форума. Необикновените, за които говориш, някои от тях са ми приятели, други от тях са ми правили колата, трети от тях и ми правят колата и са ми приятели.
    Отивам, оставям си колата, те ми я правят, аз през тва време ходя да си бачкам моята работа. После си я вземам, оправяме си сметките и сядаме да си пием бира и да си говорим глупости. С тия които са просто необикновени, но не ми правят колата, пък просто пием бира и си говорим пълни глупости.
    Нито съм забелязал те с нещо да се чувстват необикновени, нито аз намирам нещо необикновено в тях.
    Ти защо имаш усещане за разделение, не мога да кажа, ама лично аз нямам такова, значи явно не важи за всички
    Сори, че спамим тука темата, тая дискусия е за друг раздел.
    Alfa Romeo Tipo 940 MY 2014, 1400 Turbo Benzina Multiair 16v, Giulietta Serie 1 Distinctive, MD 11/2015
    Alfa Romeo Tipo 930 MY 1997, 1400 Twin Spark 16v, 145 Serie 1 Lusso, MD 04/1997 [Ex]

  13. #28
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,341

    Default

    Quote Originally Posted by Sm0k View Post
    Начи гледай сега, аз не съм модератор и не се занимавам с ремонт на автомобили. По твоята класификация аз съм обикновен потребител на форума. Необикновените, за които говориш, някои от тях са ми приятели, други от тях са ми правили колата, трети от тях и ми правят колата и са ми приятели.
    Отивам, оставям си колата, те ми я правят, аз през тва време ходя да си бачкам моята работа. После си я вземам, оправяме си сметките и сядаме да си пием бира и да си говорим глупости. С тия които са просто необикновени, но не ми правят колата, пък просто пием бира и си говорим пълни глупости.
    Нито съм забелязал те с нещо да се чувстват необикновени, нито аз намирам нещо необикновено в тях.
    Ти защо имаш усещане за разделение, не мога да кажа, ама лично аз нямам такова, значи явно не важи за всички
    Сори, че спамим тука темата, тая дискусия е за друг раздел.
    Липсва ти информацията въз основа на която аз правя тези изводи. Не мога да я изкажа публично, защото такива са правилата на форума. Поради това ще ти я сведа на ЛС, ако това все още те интересува.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  14. #29
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    60

    Default

    Да оставя добри отзиви от сериза. Боби е голям майстор! Колата, 147, 150 коня jtdm, имаше ужасни вибрации, защото едни некадърници ми бяха сменили тампона под двигателя с неоригинален, защото оригиналния е само с поръчка за 1 седмица. За да не чакат ми сложили по-твърд и цялата кола се тресеше, таблото вибрираше ужасно. Сега пали като чисто нова. Супер тихо работи, без вибрации. Благодарности за Боби!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •