Темата която пускам се отнася за колата която си купих -Алфа Ромео 33Тя е произведена 1991 с 1.4л. двигател Бош Джетронинг и е червена на цвят.
История Внесена в Гърция където е карана 1 година.Там получава лека вдлъбнатина на предния калник и задната врата.Момчето от което я взех я купува и кара една година и си взима по-нова кола като 33то остава да седи в един гараж.И така седи 1 година докато не я взех аз
По колата няма никъде ръжда като изключим 2 петънца отдолу на резевната гума, мястото отвън.Газова уредба никога не е имала и няма да има.Естествено има и эабележки,но те са чисто естетически и толкова леки,че лека полека до пролетта са оправени.По сериозните са липсата на ръчна ,и че при над 90 км. едното задно колело започва да вие.Някакъв маистор при които водили колата заради това колело ги успокоил,казал им че няма смисъл да се прави и наи-много като карат с 90 и нагоре понякога да блокират задните колела
Наи-вероятно трябва да сменя лагера.

Чета на много места,че не е харесван този джетроник.Доколкото разбрах за 1.7 не е добър,но за 1.4 става.Може ли с прости думи някои да поясни.
Имам и ламбда сонда.За пръв път ще имам такова нещо и се чудя какъв ще е ефекта ако реша да си правя поръчкова генерация и я махна.

Не слагам още снимки понеже колата не е при мен все още.
Предполагам доста хора се чудат какво става с жулиетата.Ами провалих се и ще изчакам да мине зимата и после с нови сили и хъс ще трябва да стане.