Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 106 to 117 of 117

Thread: Volkswagen купува Alfa Romeo? v2

  1. #106

    Default

    Това не е нормално...Голям проблем е това сд ей...3 страници вече чета за смяната на песни...Ми ще си купите сд с дистанционно!!!

  2. #107
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    294

    Default

    Quote Originally Posted by sapper View Post
    Вярно е, че почти всички ключове на VW са олюпени, но в повечето случай тези коли са на толкова километри, колкото нашите алфички едва ли ще видят някога за съжаление.
    въобще не е така
    старата ми А4-ка беше на 3г и 70хил км, а жена ми успя само с няколко опита да обели копчето на климатроника
    пластмасата им е евтин боклук и няма нищо общо с претенции за премиум
    и се забавлявам искрено като се почне с " по-добри материали в интериора"
    а колко още недомислия имат ...
    147 1.6 TS

  3. #108
    Сатанист Член на клуба Bodom's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Posts
    783

    Default

    Quote Originally Posted by koolio View Post
    Я ти като собственик на 156 фейслифт кажи удобно ли е радиото като е така качено горе? Щото аз съм се огледал на една фейслифтова (ама и външно и вътрешно) и разположението на радиото ми се вижда малко тип Холцваген.
    Ти една кола по разположението на радиото ли си я избираш? Като е долу - не било удобно, като е горе - било Холцвагенско.. нямам думи

    Към модераторите: просто преместете цялата дискусия в нова тема. Очевидно е, че темата "Volkswagen купува Alfa Romeo? v2" просто събуди един стар спор.. и се почна със спам-а.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9JTDm '07
    EX' Alfa Romeo 145 1.4TS '98

  4. #109

    Default

    Quote Originally Posted by lazy View Post
    въобще не е така
    старата ми А4-ка беше на 3г и 70хил км, а жена ми успя само с няколко опита да обели копчето на климатроника
    пластмасата им е евтин боклук и няма нищо общо с претенции за премиум
    и се забавлявам искрено като се почне с " по-добри материали в интериора"
    а колко още недомислия имат ...
    колега,дай ми номера на маникюристката й!
    Шегувам се,както казваш ти и аз се забавлявам с коментари,звучи леко грубо,но ми прави впечатление,че само хора,които сме имали досег с по- нови и по- скъпи коли се изказваме компетентно...Не казвам,че само ние разбираме,знам,че има хора които разбират,но се въздържат от писане...
    Тука се говорат некви неща,изтъкват се други,прават се сравнение,да ама сравнение се прави само на коли в един ценови клас.Не може аз примерно да карам мерцедес 190Е 86 година с ремус или без и да кажа,мерцедес не струват щото сд-то ми са му много малки копченцата и е мн близо до скоростния лост и с дебелите си кебапи не мога да превключа кючека при 120 на газ на 4-та
    И се уточнява,че горепосочения персонаж е лирически герой и не визирам никой конкретно,ако някой се познае приликата е случайна
    И като говорим за марки,що говорим за най-ниския клас от дадена марка и почваме да го сравняваме примерно със семеен седан няколко години по-нов и по-скъп.Като говорим за каскетки,сравняваме го с каскет,като ще е седан,ще е седан от същата епоха и клас...

    Иначе колега браво!!!Изкефих се,че им каза и че на аудито се белят копчета и т.н.Заради ей такива смислени постове за обмяна на опит чета форума и пиша още.Поздравления за 147-ка от подписа,изкажи впечатления,тва ми е любимия каскет ! Няма голф,рено,астри и т.н.

    Не мисла,че ВФ ще купи АЛФА,прогнозирам нов възход за алфите,с модели като 8ц и новите концепции със задно,като направят СЪВ,не мисля,че ще имат равни,особено ако пуснат промо цени за новите модели и качествено обслужване в оторизираните сервизи тогава ще станат номер едно!!!
    Last edited by MaxPayne; 23-03-2011 at 11:37.

  5. #110
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Quote Originally Posted by Bodom View Post
    Ти една кола по разположението на радиото ли си я избираш? Като е долу - не било удобно, като е горе - било Холцвагенско.. нямам думи

    Към модераторите: просто преместете цялата дискусия в нова тема. Очевидно е, че темата "Volkswagen купува Alfa Romeo? v2" просто събуди един стар спор.. и се почна със спам-а.
    Чакай бе, Мите, аз кога съм твърдял, че е неудобно радиото да е долу, прочети ми предишните постове!
    И не, не си избирам колите по разположението на радиото, но и това има значение за удобството.
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  6. #111
    Болен алфист Flame's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    София
    Posts
    1,481

    Default

    Такааа,дотука се спори само за глупости-при немците всичко е едно и също от 80-те до сега-на С клас мечок дет им викат къде са копчетата за местене на седалката-там където са и на последната версия.При още много модели и на Ауди и на Мерцедес и на БМВ има такива малки и големи детайли които са еднакви просто модернизирани,немците не правят промени,не експериментират с новото,те прилагат добре работещото старо.Няма скок напред-просто леки крачки.При Италянците не е така,затова и ползващите немски автомобили като са свикнали с кокпита на Ауди 80,който няма цялостни големи разлики от този на предпоследната А4 искат това,което вече имат,но по-ново.Цялата немска философия и концепция не се връзва с Италянската-затова и колите са толкова различни като дух,характер и визия.Кооперирането м/у немци и италянци ще е успешно само тогава,когато се запази италянския дух,стил и излъчване в комбинация с немската практичност,рационалност и надежност.Според мен е толкова трудно постижима комбинация(имаме Гаярдо все пак).Но съм малко предубеден колко добре могат да се развият нещата при Алфа,купена от Вагените,тъй като тя е в много конкурентен клас,където отдавна е изгубила много позиции.
    Alfa 155 1.7,1.8 ex
    Alfa 166 2.4 3 ex
    155 1.8 MY 95 sport

  7. #112
    Болен алфист RPWWD's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    1,602

    Default

    Quote Originally Posted by koolio View Post
    Я ти като собственик на 156 фейслифт кажи удобно ли е радиото като е така качено горе? Щото аз съм се огледал на една фейслифтова (ама и външно и вътрешно) и разположението на радиото ми се вижда малко тип Холцваген.
    Лично на мен ми е по-удобно отколкото радиото на бившата ми Дедра, която има същото разположение като 155-цата. Удобно и лесно за манипулиране, дори и без копчета за управление от волана.
    Giulietta 1,4 Multiair 2014
    Giulietta 1,6 JTDm 2013 - EX
    156 SW 1,9 JTD 2003

  8. #113
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Quote Originally Posted by RPWWD View Post
    Лично на мен ми е по-удобно отколкото радиото на бившата ми Дедра, която има същото разположение като 155-цата. Удобно и лесно за манипулиране, дори и без копчета за управление от волана.
    Щом казваш, ама ми е странно. Накъде ти е естествената позиция на ръката - нагоре или надолу? (ебаси кретенския въпрос, нямам предвид конкретно теб, говоря по принцип )
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  9. #114
    Болен алфист RPWWD's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    1,602

    Default

    Quote Originally Posted by koolio View Post
    Щом казваш, ама ми е странно. Накъде ти е естествената позиция на ръката - нагоре или надолу? (ебаси кретенския въпрос, нямам предвид конкретно теб, говоря по принцип )
    Съвсем леко нагоре от позицията на която стои ръката когато ползваш подлакътника. Удобно е.
    Giulietta 1,4 Multiair 2014
    Giulietta 1,6 JTDm 2013 - EX
    156 SW 1,9 JTD 2003

  10. #115

    Default

    ...
    Last edited by pooh; 12-02-2015 at 11:55.

  11. #116
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Quote Originally Posted by pooh View Post
    ВАГ имат един основен проблем. СКУКА. И то всъвсем целенасочено търсена.
    Мнооого добре казано. И без да съм дизайнер се досещам, че дървенящината при ВАГ е съвсем целенасочена - така колите изглеждат по-здрави и надеждни за масовия потребител.
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  12. #117
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    98

    Default

    е то незначи ,че ако купят алфа ше изглежда като ауди всяка марка си има черти и я следват.Много ясно че кропоративните коли са по сохарски.

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •