Page 7 of 16 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 91 to 105 of 236

Thread: ФОРМУЛА 1 СЕЗОН 2011

  1. #91
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Вали си яко, май няма да го бъде днес
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  2. #92
    фотографче blacksnoopy's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    300

    Default

    Лудница
    156 SW '02

  3. #93

    Default

    Днес за първи път от години стисках палци докато гледам формула 1...... ШУМАХЕР показа че когато нещата зависят от пилота той е ГОЛЯМ. Евала за Бътън!

    Благодарим ти Шуми!!!1

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  4. #94
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Е няма такова състезние!!! До последния завой буквално не се знае кой как ще завърши!
    Евала на Мишо, ама просто не му стигаше скорост накрая.
    Много готин фотофиниш за Маса.
    ИИИИ грешка която Фетел ще помни дълго и която даде на Бътън 1-вото място! Според мен обаче за удара с Алонсо, все пак си е за наказание... да видим дали Мишо все пак няма да е 3-ти на края... или наказанието ще е за следващия старт.
    Last edited by Furious 155; 13-06-2011 at 00:47.


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  5. #95
    Bolen alfist Majed_146's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Горна Оряховица / Ботевград
    Age
    42
    Posts
    412

    Smile :)

    Много отдавна не бях седял на крак да чакам финала наистина беше много добро състезание. Изпреварването на Шумахер срещу Кобаяши и Маса беше урок по изпреварване

    Alfa 146 1.6 TS ---> 2.0 TS Remapped by Oem
    FIAT TIPO 1.6 DOHC

  6. #96

    Default

    Quote Originally Posted by Majed_146 View Post
    Много отдавна не бях седял на крак да чакам финала наистина беше много добро състезание. Изпреварването на Шумахер срещу Кобаяши и Маса беше урок по изпреварване
    на мокро с точно дозирано ускорение... Без коментар

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  7. #97
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    "Старото" си е неповторимо,но си няма power в тая кола.
    Много силно състезание за Бътън,но и доста простотии сътвори,та да видим.А на Фетал му дойде в повече напрежението и сам се прекара.
    Яд ме е и за фераритата,щото и те вървяха доста този път.
    Абе,голям купон.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  8. #98
    психарче... Lqnkata's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Пазарджик
    Age
    39
    Posts
    550

    Default

    Не искам да ме разберете погрешно, състезанието много ми хареса и ме държа през цялото време в напрежение (както и трябва да бъде). Само не мога да разбера, защо се дава разрешение да се сменят гумите, когато състезанието е спряно, както в Монако? За мен това е глупаво и прецаква стратегиите на някой отбори.
    Alfa Romeo 156 2.4JTD '02, Fiat Punto 1.2 16V '00, Alfa Romeo 155 2.0 16V - ex, Сузуки Бандит 400 VC '94 - ex, Дукати S4 '02


  9. #99
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Posts
    387

    Default

    Наказание за Бътън няма, но явно късмета му го преследваше навсякъде. Да участваш в две катастрофи, от които в тази с Алонсо да изкараш почти цяла обиколка със спукана предна лява гума, да те накажат с минаване прези бокса, да изпаднеш до 21-во място и накрая да спечелиш - това е наистина постижение.
    А за Шуми - мисля, че затвори устите на критиците си. В кофти време, когато на първо място са пилотските умения е недостижим. Сигурен съм, че ако пистата не беше изсъхнала щеше да се бори и за победата. Но при положение, че тя изсъхна се видя, че Мерцедес са още много далече от истината.
    Поклон за Шуми
    Alfa Romeo 155, 2.5, V6/ GTV 2.0 TB V6 / 146 TS, 2.0 Junior/ 145 TS, 2.0 16V/ Giulietta 1.8, 166 2.0 V6 TB

  10. #100
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by Lqnkata View Post
    Само не мога да разбера, защо се дава разрешение да се сменят гумите, когато състезанието е спряно, както в Монако? За мен това е глупаво и прецаква стратегиите на някой отбори.
    Защото в тазгодишните правила, при червен флаг може да се сменямт гумите.
    Годината се води опознавателна за гумите пирели и догодина вероятно това няма да е част от правилата, но сега е така!


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  11. #101
    жена зад волана mim's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Posts
    1,142

    Default

    страхотен екшън, голям кеф беше това състезание
    а докато Бътън гонеше първото място, Маса тихо и кротко от 12ти стана 6ти, добре че накрая поне показаха инфарктния му фотофиниш
    и за Маса, и за Шуми стисках палци, дъртото показваше как се кара
    а на челото на Хамилтън си му беше написано, че ще направи някоя щуротия, въпросът беше кой ще изгори покрай него
    Ако парите ти стигат, значи нямаш въображение.
    AR 156, 1.6 TSpark 2000г на метан - R.I.P.

  12. #102

    Default

    Ферари отново бяха неадекватни по отношение на стратегията, особено със смяната на гумите на Алонсо с Интермедиите, което го лиши от борбата за челните позиции.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  13. #103

    Default

    нямах възможност да гледам в неделя, но си го изтеглих, изгледах го цялото и просто уникално състезание - едно от най-интересните, които съм гледал в последните години

    победата на бътън заедно с късмета, който имаше, което естествено не я умаловажава

    шумахер, който показа каква е разликата между шампион с добра кола, и седемкратен шамион с лоша кола... иска ми се сега да го сложат в някой от ред булите или маклараните...

    на английски най-добре звучи...

    god-given talent

    а хамилтън е страхотен спортист за мен - агресивен до край.

  14. #104
    Болен алфист rossenvn's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Варна
    Age
    45
    Posts
    1,227

    Default

    Quote Originally Posted by Stoyan Georgiev View Post
    нямах възможност да гледам в неделя, но си го изтеглих, изгледах го цялото и просто уникално състезание - едно от най-интересните, които съм гледал в последните години

    победата на бътън заедно с късмета, който имаше, което естествено не я умаловажава

    шумахер, който показа каква е разликата между шампион с добра кола, и седемкратен шамион с лоша кола... иска ми се сега да го сложат в някой от ред булите или маклараните...

    на английски най-добре звучи...

    god-given talent

    а хамилтън е страхотен спортист за мен - агресивен до край.
    С всичко съм съгласен, но за Хамилтън...
    Явно нервите не му държат и става опасен и за себе си и за другите пилоти. Най-голямата глупост беше, когато се изказа, че го цакат защото е черен. Точно него. Дето го бутат всички от първия му ден. Много ми напомня оня лудия Монтоя. Много бърз ама луд.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm Ti - "новата" - 150 млади кончета и едно дърто магаре зад волана
    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD - червен трактор - 105 одъртели коня и 1 кьопаво магаре зад волана

  15. #105
    Старши алфист Derry's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Карайсен, Великотърновско
    Age
    44
    Posts
    759

    Default

    Хамилтън се състезава добре, винаги около ръба от време на време отвъд , навремето Кими като караше за Макларън хич не ми допадаше, заспало момче все нещо вардеше по колата, а Монтоя си беше див петел и според мен симпатяга и добър пилот. Така или иначе след време запомнят шантавите, а не примерните.

    Сърцата са по-капризни от умовете.

Page 7 of 16 FirstFirst ... 56789 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •