Page 9 of 16 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast
Results 121 to 135 of 236

Thread: ФОРМУЛА 1 СЕЗОН 2011

  1. #121
    фи фи перото coca-cola's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Кърджали
    Age
    46
    Posts
    236

    Default

    Леле още не мога да повярвам тоя направо ги съсипа още ми лопа сърцето от КЕФ.Браво и на Шуми АЙ че ми загря и ракията.Наздраве на всички фенове АЛОНСО №1

  2. #122
    Barbarian AttilaSL's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Weston-super-Mare UK
    Age
    45
    Posts
    312

    Default

    Ето малко снимки снимки от днес!
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails P1020747.jpg   P1020750.jpg   P1020751.jpg  
    Last edited by AttilaSL; 11-07-2011 at 01:14.

  3. #123
    Старши алфист Derry's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Карайсен, Великотърновско
    Age
    44
    Posts
    759

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Браво на Алонсо и Ферари "Тъмнокожия" пак показа рогца в последния завой( само големия късмет го спаси него и Маса от отпадане в последния момент), въпреки че за малко да си помисля, че му е дошъл акъла....
    Бори се както трябва - до последно. Предпочитам да се блъсне отколкото Маса да го изпревари.

    Сърцата са по-капризни от умовете.

  4. #124
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    И аз предпочитах да го бяха блъснали на ония последния завой в Бразилия, та да види късметлийска титла през крив макарон, ама не стана
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  5. #125
    фи фи перото coca-cola's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Кърджали
    Age
    46
    Posts
    236

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    И аз предпочитах да го бяха блъснали на ония последния завой в Бразилия, та да види късметлийска титла през крив макарон, ама не стана
    Напротив не е до късмет там работата си беше нагласена ако беше добър пилот и късметлия щеше да си защити титлата или може би не му вървеше колата ха ха да ама не той просто не знае какво прави и вчера отново се доказа.Дали ще го накажат не мисля що щото е мрънкащ англичанин пълен лигльо.Отвращавам се от такива като него и дядо Бърни с неговите недосмислени правилаама кво да праиш гледам и се кефя гледам и псувам ма кво да праиш като не можеш да караш ще гледаш

  6. #126
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Супер за Ферари и Алонсо, но май това ще им е за сезона!
    ФИА още по време на състезанието са отменили забраната за използване на изгорели газове за обдухване на задното крило. Реално това даде възможност на ферари да са толкова конкурентни. Редбул и макларън нямаха скоростта която даваха с използването на изгорелите газове. Това беше шанса да се вземе максимума от състезанието и Алонсо с екипа си го направи! ЕВАЛА!!!


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  7. #127
    фи фи перото coca-cola's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Кърджали
    Age
    46
    Posts
    236

    Default

    Така е за жалост.Те островните хорица си ги е яд на Фердо пък и ФЕРАРИ им е малко като израстък на г....за че кат тръгне спиране няма поне няколко сезона та гледат да ги поосакатят.И още веднъж БРАВО на Алонсо напълни ми душата.

  8. #128
    кривак детайлист -Bobby-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    555

    Default

    Добре, че бокса на Ред Бул му подари победата на Альо, че да има кой да си вярва, че забраната за обдухване била причината.
    Другото е, че след издънката, малкия петел показа колко струва - заседна зад Хамилтън, много по-бърз беше от него, а не можа да го мине сума ти обиколки наред... поредния световен шампион от вида - първи тръгвам, имам совалка и елате ме хванете. Ама кво да се прави - чичко Нюи си е свършил перфектно работата и затова се оказва, че двама абсолютно посредствени пилоти са все най-отпред. Ама при първата дребна издънка и трудност, им лъсват чисто пилотските умения. Хамилтън го направи Фетел - сам да си приказва.
    При такава ситуация, кво - Нандо да им прави евала ли? Естествено, че докато става всичко това зад него, ще им сипва по половин сек на обиколка и ще спечели необезпокояван... още повече, ситуацията с полу-мократа писта позволи да отпадне изискването да се кара с две смеси при сликовете, и след интермедиите, всички си караха само с меките. Това също му помогна на шпанярда, щото знаем кво се случва на бърза писта, когато Ферари сложи твърдите. Справка - Барселона тази година.
    Мен ми се искаше да я оставят забраната, да дойде едно сухо (а не с 1/3 мокра писта), безпроблемно и чисто състезание, в което да се види, че това грам няма да попречи на Ред Бул още да си мачкат в квалификациите и после да са трудно достижими в състезание. И чичо Чарли съответно да хапе устни... но уви, ФИА само се измятат всеки ден.
    Две черни перли...

    Alfa Romeo 156 1.6 Twin Spark '99 | Renault 19 1.4 Energy '93

  9. #129
    Barbarian AttilaSL's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Weston-super-Mare UK
    Age
    45
    Posts
    312

    Default

    Състезанието беше невероятно,за втори път бях на Силвърстоун(първият през 200.Надявах се на дъжд(цяла седмица валя почти постоянно)за да обърка още повече плановете на отборите.Тук съм качил малко снимки http://www.facebook.com/media/set/?s...00000270704926
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD 2003 г 150+

  10. #130
    фи фи перото coca-cola's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Кърджали
    Age
    46
    Posts
    236

    Default

    Quote Originally Posted by -Bobby- View Post
    Добре, че бокса на Ред Бул му подари победата на Альо, че да има кой да си вярва, че забраната за обдухване била причината.
    Другото е, че след издънката, малкия петел показа колко струва - заседна зад Хамилтън, много по-бърз беше от него, а не можа да го мине сума ти обиколки наред... поредния световен шампион от вида - първи тръгвам, имам совалка и елате ме хванете. Ама кво да се прави - чичко Нюи си е свършил перфектно работата и затова се оказва, че двама абсолютно посредствени пилоти са все най-отпред. Ама при първата дребна издънка и трудност, им лъсват чисто пилотските умения. Хамилтън го направи Фетел - сам да си приказва.
    При такава ситуация, кво - Нандо да им прави евала ли? Естествено, че докато става всичко това зад него, ще им сипва по половин сек на обиколка и ще спечели необезпокояван... още повече, ситуацията с полу-мократа писта позволи да отпадне изискването да се кара с две смеси при сликовете, и след интермедиите, всички си караха само с меките. Това също му помогна на шпанярда, щото знаем кво се случва на бърза писта, когато Ферари сложи твърдите. Справка - Барселона тази година.
    Мен ми се искаше да я оставят забраната, да дойде едно сухо (а не с 1/3 мокра писта), безпроблемно и чисто състезание, в което да се види, че това грам няма да попречи на Ред Бул още да си мачкат в квалификациите и после да са трудно достижими в състезание. И чичо Чарли съответно да хапе устни... но уви, ФИА само се измятат всеки ден.
    Това че него е изпреварил не значи че не е могъл просто е взело да мисли детето чудо знае да се пази ако беше пробвал изпреварване дали тоя Халюмпенин нямаше да го отнесе като куцо пиле домат ха ха.Ей да не се засегнеш всеки има право де харесва и да се кефи на когото иска но просто аз не го харесвам и затова съм вечно в опозиция срещу него винаги прави някви странни неща по тея писти.

  11. #131
    Slower
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    1,370

    Default

    Странни неща?
    Изпреварва, защитава си позицията, бори се...
    Странна работа наистина, за какво ли му плащат?!

    Сигурно трябва да си кара кротичко, да мисли и да не пречи на никого, като правят повечето пилоти, та да гледаме "нестранни", но абсолютно скучни състезания като това във Валенсия?
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo GTV 2.0TS - няма я вече.

  12. #132
    фи фи перото coca-cola's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Кърджали
    Age
    46
    Posts
    236

    Default

    Да наистина ама за скучните състезания вина май нямат пилотите а тъпите ограничения на дедовците.С ега конструират самолети а след някоя година ще карат и с газови уредби еб.....ти веселбата.Ето ти ги сучните състезания и все пак това са състезания а не краш тестове нали

  13. #133
    кьор софра рейсинг alfatras's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    49
    Posts
    1,045

    Default

    Quote Originally Posted by coca-cola View Post
    Да наистина ама за скучните състезания вина май нямат пилотите а тъпите ограничения на дедовците.С ега конструират самолети а след някоя година ще карат и с газови уредби еб.....ти веселбата.Ето ти ги сучните състезания и все пак това са състезания а не краш тестове нали
    Така както е тръгнало ще излезеш прав за газовите уредби и за скуните състезания!
    Абе ти не почина ли на Китен та се лютиш така?
    155 1.7ts... 146 1.9jtd...155 Q4...156 1.9jtd Q4
    Powered by ...

  14. #134
    фи фи перото coca-cola's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Кърджали
    Age
    46
    Posts
    236

    Default

    Quote Originally Posted by alfatras View Post
    Така както е тръгнало ще излезеш прав за газовите уредби и за скуните състезания!
    Абе ти не почина ли на Китен та се лютиш така?
    Не прав и на челна стойка да застана тва си е с тея правила определено и по скучна ще стане.Четири цилиндъра турбо окей ма с пълнене на 0.04 Бара ха-ха-ха тъпа история.Между другото Насе жив съм от Китен бързо избягах хи-хи ама сега полудявам че няма кинти за бензин малееее зле ми е

  15. #135
    кьор софра рейсинг alfatras's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    49
    Posts
    1,045

    Default

    Quote Originally Posted by coca-cola View Post
    Не прав и на челна стойка да застана тва си е с тея правила определено и по скучна ще стане.Четири цилиндъра турбо окей ма с пълнене на 0.04 Бара ха-ха-ха тъпа история.Между другото Насе жив съм от Китен бързо избягах хи-хи ама сега полудявам че няма кинти за бензин малееее зле ми е
    Нема да се пуашиш Васе-гледай как на някой от тимовете ще му изпушат чивийте и ще стане интересно!
    За бензина ко да ти кажа-сам видя,че бяхме с 2те jtdeta,да мое да останат кинти за бензин
    155 1.7ts... 146 1.9jtd...155 Q4...156 1.9jtd Q4
    Powered by ...

Page 9 of 16 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •