Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20

Thread: Смяна на двигател

  1. #16
    Алфист-газ в кръвта RaIDeR's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Велико Търново
    Posts
    603

    Default

    Ми голяма си е играчката вярно . Обаче си е слаба и това 100 про не са реални 90 коне ами са 60 сигурно . Вчера ходих до Горна и в ония баир през Арбанаси направо си умря разни трошки ме режят както си искат няма никаква мощост иска 1 ва да слагам и като смъквам скоростите тей хърка,че незнам кога пак ще я съборя тая скоростна ! И за капак ме свърши газта на качица ,обръщам на бенз бях сипал преди това 10 л почна да хълца,препръдва и ме остави баш на кръговото в най големия трафик.Същата работа като предния път ходих зех ти въжето ще я дърпаме с един то минаха 30 мин докато се върна зъвартях и запали "куку е тая кола прави си кот си иска" ! Другия вариянт е 1.7 ие от 33 ама боклучивите скорости си остават така ! Ти ако имаш някой ден свободен може да разглобим оная скоростна да видим може ли да се измисли нещо , може да обърнем синхронизаторите,че трябва и съединител да се сменя отделя вече много много горе . Бе изобщо не знам вече ко да я правя ама хич не е добре мре и се на бабата :Д
    Alfa Romeo 33 IMOLA 1.4 i.e. 90hp. 1351 cc. 93 г. (907A)

  2. #17
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Ха така!
    Информация от първа ръка!
    Хрумна ми една идея!
    Дай му парцала да ти измие колата, а за сметка на това го тури после в колата и си направете една екскурзия до Кюстендил.
    Природа, стари бани...
    А и ще му дам мотора от Алфи!
    Ще му лепне, като песница на око!
    И без това ми е жал да го гледам така да се скапва, а е много добър!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  3. #18
    Алфист-газ в кръвта RaIDeR's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Велико Търново
    Posts
    603

    Default

    Същата играчка за същия двигател не си струва , виж питай тос със 145 тицата кви пари и търси ако е 1.7 16 в и само бръмчилото и скоростите продава ли . Боби ти със смяна на двигатели занимаваш ли се ? Опътете ме към някой който би могъл да свърши работата !
    Alfa Romeo 33 IMOLA 1.4 i.e. 90hp. 1351 cc. 93 г. (907A)

  4. #19
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Quote Originally Posted by RaIDeR View Post
    Боби ти със смяна на двигатели занимаваш ли се ? Опътете ме към някой който би могъл да свърши работата !
    Занимавам се със всичко без тенекеджийска е бояджийска работа.
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  5. #20
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    ами вземи я зареди тая кола с гориво, ти все на изпарения я караш, особено пък за арбанашкия баир трябва да имаш доволно количество газ пък и той не е мерило. аз го карам на 3-та с 60-70 и разхода май-май е 30-40 литра газчица нагоре по баира.
    точка

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •