Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 52 of 52

Thread: Дайте съвет какво да бъде

  1. #46

    Default

    Да, то си го пише на снимката да имаш такава е FANTASY
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  2. #47

    Default

    На всички е ясно ,че колата без необходимото усилване ,проектирано и изчислено от професионалист/на запад това струва луди пари/ колата ще се скърши,но това си е проблем на собственика!Да прави каквото си иска с нея!Режи смело!Не се притеснявай!Жив и здрав!После можеш да опиташ и на Аудито!
    Last edited by Георги Савов; 07-12-2010 at 20:13.

  3. #48
    ТWIN SPARK TEAM митака-пловдив's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Пловдив,Кичука
    Age
    39
    Posts
    578

    Default

    Колега,алфата ще се разчекне при първото каране (или на второто) До скоро имах кабрио - Сааб Аеро,ъъъъъ погледни под някое какво има отдолу и тогава мисли (пиши) какво ще си правиш с колата.Дори да не се разпадне на първото кръгче,предния джам ще те "захлупи" при по-голяма скорост,колата ти ще придобие визия "Лудия Макс'' А евентуалния "кеф" който ще си доставиш ще приключи в пункта за изкупуване на скрап.

  4. #49
    Старши ACEHOB's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Дружба
    Posts
    801

    Default

    Голяма мъка... и и доста "умници" за разтрел.

  5. #50

    Default

    Quote Originally Posted by MrX View Post
    Их, че сте ми сектанти и правоверници всички!
    Четох, четох, четох освен някакви клишета и заучени фрази, а да не забравя и горе долу обща култура не видях. Колко изящна била 166, как излъчвала и други такива тинтири минтири. На пръв поглед колата е абсурдно грозна. И тук дойдоха и "съветите" и размахването на пръсти - "а ти знаеш ли", "а имаш ли представа". И това от хора които и течността за чистачки си наливат в сервиз, да не говорим смяна на накладки, камо ли на съединител. Ми представете си, че колегата има представа как стават нещата и има средствата и желанието да намери подходящите можещи да осъществят проекта му.
    По някое време докато четях започнах да се чудя за кола ли става дума, за осакатяване на човек ли?!?
    Разбирам да беше рядкост 166, да кажеш, че се съсипва една уникална кола, пък то кораби под път и над път.
    Изпълни ли се качествено си заслужава тази интервенция и аз съм ЗА подобно изпълнение. Страшно съжалявам, че простите жабари не са съумяли да спретнат 166 купе, както са го направили с Ланча Капа( нали все пак Капа е преди 166 а са на една база)
    Така че колеги УСААААААА!
    Сори,ама тука има много неща,с които не съм съгласен.Ако колегата имаше представа как стават нещата,нямаше да говори че било лесна работа - взимаш флекса и...готово.Освен това доколкото виждам това е форум 166 и да се говорят неща като" тинтири-минтири " за излъчването и "абсурдно грозна кола" за 166 е най-меко казано обидно.И накрая изобщо не е вярно,че корабите са под път и над път.Поне в Пловдив така са 145 и 156,но не и (може би все още) 166. Така че нека бъдем по-коректни. А щом колегата е прежалил хубавата си алфа заради Кютук 7 - да е жив и здрав. Негова си е.

  6. #51

    Default

    Quote Originally Posted by endeavour View Post
    Сори,ама тука има много неща,с които не съм съгласен.Ако колегата имаше представа как стават нещата,нямаше да говори че било лесна работа - взимаш флекса и...готово.Освен това доколкото виждам това е форум 166 и да се говорят неща като" тинтири-минтири " за излъчването и "абсурдно грозна кола" за 166 е най-меко казано обидно.И накрая изобщо не е вярно,че корабите са под път и над път.Поне в Пловдив така са 145 и 156,но не и (може би все още) 166. Така че нека бъдем по-коректни. А щом колегата е прежалил хубавата си алфа заради Кютук 7 - да е жив и здрав. Негова си е.
    Спокойно колега темата е цел провокация, няма да нареже Алфата
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  7. #52
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    Мисля че темата се изчерпа.
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •