Results 1 to 6 of 6

Thread: боксер-въпрос

  1. #1

    Default боксер-въпрос

    колеги някои знаели дали може да се сложи на мотор 1.7 боксер карбуратор- глави от 1.3 инжекцион

  2. #2
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Quote Originally Posted by bat_borko_ View Post
    колеги някои знаели дали може да се сложи на мотор 1.7 боксер карбуратор- глави от 1.3 инжекцион
    Нещо въпросът ти е неправилно формулиран, а оставам с впечатление, че не е и в правилния раздел.
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  3. #3

    Default .

    ами незная в кои раздел трябва да го напиша и понейе колата е 146 окстер го писах тук 146-цата е с 1.3 мотор а другият които имам е 1.7 само4е е карбуратор от 33-ка и се 4удя дали ако на 1.7 мотора слойа главите от 1.3 дали стават

  4. #4
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Quote Originally Posted by bat_borko_ View Post
    ами незная в кои раздел трябва да го напиша и понейе колата е 146 окстер го писах тук 146-цата е с 1.3 мотор а другият които имам е 1.7 само4е е карбуратор от 33-ка и се 4удя дали ако на 1.7 мотора слойа главите от 1.3 дали стават
    Стават. 8 клапановите глави (с хидравлични повдигачи) на всички боксери с различните кубатури са еднакви. 1.7 8V с 2 двойни карбуратора от 33 е 118 к.с. с неговото хранене. Ще го сложиш тоя мотор с глави от 1.3, но ти трябва ремап на ЕКУ-то, иначе ще убиеш мотора. Електрониката на 1.3 е сметната да дава аванс и гориво за него, но аванса на 1.7 е друг и горивото няма да е достатъчно.
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  5. #5

    Default .

    ок мерси за отговора а ако се кара на гас предполагам няма да има проблем.смисал такав 4е ще си регулира6 сам подаването на горивото

  6. #6
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Quote Originally Posted by bat_borko_ View Post
    ок мерси за отговора а ако се кара на гас предполагам няма да има проблем.смисал такав 4е ще си регулира6 сам подаването на горивото
    На газ нямаш ядове.
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •