Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 25 of 25

Thread: Проблем с 156 2,5 V6 помощ!

  1. #16

    Default

    Quote Originally Posted by alfageorgi View Post
    А пробва ли да отидеш при Венци като си от Белене?Според мен човека е много в час с Алфите, като има и съответната диагностична апаратура.Казвам го от личен опит и със 156/бившата ми , па макар и 1.9 -115к.с./ и със 159-та ми.Даже идва в Плевен за да оправя колите които вкарват италианците от Италбулкома.За тоя в Свищов не съм и чувал , а в Плевен са пълни дилетанти на всички модификации на 156-те.Знает само да сменят масло , филтри и ремъци и то само някои.
    Диагностиката може и да хване неточно зацепване, но вероятноста да го оправи при 4 вала, приятна теснотия, и прочее неудобства и липса на опит е минимална......
    На тоя етап ако нямаш категорична диагноза горещо ти препоръчвам да не я таваниш много много, въпреки че предразполага, щото пък ако с диагностиката що годе може и да се справят, ако тръгне да се отваря шестака, работата става още по сложна....

    Quote Originally Posted by Galeano View Post
    Давай да пускаме петите под наем
    Трай са, още малко да им дойде времето и тогава......виж че тепърва се почна.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  2. #17

    Default

    Пичове днес я закарах и ми казаха,че след 2 дена е готова ще пиша какво и е .

  3. #18

    Default

    Колеги Алфата е на 6.Проблема беше грешно зацепен андренаж.Колата варви на пушка.

  4. #19
    Много опасен,може би луд Tifozza's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Sofia ....O.C.
    Age
    39
    Posts
    219

    Default

    Ще върви къде ще ходи , пусни някви снимки да я видиме ... сега колко харчи градско ?
    Alfa Romeo 145 1.4 16vEX
    Alfa Romeo 156 V6quadrifoglio EX

  5. #20
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    андренаж?
    което ще рече кво?
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  6. #21

    Default

    Quote Originally Posted by Vraeto View Post
    Колеги Алфата е на 6.Проблема беше грешно зацепен андренаж.Колата варви на пушка.
    С пети ли ти я провериха......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  7. #22

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    С пети ли ти я провериха......
    Да провериха я с пети и го зацепиха на ново.Оправимия Людмил от Свищов Фрерариста каза че се познавате.

    ---------- Post added at 13:14 ---------- Previous post was at 13:04 ----------

    Но Алфата си гори на ръчка 10.л-12л извън градцко и 20 в града.
    Last edited by Vraeto; 12-12-2010 at 23:37.

  8. #23
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Нормално, особено като не си се нарадвал още По-натам може би ще падне разхода с литър - два
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  9. #24

    Default .

    Quote Originally Posted by търтей View Post
    андренаж?
    което ще рече кво?
    Може би нещо свързано с ЛАНСОНТАТА или ЛАНДАТА.
    Майната на тия дреболии,но езиковата култура във форума е под всякаква критика напоследък.Освен нормалните закачки между привържениците на различни марки автомобили,даваме поводи за критика или ебаване ако щете,на едно друго ниво.
    Не съм от хората които са на всяка манджа меродия,но напоследък тези неща ме дразнят адски много.
    Страх ме е да отворя да чета някоя тема от това да не се погнуся(което зачестява).
    И пак казвам всеки греши - ИМА БУТОН РЕДАКТИРАЙ!!!
    Нека спазваме някакво елементарно ниво - техническо,езиково и културно!
    Извинявам се!
    Поздрави................
    155 2.0 TS '93 + GTV 2.0 TS '96 - евридейките
    1750 BERLINA '69 + SPIDER 2.0 S4 '91 - "ОТ НАЙ-ИСТИНСКИТЕ"
    GTV2.0 GRAND PRIX '81 + 90 1.8 SUPER '85 - for джуро
    ex:1750 BERLINA '67 + SPRINT 1.5 QV '86 + 155 1.8 '94 + 156 1.8 '00 - бившите

  10. #25
    Матричар morfius's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    3,327

    Default

    Аз от кога разправям, че тоя форум плаче за спел чекър - няма да направи никого по-умен, ама ще помогне за забелязване на масовите грешки в стил - бързи пръсти, преди да се натисне бутона - Публикувай.
    Welcome to the real world

    Алфа Ромео 156 2.4 JTD (01г.); Алфа Ромео 146 1.9 TD (98г.); Лада 21051 - Бивша.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •