Results 1 to 6 of 6

Thread: В спора се ражда истината!

  1. #1

    Default В спора се ражда истината!

    И ето че когато си кореспондираме можем да направим нещо хубаво за форума.
    Един път Голямата риба е лошият,но след осмисляне на някои модове нещата не са толкова зле.Дори е допринесъл за положителни неща за форума и несправедливите обяви.
    Цитат на Old Fox
    Верно че сме прости ма чак па толкоз.
    Аз за автора на темата и нейното заглавие -нямам думи!!! Верно ли? Това ли е един старите и уважавание и от мен включително потребители на форума?
    Малко преосмисляне и....
    Цитат на pr_oof
    Аз пък ще си позволя да пиша в заключената тема с цел да изкажа благодарност на голямата риба за доброто преложение.

    Понеже в момента се изготвят нови правила за разделите купува и продава, това е отлична идея която ще бъде заложена в правилата.
    Нещо такова ще бъде :


    "Публикувана и одобрена обява може да важи само за стоката за която предварително е обявена. Не се допуска добавянето на нови артикули към обявата."

    ( написано в заключена тема)
    CUORE SPORTIVO 164 +,156 2.4 TI +++, 159 TI +++,Alfa Romeo Arna 1.3 TI
    Fiat Uno Fire,Fiat Tipo Gran Turismo,Fiat Bravo, Fiat Grande Punto, Fiat 1500 Lunga,Fiat 850,Fiat 1300/1500

  2. #2
    Старши тюфлек Old Fox's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Шумен
    Posts
    2,154

    Default

    За домашно
    Да проверим какво значи "ирония" и кога се употрeбява.
    Last edited by Old Fox; 10-12-2010 at 14:06.
    Alfa Romeo 156 1.8 T.S,'98
    ZAZ Tavria 1.1, '95 - взеха я
    Pinky: "He that is gentle to the brutal will end up being brutal to the gentle"

  3. #3

    Default

    Е даде аз съм си написъл домашното.
    Явно други не са.
    CUORE SPORTIVO 164 +,156 2.4 TI +++, 159 TI +++,Alfa Romeo Arna 1.3 TI
    Fiat Uno Fire,Fiat Tipo Gran Turismo,Fiat Bravo, Fiat Grande Punto, Fiat 1500 Lunga,Fiat 850,Fiat 1300/1500

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Bourgas
    Posts
    8

    Default

    То това са следствия на най-големия проблем .... \"Има човек, има проблем... Няма човек, няма проблем! \"

  5. #5
    Манна небесна.. me4o4ko's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    42
    Posts
    283

    Default

    Колеги,защо не пуснете тези колички всяка поотделно?
    Защо не направите тема за всяка количка поотделно,като споменете някаква цена на бройка(каквито са правилата).
    Може да споменете във всяка отделна тема,че при сериозен интерес,ще има промоция.
    Айде тогава да видим дали това ще бъде тълкувано като комерсиална обява.Ако все пак модовете отново не публикуват обявите,на всички ще бъде ясно,че тук цари комунизъм.

  6. #6
    Запален алфист ogi100's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    София, ОК 1
    Age
    39
    Posts
    146

    Default

    Quote Originally Posted by me4o4ko View Post
    Колеги,защо не пуснете тези колички всяка поотделно?
    Защо не направите тема за всяка количка поотделно,като споменете някаква цена на бройка(каквито са правилата).
    Може да споменете във всяка отделна тема,че при сериозен интерес,ще има промоция.
    Айде тогава да видим дали това ще бъде тълкувано като комерсиална обява.Ако все пак модовете отново не публикуват обявите,на всички ще бъде ясно,че тук цари комунизъм.
    Няма да го направя колега, защото целта ми с тази нереализирана обява никога не е била нищо друго освен да се отърва от тези няколко бройки които имам. Не съм искал по никакъв начин да заобикалям правилата на форума и т.н. И сега няма да тръгна да се правя на циганин за 90лв и да се доказвам. Просто 2 дни седях и се чудих какво и има на обявата ми, и чак тогава разбрах, че разследването показало, че колегата от който са купени ми е във френд листата и сме с едно ИП и директно станах комерсиален...после се оказа че трябвало да доказвам че не му правя услуга и бях вкаран в страшни схеми...Просто незнам защо не излезе някой от модовете веднага като мъж да каже къде е проблема. Опитвам се да гледам от тяхната позиция и им разбирам подозренията, вероятно и аз бих се усъмнил, само дето никой не се опитва да погледне от моя страна..
    И наистина предлагам да не се коментира вече, че станаха исторически тея макети.
    Иначе попринцип правила няма, правилата се определят от този който тълкува основата.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •