Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 54 of 54

Thread: Ръководителите "обявиха смъртта" на Формула 1 - в края на 2012 г.

  1. #46
    кривак детайлист -Bobby-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    555

    Default

    Е да де, и Шуми като е гениален, в Бенца с объркана концепция, дори и Росберг му нарита каската...
    Иначе за разликата в уменията зад волана на писта няма защо точно на мен да ми обясняваш - занимавам се активно с картинг от 6 години и знам каква разлика в 2 отделни обиколки може да даде чукването на спирачката части от секундата по-рано или по-късно, на само един определен завой... и т.н. всякакви други детайли, свързани именно с ПИЛОТИРАНЕ. Във Формула 1 обаче, преди тези тънки моменти, е момента кой с каква машина разполага.
    Две черни перли...

    Alfa Romeo 156 1.6 Twin Spark '99 | Renault 19 1.4 Energy '93

  2. #47

    Default

    Аз пък си мисля че точно Шумахер за годините си и годините без каране във формулата и наличната техника се представи много добре и на ниво, друга теза не бих приел защото няма да е сериозно.

    което пък ме кара да спомена Найджъл Менсъл, един от най-големите пилоти раждали се някога

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  3. #48
    кривак детайлист -Bobby-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    555

    Default

    Добре, че беше Уилямса с космическия като гъвкавост мотор Рено и активното окачване, че да види титла, защото историята помни как си беше вечния кандидат-шампион, но нищо повече.
    Явно на тема пилоти трудно ще намерим пресечна точка с теб.
    Две черни перли...

    Alfa Romeo 156 1.6 Twin Spark '99 | Renault 19 1.4 Energy '93

  4. #49

    Default

    аз нарочно провокирам, щото бях сигурен, че ще си на друго мнение..... значи са глупаци тия дето дават пари за скъпи пилоти ами не произвеждат китайци за пилоти

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  5. #50
    Старши алфист
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    София
    Posts
    505

    Default

    И да допълня Нео, единствения пилот печелил Ф1 и Индикар в поредни сезони. Ма то това е късмет, не е каране.
    Alfa Romeo 156 SELESPEED 09.99-EX, Alfa Romeo 166 06.01 & BMW E39 525tds Touring

  6. #51
    кривак детайлист -Bobby-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    555

    Default

    От 10 кладенеца вода да ми носите, няма да ме убедите. То и Бурде спечели 4 титли в Чемп Кар, потроши една сурия рекорди, ама във Ф1 първо Фетел го смаза като съотборник, второ той ни веднъж не можа да уцели да си настрои колата, нещо което в Чемп Кар го правеше за забавление и мачкаше наред дори "светила" като Андрети и Трейси... така че този род сравнения са несъстоятелни и имат прекалено много условности.
    Две черни перли...

    Alfa Romeo 156 1.6 Twin Spark '99 | Renault 19 1.4 Energy '93

  7. #52

    Default

    То за това има състезания с еднакви автомобили, където само пилота е важен. Шуми участва без прекъсване и бая ги понаритва. Дори и в несъстезателния си период.

  8. #53
    Black Shadow trouble's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Сливен
    Age
    45
    Posts
    1,155

    Default

    Защо спорите като знаете, че кола без двигател не е кола, и двигател без шофьор не е двигател. Не само в Ф1, а и в живота, успеха е да се намери точната комбинация. Мненията на Нео и Боби съединени заедно са формулата на победата. А да го направиш 7 пъти.... за всичко останало има Mastercard ...!

    А за 1.6 турбо моторите за по-следващата година, не се притеснявайте.....Ще бъдат бесни. И за WRC 2011 бяхме скептично настроени, но вижте какво правят на тестовете.
    Last edited by trouble; 16-12-2010 at 18:54.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '00 Черната Сянка
    Fiat Brava 1.6 16V ELX '97

    Fiat Brava 1.4 12V SX '98 - ex

  9. #54
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by trouble View Post
    А за 1.6 турбо моторите за по-следващата година, не се притеснявайте.....Ще бъдат бесни. И за WRC 2011 бяхме скептично настроени, но вижте какво правят на тестовете.
    Абсолютно! Мисля че пак ще е интригуващо представянето и на коли и пилоти.
    За Нено каквото е писал само мога да кажа това:


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •