Results 1 to 12 of 12

Thread: Alfa166 vs BMW5 vs AudiA6

  1. #1
    Запален алфист Gecata's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Sofia-Mladost
    Age
    43
    Posts
    225

    Default Alfa166 vs BMW5 vs AudiA6

    Я си кажете мнението по директното сравнение на тези модели. Вярно че сме Алфа форум, но все пак ми е интересно да чуя колкото се може по-обективни мнения!

    Поздрави: Гецата
    "
    Има много добри спортни коли на пътя...Знам, изпреварвам ги през цялото време"

  2. #2
    Болен алфист Kostadin's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    42
    Posts
    1,186

    Default

    алфа 166 е баси и глезотията чесно ти казвам,
    лично аз бих избрал нея поради ред причини най-вече е по-евтина от другите два екземпляра пък по нищо не им отстъпва но нека споделят колегите, който са притежавали или притежават такива животни те биха ти дали по-ясна представа за какво става върос
    ALFA ROMEO 155 T.SPARK 2.0 8V
    ALFA ROMEO 33 1.5 TI

  3. #3
    Запален алфист
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bundesrepublik Deutschland
    Posts
    363

    Default

    А6 кое Новото е пълен боклук/ 1997 до 2004/, е там вече с ръка на сърцето каЗвам, че Алфата е по хубава. Виж , БМВ то , особенно ако подържано е определено по добро, говориме За сходна мощност и да речем коли 2000 год.

    .

  4. #4
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    Ами двама души знам който бяха фенове на БМВ адиния имаше 5-ца 97г и я смени за 166 99г и сега не иска и да чуе за БМВ а другия взе 156 и казва че по нищо не отстъпва на 3-ката му. Някой колега спомена за цената, но ако се загледате 166 държи цена точно колкото и БМВ-5 та дори и Мерцедес очиларка. За ауди не мога да кажа нищо, освен че 2.5 дизела му е много келяв това е 100% инфо от хора луди по Ауди.
    Та според мен е въпрос на избор, БМВ е със задно а Ауди има куатро, според мене покарай и 3-те и виж кое ще ти допадне най много, естествено гледай и по запазената. успех

  5. #5
    Запален алфист Gecata's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Sofia-Mladost
    Age
    43
    Posts
    225

    Default

    Колеги мед ми капе на сърцето като прочетох това за колегата които сменил 5-цата с 166. Колегата Добро също ми казва че е пробвал 5-ци и след това 166 и си е взел 166. Супер значи има защо. Алфа Ромео 166 2,4 ЖТД това е колата за мен. Най-добрата Алфа до появата на 159. Върха е, без компромиси с качеството, мощни двигатели, супер оборудване. Забелязали ли сте че единствената от това време с голям цветен дисплей.
    Аудито и БМВ-то не са и помисляли за такъв тогава. То аудито няма и обикновен борд комп. по това време, БМВ-то също. Леле как съм се запалил по Алфа 166. Отвътре стила е невероятен-като кабината на самолет. Не случайно в едно италианско списание имаше следната реклама: Голяма снимка на две страници на салона и с надпис Show Room.
    Колеги аз съм най-големия фен на Алфа 166 на света. Големината, качеството, престижа, лукса, спортното пведение, невероятния стил, двигателите, пътното поведение-всичко. Алфа 166-Автомобилът!
    Говоря така разпалено щото като се събудих тая сутрин и нещо ми беше станало(не, нямам предвид оновва) , и сега съм полудял на тема 166. Сигурно добре знаете какво е. Нямам търпение да посъбера малко парици и да си взема. Алфа 166 Forever!

    Един луд Алфа 166 фен!

    Поздрави: Гецата
    "
    Има много добри спортни коли на пътя...Знам, изпреварвам ги през цялото време"

  6. #6
    Болен алфист Kostadin's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    42
    Posts
    1,186

    Default

    Quote Originally Posted by Gecata
    Колеги мед ми капе на сърцето като прочетох това за колегата които сменил 5-цата с 166. Колегата Добро също ми казва че е пробвал 5-ци и след това 166 и си е взел 166. Супер значи има защо. Алфа Ромео 166 2,4 ЖТД това е колата за мен. Най-добрата Алфа до появата на 159. Върха е, без компромиси с качеството, мощни двигатели, супер оборудване. Забелязали ли сте че единствената от това време с голям цветен дисплей.
    Аудито и БМВ-то не са и помисляли за такъв тогава. То аудито няма и обикновен борд комп. по това време, БМВ-то също. Леле как съм се запалил по Алфа 166. Отвътре стила е невероятен-като кабината на самолет. Не случайно в едно италианско списание имаше следната реклама: Голяма снимка на две страници на салона и с надпис Show Room.
    Колеги аз съм най-големия фен на Алфа 166 на света. Големината, качеството, престижа, лукса, спортното пведение, невероятния стил, двигателите, пътното поведение-всичко. Алфа 166-Автомобилът!
    Говоря така разпалено щото като се събудих тая сутрин и нещо ми беше станало(не, нямам предвид оновва) , и сега съм полудял на тема 166. Сигурно добре знаете какво е. Нямам търпение да посъбера малко парици и да си взема. Да го д* Ситроен и разните му там Ц5-ци. Алфа 166 Forever!

    Един луд Алфа 166 фен!

    Поздрави: Гецата
    аидеее и тоя е прифанал от некъде вируса
    ALFA ROMEO 155 T.SPARK 2.0 8V
    ALFA ROMEO 33 1.5 TI

  7. #7
    Запален алфист Gecata's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Sofia-Mladost
    Age
    43
    Posts
    225

    Default

    Начина по които се движи, начина по които изглежда, ах това излъчване! Начина по които те кара да се чувстваш, ах полудял съм. Влюбен съм!
    "
    Има много добри спортни коли на пътя...Знам, изпреварвам ги през цялото време"

  8. #8
    Татю алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,502

    Default

    Геца, допреди няколко дни ти се канеха само ауди-феновете, ама сега ще те емнат в комплект със ситроенистите и...

    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 16v Elegante+Sport MY.08
    Alfa Romeo 155 1.8TS Sport MY.95

  9. #9
    Запален алфист emil georgiev's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    pazardzik
    Posts
    201

    Default

    Quote Originally Posted by Gecata
    Колеги мед ми капе на сърцето като прочетох това за колегата които сменил 5-цата с 166. Колегата Добро също ми казва че е пробвал 5-ци и след това 166 и си е взел 166. Супер значи има защо. Алфа Ромео 166 2,4 ЖТД това е колата за мен. Най-добрата Алфа до появата на 159. Върха е, без компромиси с качеството, мощни двигатели, супер оборудване. Забелязали ли сте че единствената от това време с голям цветен дисплей.
    Аудито и БМВ-то не са и помисляли за такъв тогава. То аудито няма и обикновен борд комп. по това време, БМВ-то също. Леле как съм се запалил по Алфа 166. Отвътре стила е невероятен-като кабината на самолет. Не случайно в едно италианско списание имаше следната реклама: Голяма снимка на две страници на салона и с надпис Show Room.
    Колеги аз съм най-големия фен на Алфа 166 на света. Големината, качеството, престижа, лукса, спортното пведение, невероятния стил, двигателите, пътното поведение-всичко. Алфа 166-Автомобилът!
    Говоря така разпалено щото като се събудих тая сутрин и нещо ми беше станало(не, нямам предвид оновва) , и сега съм полудял на тема 166. Сигурно добре знаете какво е. Нямам търпение да посъбера малко парици и да си взема. Алфа 166 Forever!

    Един луд Алфа 166 фен!

    Поздрави: Гецата
    геца не става с малко парици

  10. #10
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    811

    Default

    Тази тема е от преди почти година
    "BEAUTY IS NOT ENOUGH!"
    Alfa Romeo 145 1.4 T.S 97 - EX
    Opel Astra J GTC

  11. #11
    Старши алфист 156's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Sofia
    Posts
    692

    Default

    Quote Originally Posted by georgyg
    Тази тема е от преди почти година
    Ма е евъргрийн
    '05 166 V6
    '98 156 2.0 TS ex ...

  12. #12
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Пловдив
    Posts
    256

    Default

    Като сте я възродили тая тема да кажа и аз как се радвах в неделя. Една прекрасна 166, която от по-миналата седмица е в Добрич мачкаше наред на гонките - BMW X5, WV Bora, някаква шкода. Нямам представа с какви показатели бяха, само знам че бяха дизел, но си беше красиво
    Alfa Ruuullzzzz.
    146 1.6 Boxer '96

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •