Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 34 of 34

Thread: Проблем при вдигане на прозорец...

  1. #31
    Запален алфист Blade's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Варна, София
    Posts
    234

    Default

    То няма какво да пиша в тая тема, кой какъвто проблем каза, го имам
    Имам и решение: ръчна не вдигам зимата, когато отключвам с централното издебвам едната врата и я отварям, след което ръчно отварям другите, прозореца не се сваля на повече от 2/3 и общо взето чакаме да свърши зимата
    Alfa Romeo 146 1.4 TS 16V 103hp '98 Junior - бивша

  2. #32

    Default

    Quote Originally Posted by Blade View Post
    То няма какво да пиша в тая тема, кой какъвто проблем каза, го имам
    Имам и решение: ръчна не вдигам зимата, когато отключвам с централното издебвам едната врата и я отварям, след което ръчно отварям другите, прозореца не се сваля на повече от 2/3 и общо взето чакаме да свърши зимата
    това ми хареса не че аз несъм стигнал до същия извод ... а другият вариянт е колата в топъл гараж решава проблема с централното а за стъклото един приятел си го модифицира лекичко и сега няма проблеми с него тои проблема идва когато се спусне чак до доло . П.С Въпреки че аз от 3г е карам нямам проблем със стаклото явно съм единичен случей

  3. #33

    Default

    И аз имам проблем със стъклото от шофиорската страна като натисна копчето да се смъква и се смъква 10 сантиметра и след това зацепва и се чува едно яко бучене "тррр" и като го натисна да се дига докрай и накрая пак го прави и така неми се смъква прозореца някой да знае от какво може да е ?

  4. #34

    Default

    Аз имам подобен проблем но на GT. само при вдигане се получава, и на двата прозореца. натискам копчето вдига към 2см и спира и така трябва да го "цъкам" докато не се вдигне до горе. Интересното е, че при отварянето на вратата го смъква леко (така си е устроено) но при затварянето "забравя" да го вдигне и се получава така, че ако я отворя и затворя няколко пъти стъклото си слиза все по-надлоу
    Според мен стъклата се движат много трудно и при вдигане заради напрежението, с което се движи стъклото се разчита като "затворено" и за това спира. Планирам след като си я взема от мивката да отворя якорите и да вида защо и от къде идва това затруднение при движение.
    Някой ако има други идей или разсъждения...

    п.п. при мен няма излишни шумове тракания или размествания на прозореца.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •