Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 69 of 69

Thread: ЧИП на GTV-то

  1. #61

    Default

    Абе аз повлиян от една друга тема за поддръжка на гтв-та така се позамислих лекичко за това "чипосване" - ако ви се строши примерно носач, купувате веднага някакви, плащате да ви ги сложат, реглаж ала-бала без изобщо да знаете дали става нещо от тях или след някоя седмица ще напишете нещо в темата "внимания опасни носачи ментета..."
    Обаче за тоя ремап, дето струва колкото една ревизия на предницата или задницата, писане, фермани "ама колко ама съвсем съвсем точно коня ще вдигне" при положение, че и производителя не знае точно колко коня го е произвел тоя двигател... Такива приказки, такива проучвания, все едно ще си купувате верига от заведения, които ще изплащате до края на живота си...
    Като сте такива изстисквачи на коне, купувайте по един турбо кит и действайте и като дадете минимум по 5-6 бона за ъпгрейд на двигателя и тогава вече не получите това дето са ви обещали, тогава хранете и принуждавайте разбиращи и знаещи хора да се излагат и да се обясняват защо "чипосването" е добре за двигателите и , че не са само конете, колкото и точно да са...

  2. #62

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Къде са тез евтини динота колега? И колко взимат за мерене?
    Миналата година имаше някакви промоции в Хеед всяке предпоследна седмица от месеца Дино тест - 40 лв. По спомени ти казвам. Сега не знам дали е така.

    Бобо, щаебаф, къде имам връзки и не знам, мааааааа?

  3. #63
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Аз имам познат в Хеед и на скоро ми спомена, че било всеки първи понеделник от месеца - 40 лв. с предварително записване. В тунинг.бг форума имало обява.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  4. #64
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Да ве ма аз знам за една фбрична алфа 2006г. измерена по време на промоция 165кс. на колелата, при фабрично 150 на мотора Или силата е била с нея или е имало "примоция"
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  5. #65
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Ами... аз ако ми покаже нещо подобно не бих платил. Може да е имало проблем тогава. Всичко се случва. Не знам всъщност. Имам познати мерили там и си е показвало точно. За 40 лв. какво му плащаш. Мериш сток ако покаже над стоковите коне аз просто не бих платил и тва е.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  6. #66

    Default

    Ами може през 2006-та най-накрая да са се осъзнали наш'те ора и да са започнали да лъжат в обратната посока за конете, а не както до преди това

    Така пак ще се възроди славата на марката - ще има коментари "уеуеее, т'фа 130 коня сток отнаса 200 коня коуа ве, бааахги тия ауфи коуко са яки ве чичеее... чеки да ода да купа една", а тя колата 300 коня ма по документи 130 примерно

  7. #67
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Дай боже така да е, ама надали
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  8. #68
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    Дай боже така да е, ама надали
    Ми пробвано е колата си извади фабричните коне на друго дино
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  9. #69

    Default

    Е са за какво ти трябваше да разваляш надеждите ни...

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •