Page 1 of 14 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 197

Thread: Коментари относно спирането на системата за репутация

  1. #1
    Невървежен Satanism's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Odense, DK/София
    Age
    35
    Posts
    2,604

    Default Коментари относно спирането на системата за репутация

    Я да питам аз тогава що махнахте репутацийките, като тая тема си няма топик вече

    тамън бях станал "невероятен капацитет" и вие ми е*ахте мамата и на капацитета и на всичко...
    156SW JTD 20V Distinctive - Injected with a poison

    OEM & Ventura Garage
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=1111314 -как аз бях измамен от Аrti156SW

  2. #2
    Alfist benzinist spe4elist's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Varna, BG
    Age
    56
    Posts
    4,349

    Default

    Quote Originally Posted by Satanism View Post
    Я да питам аз тогава що махнахте репутацийките, като тая тема си няма топик вече

    тамън бях станал "невероятен капацитет" и вие ми е*ахте мамата и на капацитета и на всичко...
    Отговора се крие във въпроса!

  3. #3
    Невървежен Satanism's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Odense, DK/София
    Age
    35
    Posts
    2,604

    Default

    Quote Originally Posted by spe4elist View Post
    Отговора се крие във въпроса!
    но секс козес бед айс, та не го виждам отговора....

    айде това 'убаво, ама сега юзърцепе-то изглежда доста пусто...трябва да измислите с какво ще го разчупите
    156SW JTD 20V Distinctive - Injected with a poison

    OEM & Ventura Garage
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=1111314 -как аз бях измамен от Аrti156SW

  4. #4

    Default

    премахването не репутациите е доказателство за несправяне с работата и конфликти в обслужване на интереси, боли ама има истина в казаното от мен... КОЛКОТО И ГЛУОАВО да звучи и колкото и идиотска да е причината

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  5. #5
    обикновен газаджия robygas's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    sofia
    Age
    58
    Posts
    3,478

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    премахването не репутациите е доказателство за несправяне с работата и конфликти в обслужване на интереси, боли ама има истина в казаното от мен... КОЛКОТО И ГЛУОАВО да звучи и колкото и идиотска да е причината
    Нео, ЕнтелЕгентно момче изглеждаш иначе...
    0887 26 38 78 - "Robygas"- Роби
    Автогаз сервиз-
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=71727

  6. #6

    Default

    За репутацията се радвам, че я няма! ( не че някой ме пита )
    А за новите модератори нищо не разбрах, освен пиянска руска реч

    Толкова ли не може да се напише - Честито на новите модератори : този и този

  7. #7
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    премахването не репутациите е доказателство за несправяне с работата и конфликти в обслужване на интереси, боли ама има истина в казаното от мен... КОЛКОТО И ГЛУОАВО да звучи и колкото и идиотска да е причината
    Бе и аз се имам за ЕнтЕлЕгентен, но абсолютно подкрепям мнението на Нено

    Повечето потребители се радваха като им цъкат + чета, но пък като им резнат минус и оревават целия форум...Та дали за спестяване на излишни главоболия и теми от типа "кое мишленце ми цъкна минус" или както каза Нено за обслужване на интереси репутацията е премахната Има репутация - има проблем...Няма репутация - няма проблем.
    Last edited by digitalundgrd; 12-01-2011 at 11:39.
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  8. #8
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    Първоначално публикувано от ne0
    премахването не репутациите е доказателство за несправяне с работата и конфликти в обслужване на интереси, боли ама има истина в казаното от мен... КОЛКОТО И ГЛУОАВО да звучи и колкото и идиотска да е причината
    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Бе и аз се имам за ЕнтЕлЕгентен, но абсолютно подкрепям мнението на Нено

    Несправяне с работата с кое по точно ?
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  9. #9
    JTD ФЕН S_G_M's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Бургас
    Age
    39
    Posts
    450

    Default

    Аз виждах полза от тази репутация , най-вече когато искаш да купиш нещо от някой . Тоест , как да се довериш на някой с нулева репутация ???? Как новите във форума ще знаят , кой наистина знае и може??? Сега например според мен, да се дава репутация за общи приказки е малко , но в техническите раздели си е полезно и добро.
    Казвам тези неща като сравнително нов потребител и може да се каже,че аз знам кои са стойностните потребители на този форум. Но новите как ще знаят?
    Alfa Romeo 145 JTD 105+ HP BY
    Alfa Romeo GT 1.9JTD 150+ HP BY DAGI

  10. #10
    iS-killer Abar7h's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    София
    Age
    33
    Posts
    756

    Default

    Подкрепям S_G_M! Поне едно нещо имаше нашия форум, с което той бе по-добър от другите авто-форуми - репутациите. Едно нещо, за което в другите форуми дават мило и драго да се въведе. И вие му е*ахте мамата! Евала! По принцип винаги съм бил доволен от работата на модераторите, но тва беше най-тъпото, което можахте да направите!
    Alfa Romeo 146 1.6TS '97 - ex
    Fiat Grande Punto 1.4 Dynamic - ex
    BMW 328i

  11. #11
    обикновен газаджия robygas's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    sofia
    Age
    58
    Posts
    3,478

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Бе и аз се имам за ЕнтЕлЕгентен, но абсолютно подкрепям мнението на Нено

    Повечето потребители се радваха като им цъкат + чета, но пък като им резнат минус и оревават целия форум...Та дали за спестяване на излишни главоболия и теми от типа "кое мишленце ми цъкна минус" или както каза Нено за обслужване на интереси репутацията е премахната Има репутация - има проблем...Няма репутация - няма проблем.
    Докторе, ти прочете ли какво е писал Нено ?
    0887 26 38 78 - "Robygas"- Роби
    Автогаз сервиз-
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=71727

  12. #12
    кривак детайлист -Bobby-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    555

    Default

    Да оставим настрана лигавата история, свързана с "не ме кефи мнението ти и дразниш, гласувам анонимно с минус на репутацията ти", обаче ПОНЕ в алъш-вериш раздела направете така, че да я има тази репутация.

    Като човек, имащ наблюдения над доста форуми (от 10 години имам преки наблюдения как се развива този феномен през годините) и като такъв, включен в админ екипа на два форума (единия от които е доста посещаван), мога да кажа, че тази система тук наистина се открояваше, и то като положителен елемент. При това работеше, за разлика от други форуми, в които вече има такава система от едно известно време (но само я има), включителни тези, при които съм в екипа. Единствената ми забележка беше анонимността. Дори и някой да покаже положително отношение, считам, че е добре поне потребителя, който е получил вот - да знае от кой е.

    Имам си аз една теория, че отрицателни вотове въобще не би трябвало да има, особено щом като всичко е анонимно. А дори да не е, това пак би могло да създаде раздори от вида "е кво па ся не ти харесва мнението ми?" и да се получават едни "схватки" на ЛС. От друга страна, за раздел като купува-продава, практически задължително трябва да го има отрицателния вот, дори бих казал репутация със знак минус. Страната ни е пълна с ментарджии-търговци и колкото повече начини има те да бъдат изолирани, анатемосани и низвергнати, толкова по-добре. Доколко обаче технически са възможни някои от тези неща - не знам, тази платформа тук ми е абсолютно чужда.

    Решението все пак си е на ръководството, ние тук само мнение можем да изразим.
    Две черни перли...

    Alfa Romeo 156 1.6 Twin Spark '99 | Renault 19 1.4 Energy '93

  13. #13
    Невървежен Satanism's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Odense, DK/София
    Age
    35
    Posts
    2,604

    Default

    Toлкова е просто, оставете го само за купува/продава и задължително да се вижа кой оставя и това е....
    156SW JTD 20V Distinctive - Injected with a poison

    OEM & Ventura Garage
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=1111314 -как аз бях измамен от Аrti156SW

  14. #14
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    Quote Originally Posted by S_G_M View Post
    Аз виждах полза от тази репутация , най-вече когато искаш да купиш нещо от някой . Тоест , как да се довериш на някой с нулева репутация ???? Как новите във форума ще знаят , кой наистина знае и може??? Сега например според мен, да се дава репутация за общи приказки е малко , но в техническите раздели си е полезно и добро.
    Казвам тези неща като сравнително нов потребител и може да се каже,че аз знам кои са стойностните потребители на този форум. Но новите как ще знаят?
    Спокойно репутациите бяха заблуждение - примерно моята, аз я добих чрез писане в общи приказки технически разбирам много малко - тва обаче ако някой ми гледа репутацията може да заключи че съм егати разбирача нека оставим мненията сами за себе си да казват, каквото имат да казват без излишни светлинки под аватара, които в много случай бяха "фармвилски" и водеха до безмислени поводи за гордост - поздравление за решението да ги махнете!
    Tormentvm In Dvm Demens

  15. #15

    Default

    Според мен това бе най-глупавото решение да се премахне репутацията.Но явно наистина на някой не е угодна репитацията защото гледам едни и същи потребители ревяха че им слагат минуси.Нищо ще се преживее и това.
    Alfa Romeo 147 05" 1,9 JTDm Distinctive
    ех.. Малкото КуВе

Page 1 of 14 12311 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •