Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 153

Thread: Проблем със скорости-166 ЖТД

  1. #31
    Алфист, не алфаджия andro88's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Sofia, Brussels
    Age
    35
    Posts
    615

    Default

    Лесно ви е на вас... Имам чувството че тия хора като видят 22-годишен каращ алфа и афтоматично се приравнява на луд. Питах и колко струва смяна на съединител с материали и труд ей така да знам ориентировъчно, и познайте -8 стотака. Както и да е.Щом се оказа горната помпа и 40 лева ще се подмени и дано се реши проблема с това. Аз пак ще пиша какво става. Току виж некой майстор ми обясни че и задните седалки трее да ми свали заради помпата на педала....
    Skoda Superb II 2.0TDI Laurin&Klement EX-Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99 Edizione Sportiva EX-Volvo S80 2.5D Summum

    EX-Alfa Romeo 33 1.3 Boxer

  2. #32
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Варна
    Age
    43
    Posts
    456

    Default

    Аз не знам да има помпа съединител за 40 лева на 166!!!Туи са приказки на сляпо дето ги пишеш мои ...чул не дочул....каза ли му....и така...Я провери каква е цената първо и тогава пиши!Става дума за ПОМПАТА туи чудо дет е горе на педала!!!
    5 Ланчии зад гърба си!
    И една Alfa 166 със смесени чуства засега!

  3. #33

    Default

    Ми не е нещо много много скъпо...Без кой какво чул ми направо виждам 86лв - http://axm-auto.com/index2.php?brand...menkl=1&show=1
    156 2.4JTD 136+ PS

  4. #34
    Алфист, не алфаджия andro88's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Sofia, Brussels
    Age
    35
    Posts
    615

    Default

    Quote Originally Posted by Pepko-Bepko View Post
    Аз не знам да има помпа съединител за 40 лева на 166!!!Туи са приказки на сляпо дето ги пишеш мои ...чул не дочул....каза ли му....и така...Я провери каква е цената първо и тогава пиши!Става дума за ПОМПАТА туи чудо дет е горе на педала!!!
    Шефе, туи дето го пиша ми го каза продавача в магазина, чувам добре още 40 лева ми каза тоя и при положение че и тук във форума се обсъждаше цена от 50 лв не виждам кое е странното. И знам че се казва ПОМПА туи дето е горе на педала

    ---------- Post added at 07:52 ---------- Previous post was at 07:44 ----------

    Оххоо значи са ме натоварили 4 лв. Ето я 36 лева с ДДС същото туи дето е над педала http://www.alfisti.bg/?step=module_a...6&lang=2&order[]=price
    Skoda Superb II 2.0TDI Laurin&Klement EX-Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99 Edizione Sportiva EX-Volvo S80 2.5D Summum

    EX-Alfa Romeo 33 1.3 Boxer

  5. #35
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Варна
    Age
    43
    Posts
    456

    Default

    Quote Originally Posted by andro88 View Post
    Шефе, туи дето го пиша ми го каза продавача в магазина, чувам добре още 40 лева ми каза тоя и при положение че и тук във форума се обсъждаше цена от 50 лв не виждам кое е странното. И знам че се казва ПОМПА туи дето е горе на педала

    ---------- Post added at 07:52 ---------- Previous post was at 07:44 ----------

    Оххоо значи са ме натоварили 4 лв. Ето я 36 лева с ДДС същото туи дето е над педала http://www.alfisti.bg/?step=module_a...6&lang=2&order[]=price
    туи дето го гледаш за 36 лева се намира ДОЛУ и се нарича РАБОТЕН ЦИЛИНДЪР! НЕ Е ПОМПА ...ПАК ТИ КАЗВАМ ПОМПАТЕ СЕНАМИРА ГОРЕ И НЕ СТРУВА 40 ЛЕВА
    5 Ланчии зад гърба си!
    И една Alfa 166 със смесени чуства засега!

  6. #36

    Default

    Стига сте се карали! Едното е около 40лв другото е около 90-100лв Мир да има
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  7. #37
    Запален алфист popaay's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    395

    Default

    [QUOTE=andro88;827382]
    Quote Originally Posted by endeavour View Post

    Poppay на теб кач пара ти излезе смяната на съединителя и само него ли смени или и някоя помпа?
    Близо 700лв,а труда беше 200-250лв.

    ---------- Post added at 16:26 ---------- Previous post was at 16:25 ----------

    [QUOTE=andro88;827382]
    Quote Originally Posted by endeavour View Post

    Poppay на теб кач пара ти излезе смяната на съединителя и само него ли смени или и някоя помпа?
    Близо 700лв,а труда беше 200-250лв. Да смени и помпа тая която е при двигателя(но тази смяна беше в последствие)

    ---------- Post added at 16:27 ---------- Previous post was at 16:26 ----------

    [QUOTE=andro88;827382]
    Quote Originally Posted by endeavour View Post

    Poppay на теб кач пара ти излезе смяната на съединителя и само него ли смени или и някоя помпа?
    Близо 700лв,а труда беше 200-250лв. Да смених и помпа, тая която е при двигателя(но тази смяна беше в последствие)

  8. #38

    Default

    Не че нещо, ама нямам спомен да съм писал такива работи

  9. #39
    Алфист, не алфаджия andro88's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Sofia, Brussels
    Age
    35
    Posts
    615

    Default

    Quote Originally Posted by endeavour View Post
    Не че нещо, ама нямам спомен да съм писал такива работи
    Няма как и да се сетиш, щото съм го писал аз. Не знам как така се е получило
    Иначе не искам да споря с никого.Само влязох в магазина казах "КОлко струва при вас горна помпа на съединителя ей на тая алфа от вън дето е" а пича вика тя е 40 лева а другата дето е долу е 100" Тва му бяха думите...
    Както и да е. Сменя ли ще пиша и ще кажа как се разви проблема със смяната на скростите при мен
    Skoda Superb II 2.0TDI Laurin&Klement EX-Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99 Edizione Sportiva EX-Volvo S80 2.5D Summum

    EX-Alfa Romeo 33 1.3 Boxer

  10. #40
    Запален алфист mian4o's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Burgas, Sliven
    Age
    47
    Posts
    389

    Default

    Извинявам се че ще ползвам темата наколегата но ми се случи следната случка. Около нова година беше малко мокро и аз не намалях на локвите но на следващата сутрин при минусуви температури успявах да включа само на оставената скорост. Лоста не мърдаше в ляво и дясно. След работа на място около 5 до 10 минути всичко е ОК, а относно съединителя когато е много студено педала го усещам тежък. След раздвижване на колата всичко е ОК. Дайте предположения.

    Поздрави
    алфа ромео 166 2.0 ТС 1998 г.
    алфа ромео 166 2.0 ТС 2003 г.

  11. #41
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Варна
    Age
    43
    Posts
    456

    Default

    Quote Originally Posted by andro88 View Post
    Няма как и да се сетиш, щото съм го писал аз. Не знам как така се е получило
    Иначе не искам да споря с никого.Само влязох в магазина казах "КОлко струва при вас горна помпа на съединителя ей на тая алфа от вън дето е" а пича вика тя е 40 лева а другата дето е долу е 100" Тва му бяха думите...
    Както и да е. Сменя ли ще пиша и ще кажа как се разви проблема със смяната на скростите при мен
    щом си напипал горе на предалите спирачна течност сменяи горе помпата първо!
    5 Ланчии зад гърба си!
    И една Alfa 166 със смесени чуства засега!

  12. #42
    Алфист, не алфаджия andro88's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Sofia, Brussels
    Age
    35
    Posts
    615

    Default

    Нея ще сменя ,колега. Тука до 1 седмица ще я взема и ще я закарам да я сменят ,но ми се ще и те да погледнат. А я кажете-долната помпа вътрешна или външна е? Само от любопитство питам...
    Last edited by andro88; 16-01-2011 at 09:02.
    Skoda Superb II 2.0TDI Laurin&Klement EX-Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99 Edizione Sportiva EX-Volvo S80 2.5D Summum

    EX-Alfa Romeo 33 1.3 Boxer

  13. #43
    Старши алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София/Благоевград
    Age
    42
    Posts
    704

    Default

    Quote Originally Posted by andro88 View Post
    Нея ще сменя ,колега. Тука до 1 седмица ще я взема и ще я закарам да я сменят ,но ми се ще и те да погледнат. А я кажете-долната помпа вътрешна или външна е? Само от любопитство питам...
    Вижда се върху скоростите, също така се вижда и ако е омаслила
    166, 2.4 JTD'00

  14. #44
    Алфист, не алфаджия andro88's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Sofia, Brussels
    Age
    35
    Posts
    615

    Default

    Благодаря, Chimev. Логично е значи и да се сменя по лесно. Ще я погледна и нея и после, ама с тая спирачна течност под волана май май е горната
    Skoda Superb II 2.0TDI Laurin&Klement EX-Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99 Edizione Sportiva EX-Volvo S80 2.5D Summum

    EX-Alfa Romeo 33 1.3 Boxer

  15. #45
    Алфа Ромео 166, 2.4 JTD, 136 hp, '99 г., кожен салон МОМО, 16" TORRA +++

Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •