Page 3 of 35 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 513

Thread: РИБОЛОВ

  1. #31

    Default

    ...
    Last edited by RUNNING WILD; 20-11-2021 at 22:37.

  2. #32

    Default

    ...
    Last edited by RUNNING WILD; 20-11-2021 at 22:36.

  3. #33
    Черная Молния MUROMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    СОФИЯ-Подуене
    Age
    39
    Posts
    3,446

    Default

    RUNNING WILD
    към края на месеца оставам без работа,има ли шанс и възможност да дойда някой път с теб на риба?
    Пишман рибар съм,но имам голямо желание.
    ALFA ROMEO 155 1.8TS MY95 SPORT -The Legend - бивша


    Renault Megane II Grand Tour-2004г

  4. #34

    Default

    Quote Originally Posted by MUROMAN View Post
    RUNNING WILD
    към края на месеца оставам без работа,има ли шанс и възможност да дойда някой път с теб на риба?
    Пишман рибар съм,но имам голямо желание.
    да бе човек щом те влече,имаш ли въдици и какво те влече като цяло?аз напоследък не ми се мъкне багаж и ходя с блесни и воблери на спининг,това е за еднодневни риболови де,а що оставаш без работа не ми звучи приятно.

  5. #35
    Черная Молния MUROMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    СОФИЯ-Подуене
    Age
    39
    Posts
    3,446

    Default

    Quote Originally Posted by RUNNING WILD View Post
    да бе човек щом те влече,имаш ли въдици и какво те влече като цяло?аз напоследък не ми се мъкне багаж и ходя с блесни и воблери на спининг,това е за еднодневни риболови де,а що оставаш без работа не ми звучи приятно.
    Въдица нямам ,но ще се намери,ако знам изобщо какво ме влече ще е много добре. Махам се по собствено желание от работа.
    ALFA ROMEO 155 1.8TS MY95 SPORT -The Legend - бивша


    Renault Megane II Grand Tour-2004г

  6. #36

    Default

    ясно разбрах каквото има в водицата да го изтеглиме на брега )) еми махай се то като видиш че на края на месеца си фитка на кувертите...е ще имаш време поне за лятото да си поживееш,

  7. #37

    Default

    ходих по Марица на тия бентове и ями нищоооо пълна скука,смазахме се от метане,после на Звъничево пак нищооо,после на прибиране на Динката докарах 2 малки щуки си плуват зад блесната едната я поклъвва от заде блесицата закачливо все едно знае че ако я налапа ще се хване а другата беше малко по-голяма от блесната
    Last edited by RUNNING WILD; 12-06-2011 at 10:49.

  8. #38
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    ---
    Last edited by ivan dimitrov; 16-02-2019 at 21:22.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  9. #39
    Младши алфист S_Ivanchev's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    София-Кюстендил
    Posts
    23

    Default

    На 16.06.2011г. направих един излет на яз.Искър и понеже беше през седмицата мислех,че няма да има много народ....лелееее голема грешка -човек до човек и между тях палатка или каравана.Добре,че язовира се беше по оттеглил и имаше места-става дума за Щъркелово гнездо,мисля че така му викаха.Рано сутринта не тръгна много обнадеждаващо,но след 10.30 започна да кълве по-интензивно.Излизаха обаче дребни платики(ловя на плувка с директен телескоп 8м) на бели червеи,на торни по-едри,но стръвта бързо свърши(смисъл торните червеи).Лових до към 13.30 часа и вече бях доста изпържен от слънцето,че не се издържаше... а и къването намаляваше.Като цяло не беше един от най-успешните излети,но всравнение с останалите около мен си беше доста добре.Тази седмица мисля да отскоча до яз.Огняново,че нещо ми е мн. интересно там,незнам защо.... а и никога несъм ходил.

  10. #40

    Default

    Аз доста поскитах последните 2 седмици ама нямах възможността да пиша щото Олди ме съсече...та преди 2 седмици изчепих в 2 нощтта за Дунава,на разсъмване бях на 7 км от Лом има едно местенце,да ама Дунава спада и не пипа ,смениш блсни воблери какво ли не-не ще,от там запалих та до Арчар -Старото пристанище,не става и там,после до Видин пак не,после се върнах и ходих до Гложене на река Огоста и там не,от там на бента на Софрониево там закачих една щука към 3.5 кг ама не сложих метален повод и ми преяде 0.30 иначе успях да я докарам,глътна цялата блесна гадината...миналата събота си чоплих носа и не ме свърташе в нас та запалих нощтта и ходих на Душанци на стената от към село Душанци,само там не духаше вятър,ма не ми кълвеше щуката и от там по подбалканската та на яз.Копринка на Копринският ръкав дето ми шпрехат местните,ветър брате духа ще оплешивееш направо...воблера само го метах на горе и ветъра го отнасяше в водата на 40 метра...риба нема..от там запалих та на Жребчево на устието дето се влива Тунджа били излизало щука ловели тия дни...нема щука има дука...язовира спада и 20 метра кал по брега,абе видех един щъркел си ходи викам той щом ходи еба го да не ходя и аз,на 4 та стъпка джапанките остнаха под калтта,едвам ги измъкнах и почнах бос половин километър метах какво ли не,по едно време вече не се търпеше от ветър та се преместих на дясно от към "Боклуците" метах като алтав и никой нищо не лови,ветър ама як клати колата като седнеш у нея,стана 5 часа и викам аре нема да спя в тоя боклучарник и ветрилник и през Стара Загора и дома,само неволи в последно време,Искъра не ходя от давнна през събота и неделя заради скутерите и многото паплач,тоя язовир сега лятото ходи по вододайната зона има сянка и и е по-спокойно нема никой,е ако те видят кукуруку дето обикалят може да ти пишат акт и да те изгонят ама е 50 на 50,Огняново не съм ходил скоро,не ми прави впечатление на силен язовир обаче си има риба с сигурност и е приятен за излети като обстановка.
    Last edited by RUNNING WILD; 28-06-2011 at 21:13.

  11. #41

    Default

    На последък нещо ми омръзна блесната и воблерите та почнах с мухарката да се разхождам по жегите,нищо интересно безбой гадни кленове малки като размери,на една река един 0.480 грама,и на един язовир един 0.700 грама,бях на Пънчарево преди 2 дни джапах по водата и по Бистришката река и само дребосъци 70 броя,ще се ходи некъде по Беглика май след средата на август,някой да сподели ходил ли е някъде.

  12. #42
    ашлак StanG's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    238

    Default

    Миналата седмица бях на Искър до филмовата къща, откъм плиткото.За цял ден и цяла нощ - две шаранчета, които пуснахме.Бяхме със 7 пръчки на качамак, вечерта сменихме на попово прасе и нищо.Но хванахме две бутилки Магурска гроздова.
    Утре сме на Казичене за шаран и квото излезе.Ако има желаещи да пишат, може да направим алфа-риболов След 5 сутринта сме там.
    Last edited by StanG; 05-08-2011 at 14:47.
    Alfa 156
    ::::1.8ts::::144hp::::'98:::::

  13. #43
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Тая Магурската е много добра
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  14. #44
    ашлак StanG's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    238

    Default

    Сутринта имаше 2-3 удара на пружина, изпуснах нещо средно, 2-3 кила.И от тогава до сега - нищо!Бяхме с 3 пръчки на пружина, три на царевица със желатинови торбички и две тапи на около 50см.Изгорях на RAL3000 и при цена 5лв. на пръчка в тоя мъртвилник не мисля да стъпя пак.Но пък имаше шукаритетна 145-ца, синя с много лепенки.Беше спряла до ски-влековете...оглеждах се за колегата като вземах бири, ама се бях маскирал с черен джиБ с предимство...някъде наоколо ще е бил, прозореца беше отворен.Ако е от тук да свирка...
    Alfa 156
    ::::1.8ts::::144hp::::'98:::::

  15. #45

    Default

    хубаво си направил колега,на мене не ми върви с шараните сериозно това ми е най тегавата и невървяща риба,имам обурудване карпове и род подове и тн и съм изчел доста но не и не,Стан г какво е изгорял на рал3000 не разбрах,виж не дей да ходиш на платен водоем на който с еплаща само такса от 5 лв примерно,хората са бизнесмени никой не е луд от благотворителност за 5 лева да му хванеш риба за 100...там където се плаща само такса до сега само на Овчарица на топлото езеро съм виждал страшни неща никъде другаде,обикновенно в началото на сезона или по време на забраната се изсипва 1 тон полужива риба в някой водоем за примерно 2000 лв и това е,от там тръгва слуха че еди къде си КЛЮЦА демек дава и тръгва мълвата и ламерите атакуват,и тука ше играе латекса като се събуди О.. ф...

Page 3 of 35 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •