Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 43

Thread: НОВОТО БРАВО

  1. #16
    Член на клуба Член на клуба phoenix's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Варна
    Age
    45
    Posts
    760

    Default

    ми незнам мен не ме кефи много, прилича на всички нови коли, освен това фиат се излагат малко ако питате мен. единствената що годе лимузина на фиат КРОМА е само вариант комби а и тези заоблени форми по ме кефят старите коли- темпра, дедра, капа, 155, и всички алфи всъщност, стегнати изпънати коли с прави черти, новите всичките приличат на яйца лично мое мнение, освен това гранде пунто вътре си е пластмасово....жена ми като седна в него и каза "хм че тя темпрата с по-меки седалки и по комфортна "после си удари коланото в средната конзола и каза "уф и тези пластмаси....не не ми харесва" за мен е достатъчно. Или ще сменим Темпрата с някоя Капа или с някоя Алфа, но тези новите коли са някак без характер всичките еднакви, а кой би посмял да каже че старото Купе на фиат е няква поредна смотана кола........просто ще чакаме да се появи нещо по красиво на пазара, на прилична цена разбира се, или ще си купим ТАНК.... изчистен модел с прави линии безопасен за пътниците вътре
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    сегашната: Алфа Ромео 1.9 JTDm 150 кончета под капака

  2. #17
    Бивш манекен Naso's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sandhurst
    Age
    48
    Posts
    1,070

    Default

    Стилото е много яко поне отвън... какво не му харесвате ? Това "браво" отзад малко ми мяза на голф 5 (втория вариант) и как би изглеждал вариант 1 отзад. Нещо да кажете за 3 врати ? А за малко по-малолитражен мотор ? 900 кубика, да ? И вариант с 3.0 литра дизел ? Ше си купуваме май субару, поне няма как да си мислим, че сме яхнали парното.
    Настоящий альфист "крепок духом и слаб на голову".

  3. #18

    Default

    Quote Originally Posted by Naso
    Стилото е много яко поне отвън... какво не му харесвате ? Това "браво" отзад малко ми мяза на голф 5 (втория вариант) и как би изглеждал вариант 1 отзад. Нещо да кажете за 3 врати ? А за малко по-малолитражен мотор ? 900 кубика, да ? И вариант с 3.0 литра дизел ? Ше си купуваме май субару, поне няма как да си мислим, че сме яхнали парното.
    Ти си вземи субаруто,а аз ше си взема 2.4JTD 200hp+чипче и всички екстри,нека ми е зле
    ex: | Fiat Tipo DOHC,Lancia Dedra 2.0 LS,ALFA 155 1.7TS,Lancia Dedra 1.9td SW,ALFA 164 2.0TS,Lancia Delta 1.6i | Fiat Coupe 1.8 16V VFD | Fiat Bravo 2.0 20V HGT |
    BMW e39 facelift

  4. #19
    Татю алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,502

    Default

    Quote Originally Posted by Naso
    Ше си купуваме май субару, поне няма как да си мислим, че сме яхнали парното.
    Мда, само дето и импрезата ше се маскира на голф дизел
    За който чете руски - http://www.gazeta.ru/auto/2006/08/17_a_738688.shtml
    Има връзка и с Алфа цялата хава, btw.

    И за да не съм съвсем офтопик - и аз много харесвам Стило като визия.
    А новото Браво и то май е на етапа "новата алфа 149" - една "снимка" е симпатична, друга - гадна... Дорде не излезе на пътя, нищо се не знае. Ей на, и Брера я окепазиха значително спрямо концепта

    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 16v Elegante+Sport MY.08
    Alfa Romeo 155 1.8TS Sport MY.95

  5. #20
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    уфффф ... всеки с разбиранията си ...
    и мен не ме кефи еди кфо си ...
    Голф 5 обаче ме кефи ... според мен си е много симпатичен
    освен това се продава повече от успешно
    новото Браво е ориентирано сигурно към масовия потребител
    демек кфото се купува най-много такова се прави
    и ги боли ония от Фиат Ауто Спа или там кфото беше
    че на нас не ни е харесало еди кфо си ... реализират ли продажби и печалби значи колата е ОК ... онова старото време и революционните дизайни никога повече нема да се върнат ... на мен лично даже и новите Ферарите ми изглеждат леко обикновени ... за Ламборгини нема и кфо да говора ... Коунташ е еталон, както и Ф40, ТестаРосса, Браво, 155 и прочее ...
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  6. #21
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Bourgas
    Posts
    262

    Default

    Харесва ми. Ако дойде на добра цена в България може да си го купя. Среден клас от където и да го погледнеш. На мен точно това ми харесва. Сега съм на Алфа 146, която след някоя година трябва да сменя. Доколкото съм чувал, интериора на ФИАТ вече е с по-добри материали. Остава да бъде и икономичен, така както новата Панда и Гранде Пунто.
    146 1.6 TS 01.97

  7. #22
    Запален алфист ZoE23's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Plovdiv
    Posts
    433

    Default

    Отпред е Гранде Пунто а Задницата му е БРЕРА!Поне по мое виждане
    Grande Punto 1.9 Sporт
    98 Alfa 145 1.6 16V TS-bivshata

  8. #23
    Младши алфист
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Sofia
    Posts
    27

    Default

    Всичко хубаво до тук, но най-вече няма да преживея, че пипнаха фаровете на старото Браво.... Може ли такова нещо!

    Може ли и тия хора да се провалят така, че да почнат и те на конвейр да бистрят дизайна. Кое му е характерното на новото Браво?

    Проблема е, че предното Браво е толкова успешно, че сега каквото и да направят няма да могат да ни угодят на мрънкането! Мое мнение, но няма нищо по автентично от фаровете на старото Браво! За вирнатото дупе пък няма даже да отварям дума....

    Иначе двигателчетата ми звучат добре... Дали някой ще подарява такива за test drive за около годинка
    Карам фиат и не ме е яд! 1,9TD 100HP!

    Без тунинг!

  9. #24
    Младши алфист
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Sofia
    Posts
    27

    Default

    Сърби ме езика! Не мога да не го кажа: Голфоубиец. Това е въпреки всичко новото Браво..... както и старото
    Карам фиат и не ме е яд! 1,9TD 100HP!

    Без тунинг!

  10. #25

    Default

    ...
    Last edited by pooh; 12-02-2015 at 12:52.

  11. #26
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    1,113

    Default

    ми добре е
    пък и щом и турбо двигатели ще има това е още по-добре
    98` Alfa Romeo 145 1.4i 16V Twin Spark 103 mad italian horses...

  12. #27

    Default

    Е, сега като прчоетох, че ще го пускат края на януари и се чудя дали да не изчакам за него
    Ама то от премиерата сигурно докато дойде до България ще минат още месец-два, а и може да е доста по-скъпо.... офффф
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  13. #28

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku
    Е, сега като прчоетох, че ще го пускат края на януари и се чудя дали да не изчакам за него
    Ама то от премиерата сигурно докато дойде до България ще минат още месец-два, а и може да е доста по-скъпо.... офффф
    аз пък прочетох че тогава ще го представят официално на медиите, а не че ще го пуснат в продажба

    Иначе е много красиво, много агресия излъчва

  14. #29
    започва да се пристрастява TRE GAZELE's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    varna
    Posts
    93

    Default

    доста е агресивно,много е готино...отново перфектен италиански дизайн
    viva alfa romeo

  15. #30
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default


    УаУ ... бах ... абе некой да знае колко пара ще дойде тфа !?!?
    горе-долу ... то че нема да е евтино нема да е ...
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •