Results 1 to 15 of 30

Thread: Амортисьори за 164

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Plovdiv
    Posts
    67

    Default Амортисьори за 164

    Колеги ще сменям амортисьорите предните и задните,че много ми друса колата.Като слезна от на жената Полото и се кача на 164-та и направо не ми се кара и се дразня.Та кажете колко струват предните и задните и няква марка по-евтини а ко може.В Пловдив знам едно сервизче където ги отварят и ги пълнят(задните само)ама дали си заслужава?
    Hее важно колко коня имаш под капака, а какво магаре си зад волана!!!!Alfa Romeo 164 ts 2000c 90г.

  2. #2
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    А какво мислиш за втора употреба но пък оригинални ?
    Новите са или скъпи или калпави .
    Монро има на 220-240лв за брой но не държат дълго .
    Това са цени на предни амортисьори във Варна , задните май са около 160-180лв .
    Буге са малко по-скъпи и по-качествени
    Каяба не намерих а до колкото знам оригинално се вграждат такива на нашите .
    За Билщайн няма да ти казвам защото ги предлагат с таблетка Валидол преди да ти кажат цената
    За отваряне и пълнене не мисли .

    Освен това е задължително да се сменят и шок тампоните + прашниците .
    Не е лоша идея и смяната на лагерите на макферсона - желателно но не задължително .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Plovdiv
    Posts
    67

    Default

    В Александърауто днес ми казаха за задните по 102лв. някакви Италиянски били хубави,ама за 20 годишна кола да дам 100 кинта за амортисьор множко ми се види,та затуй питам за по-тънко нещо.
    Hее важно колко коня имаш под капака, а какво магаре си зад волана!!!!Alfa Romeo 164 ts 2000c 90г.

  4. #4

    Default

    аз работех преди с гуми и джанти и авточасти,но имаха лошо мнение за Монро колегите ми,за предни сложих италиански BIMKO -125лв единият от Т ен КАР а за задни сложих Каяба по 178 лв единият,общо амортисьори,4 тампона,макферсони,прахоуловители и работа ми излезе 1400 лв,има KONI SPORT при РУДИ 96 за 164 са 302лв задният и 244 предният,избора не е особенно голям аз лично щях да сложа и предни Каяба но нямаше,за пълнене забрави това са щуротий,и 4те са ми газови и колата вози като каруца почти с ниско профилни гуми забравяш,аз съм в момента с 205/60/16 и пак си друса и подрипа.

  5. #5
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Plovdiv
    Posts
    67

    Default

    Аз от 6 години я карам и се си подрусва на моменти,което според мен е изключено за такава голяма кола.Имам още 2 коли и ги карам по еднин и същ маршрут и само Алфата ми прави впечатление,че подскача тук там.Сега като чета какво е написал Running Wild се отчайвам,че няма да има промяна и след смяната,при вас има ли го усещането че се кара тежка кола като например ОМЕГА или нещо от този род,че при мен не е така.
    Hее важно колко коня имаш под капака, а какво магаре си зад волана!!!!Alfa Romeo 164 ts 2000c 90г.

  6. #6
    хаймана starata alfa's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    София/London Uk
    Age
    44
    Posts
    587

    Default

    Quote Originally Posted by NEDKO View Post
    Аз от 6 години я карам и се си подрусва на моменти,което според мен е изключено за такава голяма кола.Имам още 2 коли и ги карам по еднин и същ маршрут и само Алфата ми прави впечатление,че подскача тук там.Сега като чета какво е написал Running Wild се отчайвам,че няма да има промяна и след смяната,при вас има ли го усещането че се кара тежка кола като например ОМЕГА или нещо от този род,че при мен не е така.
    колега малко коли имат возията на 164 и да я сравняваш с тази на омега е брутално
    алфа ромео 156 1.8 тс -на части
    алфа ромео 164 2.0тс -на части
    нисан примера п10 1,6 16в хечбек

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •