Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 24 of 24

Thread: алфа на метан

  1. #16
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Quote Originally Posted by Abarth
    Quote Originally Posted by VFTI
    Quote Originally Posted by valjo
    аз се ми се струва че и другаде го казах, но
    вижте наимани, но аз лично ги видях
    .П виждал съм как бхвърли" всички бутала и в крайна сметка пак стана на бензин...
    Много интересно,това бмв е 170 или 190hp и ако е метанов инжекцион с леките бутилки колата е със същия вървеж като на бензин и много добър разход Това,че човека е пестил няколкостотин лева,които ще му излезнат няколко хиляди по нататък е друг въпрос

    Слагай смело метан,обаче задължително метанов инжекцион с леките бутилки и ще се родиш
    Глупости говоря БМВто е 535 ако беше 525 нямаше да ме е яд толкова... Просто ВЪОБЩЕ не върви защото реално съм я виждал тая баварка как се цеди защото гонки в нашия град имаше много.... а след тоя метан бих се пробвал даже със ситроена...
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  2. #17

    Default

    Quote Originally Posted by VFTI
    Quote Originally Posted by Abarth
    Quote Originally Posted by VFTI
    Quote Originally Posted by valjo
    аз се ми се струва че и другаде го казах, но
    вижте наимани, но аз лично ги видях
    .П виждал съм как бхвърли" всички бутала и в крайна сметка пак стана на бензин...
    Много интересно,това бмв е 170 или 190hp и ако е метанов инжекцион с леките бутилки колата е със същия вървеж като на бензин и много добър разход Това,че човека е пестил няколкостотин лева,които ще му излезнат няколко хиляди по нататък е друг въпрос

    Слагай смело метан,обаче задължително метанов инжекцион с леките бутилки и ще се родиш
    Глупости говоря БМВто е 535 ако беше 525 нямаше да ме е яд толкова... Просто ВЪОБЩЕ не върви защото реално съм я виждал тая баварка как се цеди защото гонки в нашия град имаше много.... а след тоя метан бих се пробвал даже със ситроена...
    Ми вместо да слага метана,тоя калъф да беше си купил някое тико на газ и да джитка
    ex: | Fiat Tipo DOHC,Lancia Dedra 2.0 LS,ALFA 155 1.7TS,Lancia Dedra 1.9td SW,ALFA 164 2.0TS,Lancia Delta 1.6i | Fiat Coupe 1.8 16V VFD | Fiat Bravo 2.0 20V HGT |
    BMW e39 facelift

  3. #18
    започва да се пристрастява GoGo's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Велико Търново/Stockholm
    Age
    37
    Posts
    89

    Default

    хора идваха 2-алфи 146 да ги зареждам питах хората казаха че нямат ниакакви проблеми идва и една 155 със сащия двигател като моя и тои ми каза че никакав проблем няма абе аз ще сложа да видя пак каквото стане
    Alfa romeo 146 1.6 Т.S
    Renault Laguna 2.0 16v 98g.

  4. #19
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    РУСЕ
    Posts
    1,490

    Default

    Quote Originally Posted by alfa romeo 146 1.6 T.S
    хора идваха 2-алфи 146 да ги зареждам питах хората казаха че нямат ниакакви проблеми идва и една 155 със сащия двигател като моя и тои ми каза че никакав проблем няма абе аз ще сложа да видя пак каквото стане
    батка и ти като олекнеш с толова кинти и ти ще викаш немам проблеми никви ма колата си е твоита праи ко си решил ние ще чакаме резултати :P

  5. #20
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Тази немска каска 525 е станала некаквиси 100 коня, защото не са му сложили аванс-коректор

    Понеже въпросната Алфа е с 4 бубини освен тези 2200+ дето казва Павката, ще трябва и 300 лв. за 4 коректора и работата стана

    Аз лично за тези пари бих сложил газов инжекцион

  6. #21
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    731

    Default

    След първия редуктор на налягане нещата май стват доста сходни между метана и пропан бутана.

    Метана е 8000 ккалории, пропан бутана е малко повече.

    Според мене ако не го притеснява за сега малкото метанстанции може да пробва. Вече има доста леки кевларени ботилки, които не са скъпи и са леки! Единственото условие е да има корекция на аванса!

    Мотроника 2 си има система за повдигане на аванса до ниво детонация, така че там май може и без, само не знам как стои въпроса с /чуването/ на детонацията. Все пак на газ детонациите са доста по-тихи.


  7. #22
    започва да се пристрастява GoGo's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Велико Търново/Stockholm
    Age
    37
    Posts
    89

    Default

    наи после един запознат човек а не на изуст да говори
    Alfa romeo 146 1.6 Т.S
    Renault Laguna 2.0 16v 98g.

  8. #23
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by alfa romeo 146 1.6 T.S
    наи после един запознат човек а не на изуст да говори
    Колега мога да ти кажа че и Додо 155 и 75 2.0 Турбо са доста в час с газовите въобще нема значение пропан или матан така че не мисля чв трябва да ги нападаш те се опитват да ти помогнат
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  9. #24
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    РУСЕ
    Posts
    1,490

    Default

    аз му писах вече щом е решил да деиства и за да няма повече излишни дебати заключвам темата

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •