Page 10 of 15 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast
Results 136 to 150 of 218

Thread: Alfa Romeo 155 Бензин или дизел?

  1. #136
    започва да се пристрастява RomeoSpark's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Sofia
    Posts
    40

    Default

    Еее разбира се....Днес или утре ще се направят няколко кръгчета това онова

  2. #137
    започва да се пристрастява RomeoSpark's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Sofia
    Posts
    40

    Default

    Направих снимки по-късно ще ги кача. Има проблем обаче....качих се в колата...паля я натискам спирачката и колата гасне...така 2 пъти...запалих 3ти път оставих я да работи 1-2 мин натиснах спирачката нямаше ядове. Така...обаче колата прекъсва до 2000оборота. Свещите е сменял пича....остава да е от дебитомер....след 2к оборота колата е стрела....климатроника бачка перфектно....има още една забележка...от удара отзад багажника не може да се затвори....не знам каква е причината, дали е крива самата ламарина....тя е крива де, но дали може да се намести, та да се заключва механизма на вратата към палчето долу на самата ламарина....Някой алфист свободен да дойде с мен в събота другата седмица

  3. #138
    започва да се пристрастява RomeoSpark's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Sofia
    Posts
    40

    Default










  4. #139
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Така като я гледам каква е изкормена и избушена, аз не бих дал повече от 800лв. за нея...И ударена и гасне и е старото купе...какво като има лепенки...
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  5. #140
    Болен алфист Flame's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    София
    Posts
    1,481

    Default

    Ти па и ти сега-колата си е пуканка
    Alfa 155 1.7,1.8 ex
    Alfa 166 2.4 3 ex
    155 1.8 MY 95 sport

  6. #141
    Запален алфист nonamecrew's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Pazardjik
    Posts
    448

    Default

    Да е .. добре изглежда В добри ръце ще стана чудна 55-тица от нея

  7. #142
    започва да се пристрастява RomeoSpark's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Sofia
    Posts
    40

    Default

    Лепенките честно казано ще ги махна....особено тая на капака идва ми в повече....колата върви с тия джанти плюс още 4 оригинални алуминиеви на алфа със зимни гуми (джантите са тея с многото кръгли дупчици). Като цяло не е лоша поне от към трансмисия и ходова част, двигателя също като изключим прекъсването ... Салона е запазен, с изключение на предната седалка.
    Но багажника не се затваря...отваря си се постоянно тъй като е имала удар отзад и е смачкана ламарината на самата кука дето заключва ключалката с палчето на вратата на багажника....абе сложна работа и се замислям вече да не я взимам....въпреки, че е на много добра оферта + лизинг

  8. #143
    Запален алфист nonamecrew's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Pazardjik
    Posts
    448

    Default

    Е теб ако те плаши тенекията и дупка в седалката ... всичко се прави .. колата изглежда супер

  9. #144
    започва да се пристрастява RomeoSpark's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Sofia
    Posts
    40

    Default

    Плаши ме багажника...прекъсването я бубина, я дебитомер, я ламбда, я гуфрирания маркуч, я стъпков мотор .....неща които ще се пробват и ще се види кое е заминало, НО багажника....се едно е правен от неандерталец... ...бито е с пернишкия чук както си трябва...виждам само 1 вариант...да отрежа тая част от ударена алфа за части и да го заваря на тая...ама разправия колкото щеш ...а през това време трябва да будувам и да си пазя багажника....no mercy

  10. #145
    Запален алфист nonamecrew's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Pazardjik
    Posts
    448

    Default

    Колега ти си знаеш .. не е само тя на пазара Пък и прав си .. багажника .. но пак .. не е супер болка за умиране Но и ако почакаш все ще изпадне още някоя на прилична сума

  11. #146
    започва да се пристрастява RomeoSpark's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Sofia
    Posts
    40

    Default

    Е там е проблема....че не може да изпадне точно 1.8 8в или 2.0 8в с полукожа и климатроник....изпадат ама...2-3к някак си не ми харесва като сума...наистина почти без забележка....но винаги има едно НО . Имам още 1 седмица да си помисля....имам малко време за размисли и страсти...

  12. #147
    Запален алфист nonamecrew's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Pazardjik
    Posts
    448

    Default

    Можеш да проучиш какви пари ще ти излезе ремонта на багажника ... другото е едно на рака

  13. #148
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    На мен колата ми харесва!
    Има линия и не е бита сериозно, а това е много важно.
    Седалката и дребните побитости са дреболии.
    Щом и мотора е добър...
    Това с багажника го приеми като горчицата към сандвича!

  14. #149
    започва да се пристрастява RomeoSpark's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Sofia
    Posts
    40

    Default

    Е...горчицата му е в повече ...
    Точно затова изчаквам още седмица да разпитам за ремонта по багажното отделение и капака За прекъсването очаквам от вас някакво мнение за тия 1000-2000оборота дето ги мисли...иначе след 2к е стрела просто . Четох за вариантите- бубини, дебитомер, ламбда сонда...въпреки, че е качвана на диагностика- леко "бавна" била сондата- каквото и да означава "бавна" , други грешки нямала...значи си остават нормалните неща които съм чел за стъпков мотор, колектора който е пластмасов или ПВЦ де да знам... Много благодаря за подкрепата все пак...И за да не се чудите и да не ме мислите що за мазохист съм, че да я харесвам, колата е на много оферта+ лизинг, че изпуках доста пари по ремонти на жилище и вилата....сега проблеми и с Газта вкъщи, че ток 1-1.5V течало...и съм ужасен....

  15. #150
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Аз пък гледам ужасно голямата дупка в полукожения салон. Гледам и маншинчето на скоростния лост,както и това че май е рязан, както и това че топката му е сменяна с някъв гаден китайски тунинг. Гледам и дупката в панела до ръчката, както и това че някой си е позволил да продупчи перфектното табло за да монтира кой знае каква хромиране селска стойка... Също така гледам, че е старото купе, отзад си е ударена, джантие с гумите не са кой знае какво...А на всичкото отгоре има и проблем с някоя помпа или вакум.

    С оглед на всичко това, може и да греша, но може и колата да е гледана от мърлячи.

    Чакам да чуя уникалната цена и лизинга.
    И един въпрос, ако си купуваш кола на лизинг. Добре смяташ парите за вноската, ами ако утре трябва някой по-сериозен ремонт?

    Леле колко съм черноглед...не ме бийте ама сектаааааа...
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

Page 10 of 15 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •