Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 35 of 35

Thread: Моля за помощ

  1. #31

    Default

    по наказателното постановление от втора точка на първа страница..
    Днес реших че имам възможност да си направя справка за моята особа в КЪТ София,какво се оказва..че въпросното постановление което съм обжалвал чрез КЪТ София в законовият срок,имам входящ номер и надлежно написано че "Обжалвам пред съд",въпросната жалба въобще не е напускала пределите на КЪТ София повече от две години!!!
    Правил съм справка през тези години в съд в Ловеч и насрочено дело не е имало.Просто съм си чакал призовката.
    Офицера в КЪТ София твърди че жалба няма нито каквито и да е документи доказващи че имам жалба на въпросното постановление.Да,обаче имам постановлението с почерк на служител и картонче на него с входящия номер Постановлението си е все така в сила и все така непаднало по давност
    Какво се случва от тук нататък?
    Някой да има идея,освен да заведа дело срещу КЪТ София?
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  2. #32
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Баси тиквите

    И аз чакам вече 2 години за призовка и все не получавам.
    Сигурно и при мен се е получило същото.

    А колко жалби трябва да се подадат, щото явно една не стига?


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  3. #33

    Default

    На това му казвам олигофренска работа,даже ми казаха е кво толкова остави си книжката за един месец.
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  4. #34
    Старши алфист pyle's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    София, кв. Слатина
    Posts
    796

    Default

    Дори и да откажеш да подпишеша, акт ти се съставя. При отказ виновния да подпише акта, той се подписва от втория полицай. При доказване на невинност, акта губи давност и точките се възстановяват.

  5. #35

    Default

    Quote Originally Posted by pyle View Post
    Дори и да откажеш да подпишеша, акт ти се съставя. При отказ виновния да подпише акта, той се подписва от втория полицай. При доказване на невинност, акта губи давност и точките се възстановяват.
    За акта ми е пределно ясно как седят нещата,обаче едно пиленце ми каза че втория милиционер не се е разсписал като свидетел..
    Иначе за другото:

    Quote Originally Posted by Linkestis View Post
    ....какво се оказва..че въпросното постановление което съм обжалвал чрез КЪТ София в законовият срок,имам входящ номер и надлежно написано че "Обжалвам пред съд",въпросната жалба въобще не е напускала пределите на КЪТ София повече от две години!!!
    Правил съм справка през тези години в съд в Ловеч и насрочено дело не е имало.Просто съм си чакал призовката.
    Офицера в КЪТ София твърди че жалба няма нито каквито и да е документи доказващи че имам жалба на въпросното постановление.Да,обаче имам постановлението ....
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •