Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 57 of 57

Thread: НОВИТЕ Ланчии 2011

  1. #46
    Старши алфист HACCP's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    София
    Posts
    909

    Default

    Quote Originally Posted by nightroller View Post
    ти продължавай да го четеш тоя боклук и ще те видя как след няколко месеца си продал Алфата и си взел Шкода
    тва не е за четене - Ауто Билд дер Фрау е за имърджънси случаи, когато не достига тоалетна хартия а хората го правят и цветен, че и с картинки "Емека" ряпа да ядат
    Не успорвам мнението ти защото смятам че до голяма степен си прав! За тях от Немското по голямо няма(национализъм), както за сипатягите от Топ Гиър анлия над всичко и т.н. това не ми пречи да се забавлявам докато ги гледам или чета! Купувам си го обикновенно когато зареждам и видя на корицата му нещо червено и Италиянско!
    А това със шкодата .....е добро предположение!
    п.п. Чено бих се радвал ако прототипа на Пининфарина излезе с емблема на Ланча!
    Избери Твоят ... SOUND
    https://soundcloud.com/maserati_hq

  2. #47
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    Quote Originally Posted by HACCP View Post
    Не успорвам мнението ти защото смятам че до голяма степен си прав! За тях от Немското по голямо няма(национализъм), както за сипатягите от Топ Гиър анлия над всичко и т.н. това не ми пречи да се забавлявам докато ги гледам или чета! Купувам си го обикновенно когато зареждам и видя на корицата му нещо червено и Италиянско!
    А това със шкодата .....е добро предположение!
    п.п. Чено бих се радвал ако прототипа на Пининфарина излезе с емблема на Ланча!
    и аз, наистина, обичам Ланча почти колкото обичам и Алфа но не ми харесва накъде отива ...

  3. #48
    Болен алфист Flame's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    София
    Posts
    1,481

    Default

    Абе аз не мога да разбера какво толкова не му харесвате на тоя 300 Ц-колата си е кола-солидна е предния не беше с много качествена изработка-тоя е доста добре,хубав дизелов двигател,дизайна си е по-американски,но е въпрос на вкус,хубави джанти-мен си ме радва.Много уважавам марката Ланча,и точно затова предпочитам все още тя да съществува,отколкото да няма вече коли с тая марка.Вече всичко е сбирщайн-нито Волво е Волво,нито Алфа е Алфа,нито Ауди е Ауди,няма смисъл да плюем по новите модели че били еди какви си,ако Сааб не бяха толкова твърдоглави все още щяха да правят коли.И ако още не сте го осъзнали ретро колите са за истинските фенове-новите са само маркетинг
    Alfa 155 1.7,1.8 ex
    Alfa 166 2.4 3 ex
    155 1.8 MY 95 sport

  4. #49
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    Quote Originally Posted by Flame View Post
    Абе аз не мога да разбера какво толкова не му харесвате на тоя 300 Ц-колата си е кола-солидна е предния не беше с много качествена изработка-тоя е доста добре,хубав дизелов двигател,дизайна си е по-американски,но е въпрос на вкус,хубави джанти-мен си ме радва.Много уважавам марката Ланча,и точно затова предпочитам все още тя да съществува,отколкото да няма вече коли с тая марка.Вече всичко е сбирщайн-нито Волво е Волво,нито Алфа е Алфа,нито Ауди е Ауди,няма смисъл да плюем по новите модели че били еди какви си,ако Сааб не бяха толкова твърдоглави все още щяха да правят коли.И ако още не сте го осъзнали ретро колите са за истинските фенове-новите са само маркетинг
    кои - ние ли не сме осъзнали кво е макретинг - айде айде имаме Алфа Митко все пак

    Крайслера не е Ланча - Виченцо Ланча прави спортни коли след време обаче те стават тежки и луксозни, след малко време обаче Ланча разбират своята грешка и пак правят леки и бързи коли защото Еторе Бугати им взима концепцията (която тогава вече е стара) да ама по едно време Ланча пак започват да правят тежки лимузини (появяава се Алфа Ромео) ... след това историята идва от ФИАТ и тя не е вече интересна...

    Крайслер не е Ланча - брака между Крайслер и ФИАТ ще народи изчадия много по-обезобразени от брака им с Даймлер ... ще поживеем и ще видим

  5. #50
    започва да се пристрастява DobriRq's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    99

    Default

    На мен Флавия-та и Тема-та ми харесват поне на пръв поглед.

  6. #51
    Болен алфист Flame's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    София
    Posts
    1,481

    Default

    Quote Originally Posted by nightroller View Post
    кои - ние ли не сме осъзнали кво е макретинг - айде айде имаме Алфа Митко все пак

    Крайслера не е Ланча - Виченцо Ланча прави спортни коли след време обаче те стават тежки и луксозни, след малко време обаче Ланча разбират своята грешка и пак правят леки и бързи коли защото Еторе Бугати им взима концепцията (която тогава вече е стара) да ама по едно време Ланча пак започват да правят тежки лимузини (появяава се Алфа Ромео) ... след това историята идва от ФИАТ и тя не е вече интересна...

    Крайслер не е Ланча - брака между Крайслер и ФИАТ ще народи изчадия много по-обезобразени от брака им с Даймлер ... ще поживеем и ще видим
    То вече нищо не е каквото беше-кво ти пука в крайна сметка-аз се кефя на новата ''Ланча'' просто щот и 300 ц ми харесва.
    Alfa 155 1.7,1.8 ex
    Alfa 166 2.4 3 ex
    155 1.8 MY 95 sport

  7. #52
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    Quote Originally Posted by Flame View Post
    То вече нищо не е каквото беше-кво ти пука в крайна сметка-аз се кефя на новата ''Ланча'' просто щот и 300 ц ми харесва.
    щом е така и ти харесва 300 ц си си прав за себе си - на мен тази кола винаги ми е приличала на сандък за еднократна употреба дори не е като ония старите сандъци Краун Виктория дето още деянят яко - 300 ц си е сандък с волан и нещо като седалки вътре

  8. #53
    Болен алфист Flame's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    София
    Posts
    1,481

    Default

    Ръбат е да,а Краун Виктория си е класика и след 90-тевъобще не са толкова ръбати.Крауна има доста луксозни изпълнения и е адски здрав...камион-странша кола е
    Alfa 155 1.7,1.8 ex
    Alfa 166 2.4 3 ex
    155 1.8 MY 95 sport

  9. #54
    Вечно недоволен Lucky's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,161

    Default

    Днес и аз я видях таз "Ланча'".
    Ми да Ви кажа според мен,да не е Ланча,но не е и баш Крайслер.
    Разликата е в детайлите.И от вътре и от вън има доста разлики които според мен я отличават.
    И има сходство със старата Тема.
    Та на мен ми допада.И смятам че на пазара ще е доста по продавема за разлика от Тезиса,либрата и т.н.
    1995 Alfa Romeo 145 1.6 Boxer - ex
    2000 Alfa Romeo 166 2.4 JTD 136cv - ex
    1995 Alfa Romeo 164 Q4 3.0 V6 24V 232cv

  10. #55
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    Quote Originally Posted by Lucky View Post
    Днес и аз я видях таз "Ланча'".
    Ми да Ви кажа според мен,да не е Ланча,но не е и баш Крайслер.
    Разликата е в детайлите.И от вътре и от вън има доста разлики които според мен я отличават.
    И има сходство със старата Тема.
    Та на мен ми допада.И смятам че на пазара ще е доста по продавема за разлика от Тезиса,либрата и т.н.
    а тука вече си много прав, ще е по-продаваема със сигурност за добро или за лошо ...

  11. #56
    Старши алфист HACCP's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    София
    Posts
    909

    Default

    Американско-италиански прелести
    http://www.speed-press.com/%D0%90%D0.../?pageId=21412
    Избери Твоят ... SOUND
    https://soundcloud.com/maserati_hq

  12. #57
    Болен алфист Член на клуба wrc's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    В.Търново
    Posts
    1,136

    Default

    Поредната ужасна кочина,това не е Ланча,това си е просто една.....кочина
    Alfa Romeo Giulia Veloce,Alfa Romeo 155 1.8 TS
    Ex-Alfa Romeo156 1.8,Alfa romeo Gt 2004,2007,Alfa Romeo 155 V6,Alfa Romeo Giulietta

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •