Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 61 to 75 of 81

Thread: Да се представя и аз какво съм постигнал по автомобила си...

  1. #61
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Аз се чудя...за веждите няма ли разлика във веждите на калниците.....понеже не ми е много ясно как ще се закрепят при колегата.... вижда ми се е донора на зендера има фалц на броните...ама може и да съм се заблудил.

  2. #62
    нечлен на клуба ludkanar's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Перник
    Age
    35
    Posts
    1,455

    Default

    Quote Originally Posted by badmadafaka View Post
    Карбон на скудето ще е грозотия според мен. Там дето сега си го сложил е екстра, но повече не слагай според мен... Ей тука има една сребриста 145-ца с много добре направено черно скуде - ей така ако го барнеш ще е най-шукаритетно:
    http://clubalfaromeo.com/forum/showt...t=20071&page=9
    Иначе правилно са ти казали колегите - според мен ако продължиш с оптичните неща по колата, ще стане прекалено, даже някои неща вече са прекалени лично за мен - пример са мигачите и стоповете в цвета на купето - това стои хубаво на коли, на които дизайна на стопа/мигача е мислен, колкото и дизайна на паветата и тухлите... На тая кола детайлите трябва да изпъкват и да се виждат ясно, защото точно това е "италиянското" в нея... Не случайно белите мигачи струват една торба пари (когато не са китайчета в които тече вода де...) Емблемата на ферари и според мен не и е мястото там - точно една змия ще заспи идеално обаче...
    Ако имаш пари за харчене по колата, следващото нещо, което аз бих сложил е някакъв хубав кожен салон и т.н.
    Но в крайна сметка всичко е въпрос на вкус - ако теб те кефи, всичко е наред
    Това са само идеи,засега още немога да се реша какво да е скудето и дали да го барам въобще.Конете със сиг ще отидат на паша,някак си от една страна идва претрупано с емблемата на капачката ,но змиите ще паснат и ще сложа ако не за друго за проба поне.
    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    Е как да не я бара, трябва да завърши Зендера Веждите на калниците липсват
    Веждите имат липсващ детайл който немога да намера,ако някой може да помогне се търси парчето за предната броня от дясно.Иначе е готов за боя.
    Quote Originally Posted by MUROMAN View Post
    Ферариския кон го пускай на паша.
    Карбона на колонките на вратите вече класика.
    Тедо ти е писъл , но и аз да си кажа имам няколко изостанали комплекта змии.
    Колата иначе си е супер,не я закачай повече.
    Ем класика но черното се захаби а така мисля че е по добре от лъскаво черно фолио,а и тва е менте засега за проба само.Ще купувам от готиното силно релефно на 3М за да ги наглася ако ми хареса де...
    Quote Originally Posted by _power_ View Post
    Аз се чудя...за веждите няма ли разлика във веждите на калниците.....понеже не ми е много ясно как ще се закрепят при колегата.... вижда ми се е донора на зендера има фалц на броните...ама може и да съм се заблудил.
    Няма фалц колега всичко е същото,даже калници и брони отлетяха за коли без зендер за донор...
    Mercedes W202 - 200kompressor 99'
    Alfa Romeo 156 1.8 16V TS 99' - ex''
    Alfa Romeo 145 1.9JTD 99'

  3. #63
    Много опасен,може би луд Tifozza's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Sofia ....O.C.
    Age
    39
    Posts
    219

    Default

    Моито сърце е карбоново(не е перфектно но за проба става), та ако искаш някои ден като имаш път по София може да се видим и да го сложим на твоита за проба
    Alfa Romeo 145 1.4 16vEX
    Alfa Romeo 156 V6quadrifoglio EX

  4. #64

    Default

    Да ама твоята е сребриста - на сребристо карбона стои по-добре отколкото на черно

  5. #65
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    Поздравления за ентусиазма, но сякаш е добре да помислиш и едни добри гуми, освен всичката оптика, че ми се мернаха 2-3 балона на предната лява сякаш
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  6. #66
    нечлен на клуба ludkanar's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Перник
    Age
    35
    Posts
    1,455

    Default

    Quote Originally Posted by trustworthy View Post
    Поздравления за ентусиазма, но сякаш е добре да помислиш и едни добри гуми, освен всичката оптика, че ми се мернаха 2-3 балона на предната лява сякаш
    Знам колега,мисля го но изчаквам за нови направо че средства нестигат за всичко.
    Quote Originally Posted by badmadafaka View Post
    Да ама твоята е сребриста - на сребристо карбона стои по-добре отколкото на черно
    Ми тя не е черна
    Mercedes W202 - 200kompressor 99'
    Alfa Romeo 156 1.8 16V TS 99' - ex''
    Alfa Romeo 145 1.9JTD 99'

  7. #67

    Default

    Братле евала много добре я направи но лично мое мнение, ако изчистиш лепенките и махнеш ринговете от фаровете ще стой най-добре. освен веждите на калниците друго няма смисъл да и слагаш перфектна е
    Alfa Romeo 156 2.4 JTDm 20v

  8. #68
    нечлен на клуба ludkanar's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Перник
    Age
    35
    Posts
    1,455

    Default

    Quote Originally Posted by MaDHaCkEr View Post
    Братле евала много добре я направи но лично мое мнение, ако изчистиш лепенките и махнеш ринговете от фаровете ще стой най-добре. освен веждите на калниците друго няма смисъл да и слагаш перфектна е
    Ринговете се преебаха брат и ще последва демонтаж,ма тряя измисля некви яки габарити...бе ще мисля до феста има време и има какво да се прави още и ще се бориме за най-красив автомобил пък квото сабя покаже ако не ше си поркаме бирички и тва е
    Mercedes W202 - 200kompressor 99'
    Alfa Romeo 156 1.8 16V TS 99' - ex''
    Alfa Romeo 145 1.9JTD 99'

  9. #69
    Запален алфист GurgaPiti4's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Пловдив, Видин
    Posts
    162

    Default

    Колега я кажи, ако не е тайна с какви пружини си? Видях на една снимка, че са червени ? Ейбах ли са и ако, да подлагал ли си нещо на тях, че виждам, че колата е висока отпред и предполагам доколкото видях амортисьорите са оригинални нали? Иначе колата е страхотна, браво !

  10. #70
    нечлен на клуба ludkanar's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Перник
    Age
    35
    Posts
    1,455

    Default

    Quote Originally Posted by GurgaPiti4 View Post
    Колега я кажи, ако не е тайна с какви пружини си? Видях на една снимка, че са червени ? Ейбах ли са и ако, да подлагал ли си нещо на тях, че виждам, че колата е висока отпред и предполагам доколкото видях амортисьорите са оригинални нали? Иначе колата е страхотна, браво !
    Цялото окачване го взех от кола която така си дойде от италия,предполагам в завода ги слагат,но определено от предишните ми ейбах е по ниска...Направо разменихме целите окачвания с колегата Любо.
    Mercedes W202 - 200kompressor 99'
    Alfa Romeo 156 1.8 16V TS 99' - ex''
    Alfa Romeo 145 1.9JTD 99'

  11. #71
    нечлен на клуба ludkanar's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Перник
    Age
    35
    Posts
    1,455

    Default

    Малко тестове да видим как изглежда и мисля че се получи добре...
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 15082011572.jpg   15082011573.jpg   15082011575.jpg   15082011574.jpg  
    Mercedes W202 - 200kompressor 99'
    Alfa Romeo 156 1.8 16V TS 99' - ex''
    Alfa Romeo 145 1.9JTD 99'

  12. #72
    Запален алфист R_O_K_O's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Бургас
    Age
    34
    Posts
    327

    Default

    Ето това вече е от 3М-ското фолио нали ???
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '00


  13. #73
    започва да се пристрастява Pandev's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Blagoevgrad
    Posts
    30

    Default

    Днес те засекох по благоевградско,та ми хвана окото алфата,мн добра визия
    Alfa Romeo 156 04" 2.4 20v M-Jet Progression

  14. #74
    Болен алфист rossenvn's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Варна
    Age
    45
    Posts
    1,227

    Default

    Quote Originally Posted by ludkanar View Post
    Малко тестове да видим как изглежда и мисля че се получи добре...
    Колега, не е затворен предния капак или просто не са регулирани тамппоните? Някак стърчи.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm Ti - "новата" - 150 млади кончета и едно дърто магаре зад волана
    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD - червен трактор - 105 одъртели коня и 1 кьопаво магаре зад волана

  15. #75

    Default

    Quote Originally Posted by rossenvn View Post
    Колега, не е затворен предния капак или просто не са регулирани тамппоните? Някак стърчи.
    Видимо не е затворен
    Иначе Иво много добре е станало, а мислил ли си сърцето да го правиш така ?
    156 2.4JTD 136+ PS

Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •