Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 72

Thread: Изгодна оферта за 156

  1. #1
    Запален алфист Jorkkoo's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Варна
    Age
    35
    Posts
    173

    Default Изгодна оферта за 156

    Здравейте колеги. Наблюдавам от няколко дена една червена 156 в "mobile.bg" и реших да я споделя с вас. Колата на пръв поглед изглежда доста добре. Мотора е 2.5 в6 190к.с.

    Ето обявата: http://www.mobile.bg/11297452674564529

    Дано е читава и някой да се възползва от нея. Цената до вчера беше 2799лв.,а днес е вдигната на 3300лв.

    ПС: Извинявам се,че темата не е в раздел Продава.
    ex. Alfa Romeo GTV 2.0 TS 110kW 98' LUSSO The SiLver BuLLeT

  2. #2

    Default

    Баси, гледайки така направена тая обява, никога няма даже да ида да я погледна - лъснали я като за женевския автосалон, а една снимка под капака не направили, не че нещо ще се разбере, ама все пак шестака под капака трябва да се гледа......и така като видя как на лъсната кола са и изкорубили касетофона за да земат още пеесе лева отгоре, любезно им пожелавам да я продават тая кола докато падне на иляда лева, или на части.....мърсоли смотани......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  3. #3

    Default

    Предна и задна броня пребоядисвани...а и кой знае какво ще има още...
    156 2.4JTD 136+ PS

  4. #4
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Определено изглежда лачена...и доста евтина.
    Броните са пребоядисвани, но на кой не са за 10 год ако не си пребоядисаш бронята, ми то на такава няма да изглежда!
    Изглежда прекалено добре за да е истина...освен нещо с двг да има. Но така през сайта, няма как да се каже...гледал съм коли на обявата супер и като отидеш, абе тя направо не е същата.

    Gulfstream G650 with Italian design...

  5. #5
    Pretorian Кайо's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    дома
    Age
    49
    Posts
    2,643

    Default

    Ми те тия където я продават добре знаят,лъскава кола,ниска цена и малко километри,това е реалното търсене.Колата както винаги е карана от някоя баба или жена,ходили са само до супера с нея.
    Eвала на джамбазите,в mobile.de или autoscut коли като наште трудно виждаш под 150 000 км. на ниска цена,ма те хората или са големи професионалисти касметлии и знаят от къде да взимат добри коли на ниски цени или са благотворително дружество и правят услуга на бедния българин.
    Alfa Romeo 159 2,4 Jtdm Q-tronic
    Citroen C2 1,6 Sensodrive

    Alfa Romeo 156 GTA Selespeed - EX
    Alfa Romeo 159 SW 2,4 Jtdm Q-tronic - EX
    Alfa Romeo 156 2,0 TS Selespeed - EX

    ....расоф ат, дърта кранта без зоб не пука!

  6. #6
    фотографче blacksnoopy's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    300

    Default

    И аз я следя, дори беше 2800 лв, сега са я вдигнали явно
    156 SW '02

  7. #7
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Изводи за мен:
    1) евтина кола, гнила работа
    2) никой поддържал си колата и я подобрявал няма да я даде за безпари (в момента имам приятел, който ми дава на моята 8к лв, просто ме вижда как вс се сменя и поддържа, а и има доста подобрения, но не си я давам аз още)
    3) никой не си купува кола над 150кс за да я кара бавно. И неможеш да знаеш собственика преди теб какъв е бил!

    Gulfstream G650 with Italian design...

  8. #8
    Запален алфист Jorkkoo's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Варна
    Age
    35
    Posts
    173

    Default

    За тая цена е ясно,че няма да е перфектна. Въпроса е дано да е дотам читава,за да може с не много пари да се стегне. Каня се от няколко дена да отида да я видя, що за състояние е... и да споделя,за да може някой колега ако има нужда от кола да се възползва.
    ex. Alfa Romeo GTV 2.0 TS 110kW 98' LUSSO The SiLver BuLLeT

  9. #9
    Запален алфист pave's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    145

    Default

    и аз говорих с продавача дигнал цената поради това,че всеки го питал защо е толкова евтина.който е от варна да отиде да я види и да каже в какво състояние.в петък щях да патувам за там но ми се случи слъчка от ранната сутрин и отпадна ходенето.

  10. #10
    Запален алфист daksy's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Златица
    Age
    35
    Posts
    119

    Default

    Стой далече от такива обяви...Просто няма търговци-будали.Е така да си мислиш,че си късметлия и ще набараш страшната кола за без пари.Аз за малко да се излъжа да взема една такава 147-ца(JTD+бяла кожа) с всички възможни екстри за 5200 миналото лято.А до нея седеше друга 147-ца(1,6 бензин)без 80% от екстрите на дизеларката за 6100(даже и бяха свалили CD-to)Просто работата ти става ясна,че нещо не е наред.Иначе такива обяви са супер примамливи,особенно ако парата ти е в джоба.
    Alfa Romeo 147,1.9JTD(115hp)

  11. #11
    Запален алфист svetozar_sosi's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Варна
    Posts
    155

    Default

    според мен колата може да и да добре..доказано е че в България мощни коли от среден и нисък клас вървят малко по-евтино на фона на същите, но с по-нормални двигатели. При положение, че 156 2.0 тс върви в мобилето средно около 3800-4300, според мен е нормално 2.5 със разход в града около 17- 18 да е с 1000 лв надолу. Колата че е с боядисвани компоненти не мога да кажа, но и да е, важното е дали има щети под тях..

  12. #12

    Default

    Чудя се защо хората които си търсят кола 2,3,4,10 употреба мислят че НОВ ВНОС е нещо положително. Работя в Горубляне и обядвам в едно заведение в което обядват и голяма част от тамошните джамбази. Освен че "интелигентните" им разговори са само и единствено за коли успявам и да дочуя колко им струвала едиси коя кола и как този който я е взел е голям шаран. Та начина по който се купуват коли от чужбина е : имаш връзки в някоя морга, казваш че искаш 10 коли от тях.И те ти приготвят 10 коли които са с удърчета или са бракувани защото не могат да минат ТЮФ. Цената на пакет от 10 такива коли е около 3500 - 4000 евро, а доставката 450-500лв на кола.Като в България се вкарват като старо желязо(каквото и са). След като пристигнат се преценява коя си заслужава да се замаскира,натъпче с добавки и лъсне и коя не.Тези които са направо безобразни гробници или поне част от тях отиват директно за части като пак се печели много от тях. А избраните за продажба се пудрят за не повече от 200-500лв, разбира се километрите се правят на задължителните 100-120хил.(които са нормални за 3-4 годишна кола,а не за 10+) и излизат на пазара. И една проста сметка показва: 400евро + 450лв +500лв =1750лв похарчени от джамбазина. А той после търси 4000лв и 50% отсъпка да ти направи пак ще е напред. Сами си правете изводите ,но да знаете че всички и като казвам всички имам в предвид наистина всички масови коли НОВ ВНОС са минали по този път.

    Alfa 156 2.0ts НЯМА Я ВЕЧЕ, Alfa 145 1.6 Boxer И НЕЯ, Alfa 145 1.6ts И НЕЯ

  13. #13

    Default

    Хора стига сте се мъчили, дали е читава или не

    Ето ви за 1 мин - как ви намирам лачени 2,5 V6-ци за никакви пари, просто са такива парите вече
    Особенно вижте първата 1:1 !!!

    http://www.autoscout24.bg/Details.aspx?id=vi3o3sjco3fk

    http://www.autoscout24.bg/Details.aspx?id=vi4t2sgdt1is

    http://www.autoscout24.bg/Details.aspx?id=b4au4lwcnxrs
    156 2.4JTD 136+ PS

  14. #14
    Старши алфист
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Love4
    Age
    59
    Posts
    746

    Default

    Quote Originally Posted by cassillas View Post
    Чудя се защо хората които си търсят кола 2,3,4,10 употреба мислят че НОВ ВНОС е нещо положително. Работя в Горубляне и обядвам в едно заведение в което обядват и голяма част от тамошните джамбази. Освен че "интелигентните" им разговори са само и единствено за коли успявам и да дочуя колко им струвала едиси коя кола и как този който я е взел е голям шаран. Та начина по който се купуват коли от чужбина е : имаш връзки в някоя морга, казваш че искаш 10 коли от тях.И те ти приготвят 10 коли които са с удърчета или са бракувани защото не могат да минат ТЮФ. Цената на пакет от 10 такива коли е около 3500 - 4000 евро, а доставката 450-500лв на кола.Като в България се вкарват като старо желязо(каквото и са). След като пристигнат се преценява коя си заслужава да се замаскира,натъпче с добавки и лъсне и коя не.Тези които са направо безобразни гробници или поне част от тях отиват директно за части като пак се печели много от тях. А избраните за продажба се пудрят за не повече от 200-500лв, разбира се километрите се правят на задължителните 100-120хил.(които са нормални за 3-4 годишна кола,а не за 10+) и излизат на пазара. И една проста сметка показва: 400евро + 450лв +500лв =1750лв похарчени от джамбазина. А той после търси 4000лв и 50% отсъпка да ти направи пак ще е напред. Сами си правете изводите ,но да знаете че всички и като казвам всички имам в предвид наистина всички масови коли НОВ ВНОС са минали по този път.
    Винаги съм подкрепял подобни мнения и пак казвам : внимавайте,ама много внимавайте с новия внос !
    Alfa 156 1,9 JTD - 02,2000г
    Avensis 2011 -2.0 D-4D

  15. #15
    започва да се пристрастява Romko's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    София/Варна
    Age
    37
    Posts
    63

    Default

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    Хора стига сте се мъчили, дали е читава или не

    Ето ви за 1 мин - как ви намирам лачени 2,5 V6-ци за никакви пари, просто са такива парите вече
    Особенно вижте първата 1:1 !!!

    http://www.autoscout24.bg/Details.aspx?id=vi3o3sjco3fk

    http://www.autoscout24.bg/Details.aspx?id=vi4t2sgdt1is

    http://www.autoscout24.bg/Details.aspx?id=b4au4lwcnxrs
    Само дето от тия коли:
    номер 1 е с проблем в скоростите
    номер 2 е с проблем в мотора
    номер 3 единствена е в движение, но няма ТuV заради ръжда.
    Алфа Ромео 156 Sportwagon 1.8 TS '02

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •