Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 46 to 60 of 72

Thread: Изгодна оферта за 156

  1. #46
    започва да се пристрастява alfasysop's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    85

    Default

    Quote Originally Posted by RPWWD View Post
    10 годишна, около 5000 лв., демек сега ще можеш да я продадеш, аз ще трябва да почакам още 2 годинки и нещо
    Ми не знам Ама бая трябва да почакаме...
    Виж в мобилето 156-ца след 2000 - 2001-ва че са по 3000лв...
    Но не е това темата ( sorry )
    Alfa 156 1.6TS '01

  2. #47
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    98

    Default

    Има и още нещо това е от автокъща те като докарът един камион с коли тая алфа може и като подарък да са му я дали.В другите държави такива 10 годишни са ги забравили как изглеждат.
    Last edited by tre; 22-02-2011 at 15:45.

  3. #48

    Default

    Колеги някой знае ли кой я отнесе.Гледам и двете обяви са свалени от карс и мобилето.Вчера я гледахме на живо и наистина имаше розовичко по предна и задна броня но инъче колата изглеждаше добре.Не я запалихме щото времето кофти беше.АКо някой я е взел от форума да се похвали
    Бивша:156 2.4 JTD-140 Distinctive
    Настояща: Opel Vectra Caravan 1.9 CDTI- 150 h.p.живички мъркат.

  4. #49

    Default

    Аз знам една 1.8TS 16V 2001г. с един единствен проблем - трябва да и се смени водач на един или два клапана на 1-ви цилиндър. Иначе вози безшумно - сменено и е всичко по окачването дето е било за смяна и е обслужена преди около 15к., с нови кабели и Дензо иридиум е (слагаха му ги пред мен). Мисля, че има и газов инжекцион сега. Иначе върви, возил съм се на нея. Ако някой се интересува да питам дали се продава. На ЛС да ми пише
    Last edited by Godfather; 04-03-2011 at 23:43. Reason: грешка

  5. #50
    Младши алфист
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Варна
    Posts
    25

    Default

    Здравейте колеги. Не знам дали е за хвалба все още, но вчера смело отидах и купих тази червена алфа. Другата седмица ще я регистрирам и ще я карам в сервиза на алфа. На пръв поглед купето читаво, но леко хлопане в предницата и прекъсване на двигателя. Но пък я взех за 2к. Ще видим още какво ще излезе...
    alfa romeo 166 2.0TS facelift ex
    fiat bravo t-jet 150hp
    alfa romeo 156 2.5 V6 190hp ex

  6. #51

    Default

    Да ти е честита!!!
    Сега те чакат кабели, свещи, окачване, консумативи - абе една хилка може и да отиде
    Но да не ти развалям радостта

  7. #52
    Pretorian Кайо's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    дома
    Age
    49
    Posts
    2,643

    Default

    Quote Originally Posted by Bravo_ View Post
    Здравейте колеги. Не знам дали е за хвалба все още, но вчера смело отидах и купих тази червена алфа. Другата седмица ще я регистрирам и ще я карам в сервиза на алфа. На пръв поглед купето читаво, но леко хлопане в предницата и прекъсване на двигателя. Но пък я взех за 2к. Ще видим още какво ще излезе...
    Честито Колега!
    Със здраве да си я караш и много безаварийни километри.Стягай я и я карай,ама внимавай къде ще я стягаш,че от добри сервизи АМАН.
    А щом си я взел за 2000 лева и още толкова да вкараш пак е добре.
    Alfa Romeo 159 2,4 Jtdm Q-tronic
    Citroen C2 1,6 Sensodrive

    Alfa Romeo 156 GTA Selespeed - EX
    Alfa Romeo 159 SW 2,4 Jtdm Q-tronic - EX
    Alfa Romeo 156 2,0 TS Selespeed - EX

    ....расоф ат, дърта кранта без зоб не пука!

  8. #53

    Default

    Quote Originally Posted by kaio156 View Post
    Честито Колега!
    ......
    А щом си я взел за 2000 лева и още толкова да вкараш пак е добре.
    Дали е добре, а? Скептик съм

  9. #54

    Default

    Quote Originally Posted by Godfather View Post
    Дали е добре, а? Скептик съм
    Твойта от магазин ли е???


    Човека да си кара колата със здраве,ще и смени обикновените консумативи и тва е.Да му е честита и много безаварийни
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  10. #55
    Младши алфист
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Варна
    Posts
    25

    Default

    Благодаря колеги! Знам какво ме чака. В момента поддържам 166, а и не ми е първата алфа. Ще ви държа в течение какво има да и се прави на колата. А що се отнася до сервизи, ходя в алфа ромео във Варна и съм много, ама много доволен.
    alfa romeo 166 2.0TS facelift ex
    fiat bravo t-jet 150hp
    alfa romeo 156 2.5 V6 190hp ex

  11. #56

    Default

    Много яка темичка се заформи, как започна и как завършва...
    Честито и от мен колега, сигурен съм, че ще оправиш алфата каквото и да и има, и ти пожелавам много безаварийни километри с нея!
    156 2.0TS 155hp; Suzuki GSX-R600

  12. #57

    Default

    Quote Originally Posted by Bravo_ View Post
    Благодаря колеги! Знам какво ме чака. В момента поддържам 166, а и не ми е първата алфа. Ще ви държа в течение какво има да и се прави на колата. А що се отнася до сервизи, ходя в алфа ромео във Варна и съм много, ама много доволен.
    Ей колега ако знаеш как се радвам, че я е отнесъл алфист Един мой приятел само й се точеше.ЧУдеше се.И аз това му викам както и ти си сметнал, че каквото й да и има като си я взел за 2000 лв. ще си я стегнеш с останалите дето ще вземеш някоя напудрена.Със здраве да си я караш и да си кажеш впечатленията от двигателя, че той ми е интерестно в какво състояние е .Между другото само джантите са 1/3 от цената на тази кола, която си купил така, че според мен сделката,която си направил е перфектна.На бензин ли ще караш или на газ ?
    Бивша:156 2.4 JTD-140 Distinctive
    Настояща: Opel Vectra Caravan 1.9 CDTI- 150 h.p.живички мъркат.

  13. #58
    Pretorian Кайо's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    дома
    Age
    49
    Posts
    2,643

    Default

    Quote Originally Posted by Godfather View Post
    Дали е добре, а? Скептик съм
    Ми то по тая логика дай само нови да купуваме.И 5000 лева да струваше къде е гаранцията че ще е читава????
    Все пак във форума повечето от нас говорим за коли 10 години и нагоре,нормално е нещо да им има на колите ни,без значение от къде и за колко са купени.
    Alfa Romeo 159 2,4 Jtdm Q-tronic
    Citroen C2 1,6 Sensodrive

    Alfa Romeo 156 GTA Selespeed - EX
    Alfa Romeo 159 SW 2,4 Jtdm Q-tronic - EX
    Alfa Romeo 156 2,0 TS Selespeed - EX

    ....расоф ат, дърта кранта без зоб не пука!

  14. #59

    Default

    Quote Originally Posted by kaio156 View Post
    Ми то по тая логика дай само нови да купуваме.И 5000 лева да струваше къде е гаранцията че ще е читава????
    Все пак във форума повечето от нас говорим за коли 10 години и нагоре,нормално е нещо да им има на колите ни,без значение от къде и за колко са купени.
    Точно
    По добре 2000лв и останалите 3000лв ти да ги дадеш, за да се знае че си сменил това и това и да си сигурен къде са ти отишли парите
    Така по изгодна оферта от това здраве му кажи, като се обслужи си мисля че няма да има проблем
    156 2.4JTD 136+ PS

  15. #60
    любител Kiber's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Sofia/Varna
    Posts
    82

    Default

    Честито на съгражданина Bravo_!
    Поежлавам много безаварийни километри по пътя и радост в купето!
    2002 Alfa Romeo 156 1.9 JTD Sportwagon
    .

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •