Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 72 of 72

Thread: Изгодна оферта за 156

  1. #61
    Младши алфист
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Варна
    Posts
    25

    Default

    Колата ще я стегна да стане като нова. Надявам се двигателя да излезе читав, но ако не... ремонт. Джантите са страхотни, но имам и едни 17ки от старата 156ца които са още по.
    На бензин. Все пак инженерите от алфа така са я измислили.
    alfa romeo 166 2.0TS facelift ex
    fiat bravo t-jet 150hp
    alfa romeo 156 2.5 V6 190hp ex

  2. #62
    започва да се пристрастява ldv6's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Plovdiv
    Posts
    92

    Thumbs up

    Честито на колегата!
    Дано излезе тъничко постягането на колата и по-скоро на пътя!
    Недозавиване е когато се халосаш у дувара с предницата
    Презавиване е когато се халосаш у дувара със задницата
    Мощност е колко бързо ще се халосаш у дувара
    Въртящ момент е колко далече ще влачиш дувара...

  3. #63
    Pretorian Кайо's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    дома
    Age
    49
    Posts
    2,643

    Default

    Quote Originally Posted by Bravo_ View Post
    Колата ще я стегна да стане като нова. Надявам се двигателя да излезе читав, но ако не... ремонт. Джантите са страхотни, но имам и едни 17ки от старата 156ца които са още по.
    На бензин. Все пак инженерите от алфа така са я измислили.
    Стягай колега и и се радвай!Незнам какво ще трябва да се сменя по нея но ако искаш мога да проверя за консумативи и части тук в Гърция,не че в България няма но просто аз съвсем наскоро оправях моята 156 и разни неще от тук ги взех на много добри цени и то оригинални.А джантите ако ги мениш и решиш да ги продаваш дай цена,от време на време се замислям за 17.
    Alfa Romeo 159 2,4 Jtdm Q-tronic
    Citroen C2 1,6 Sensodrive

    Alfa Romeo 156 GTA Selespeed - EX
    Alfa Romeo 159 SW 2,4 Jtdm Q-tronic - EX
    Alfa Romeo 156 2,0 TS Selespeed - EX

    ....расоф ат, дърта кранта без зоб не пука!

  4. #64
    Запален алфист Jorkkoo's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Варна
    Age
    35
    Posts
    173

    Default

    Някакво раздвижване по темата с колата ?
    ex. Alfa Romeo GTV 2.0 TS 110kW 98' LUSSO The SiLver BuLLeT

  5. #65
    Младши алфист
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Варна
    Posts
    25

    Default

    О, да! Има раздвижване. Колата е почти готова, но излязаха много неща за смяна. Освен редовните масла филтри и ремъци - два горни, един долен носач, една биалетка, предни спирачни дискове + накладки, неправилно зацепени валове и съединител за смяна. Всичко е смененно и оправено, освен съединителя. Сега работи перфектно. Много добре се набира от 1ва до 5та. На 6та не толкова. Звука е невероятен. С две думи хубава кола.
    alfa romeo 166 2.0TS facelift ex
    fiat bravo t-jet 150hp
    alfa romeo 156 2.5 V6 190hp ex

  6. #66

    Default

    Подкрепям мението за това, че специално автокъщите никога не биха дали кола на безценица ако не и има нещо.След като се разделих с мойта алфичка ;( си взех Ситроен Саксо ВТС 2000 година,кукла!Да де,ама цената бесхе с около 400,500 лв по-малко от нормалното на пазара... Отидох,запалих...колата мърка като нова,запазена,външен вид супер,джанти ала бала.Викам да направя тест драйв и човека вика че имало полиция близо до тях и щели да имат проблеми ако карам без колата да е регистрирана.... Викам си,че може да е така, но понеже бързах а кола ми тябваше я купих и всичко си доиде на мястото... съединител за смяна ,антифриза ми течеше,както,едно тампонче за затягане на десен носач,масла ... Излезна ми около 350,400 лв ,точно толкова горе долу колкото би вървяла при нормалното си състояние.Е сега поне е стегната и е пушка ! И да подчертая нещо: АЛФАТА НАИСТИНА Е БОЛЕСТ,ЗАЩОТО НЕ СЪМ СПРЯЛ И ДЕН ДА СИ МИСЛЯ... ЗАЩО СИ ПРОДАДОХ АЛФАТА..... ;(
    CITROEN SAXO 1.4 VTS-EX...Peugeot 206 1.4 Lx- EX...Fiat Punto Sporting 1.2 16V- EX...Chysler Neon 2.0 lx- EX...Hyundai Sonata 2.0 Auto- EX...Rover 25 1.6 16V- EX...ALFA ROMEO 156 2.0 TS- EX


  7. #67

    Default

    Цитат:

    ,,..........Подкрепям мението за това, че специално автокъщите никога не биха дали кола на безценица ако не и има нещо.След като се разделих с мойта алфичка ;( си взех Ситроен Саксо ВТС 2000 година,кукла!Да де,ама цената бесхе с около 400,500 лв по-малко от нормалното на пазара... Отидох,запалих...колата мърка като нова,запазена,външен вид супер,джанти ала бала.Викам да направя тест драйв и човека вика че имало полиция близо до тях и щели да имат проблеми ако карам без колата да е регистрирана.... Викам си,че може да е така, но понеже бързах а кола ми тябваше я купих и всичко си доиде на мястото... съединител за смяна ,антифриза ми течеше,както,едно тампонче за затягане на десен носач,масла ... Излезна ми около 350,400 лв ,точно толкова горе долу колкото би вървяла при нормалното си състояние.Е сега поне е стегната и е пушка ! И да подчертая нещо: АЛФАТА НАИСТИНА Е БОЛЕСТ,ЗАЩОТО НЕ СЪМ СПРЯЛ И ДЕН ДА СИ МИСЛЯ... ЗАЩО СИ ПРОДАДОХ АЛФАТА..... ;( "


    Това в каква връзка го казваш не можах да разбера.Момчето си купи кола за 2000 лв. и за още 2 000 лв т.е. Общо 4000 лв. ако смятам правилно си я стегнал като нова.Защо трябва да взема някоя за 8000 лв. със същите дани само защото е карана в Бг.Може би се лъжа но колегата има читава кола за 4000 вместо за предлаганите други оферти или не .....А да .Да не забравим, че сега колегата знае какво е сменил вместо да има голи твърдения за някоя кола какво е сменено и след колко км. трябва да се сменя.
    Last edited by syfer; 19-03-2011 at 22:18.
    Бивша:156 2.4 JTD-140 Distinctive
    Настояща: Opel Vectra Caravan 1.9 CDTI- 150 h.p.живички мъркат.

  8. #68
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Имам много примери около мен, как приятели си купуват коли с няколко хилки надолу, и след това дават доста отгоре, щото разбираш ли, половината кола е скраб...вс е късмет...колега дай снимки на колицата, честито и колко ти удари чертата досега и колко още имаш да даваш за неща които трябва да се сменят!

    Gulfstream G650 with Italian design...

  9. #69
    Матричар morfius's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    3,327

    Default

    Е то има една 156 за картер и евентуално скоростна на 1500 обявена в продава
    На колко ще стъпи дори с ремонта?
    В същия раздел има 156 и за 10 000
    Welcome to the real world

    Алфа Ромео 156 2.4 JTD (01г.); Алфа Ромео 146 1.9 TD (98г.); Лада 21051 - Бивша.

  10. #70
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Абе вярно е ама, с ремонта същата за картер и скоростна ще стъпи на има няма 2000лв, ма малко ме съмнява, лично мнение!
    А и както съм казвал има сирене за 2.50лв/кг има такова и за 8лв/кг, разликата вкуса и качеството!
    Такива коли задължително след мн обстоен преглед първо!

    Gulfstream G650 with Italian design...

  11. #71
    Матричар morfius's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    3,327

    Default

    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=56922

    Ето я бре
    Малко е странна историята, уж със откъсната скоростна пък местена на ход... но това ако не е изгодна оферта не знам какво да кажа
    Welcome to the real world

    Алфа Ромео 156 2.4 JTD (01г.); Алфа Ромео 146 1.9 TD (98г.); Лада 21051 - Бивша.

  12. #72

    Default

    Quote Originally Posted by syfer View Post
    Цитат:

    ,,..........Подкрепям мението за това, че специално автокъщите никога не биха дали кола на безценица ако не и има нещо.След като се разделих с мойта алфичка ;( си взех Ситроен Саксо ВТС 2000 година,кукла!Да де,ама цената бесхе с около 400,500 лв по-малко от нормалното на пазара... Отидох,запалих...колата мърка като нова,запазена,външен вид супер,джанти ала бала.Викам да направя тест драйв и човека вика че имало полиция близо до тях и щели да имат проблеми ако карам без колата да е регистрирана.... Викам си,че може да е така, но понеже бързах а кола ми тябваше я купих и всичко си доиде на мястото... съединител за смяна ,антифриза ми течеше,както,едно тампонче за затягане на десен носач,масла ... Излезна ми около 350,400 лв ,точно толкова горе долу колкото би вървяла при нормалното си състояние.Е сега поне е стегната и е пушка ! И да подчертая нещо: АЛФАТА НАИСТИНА Е БОЛЕСТ,ЗАЩОТО НЕ СЪМ СПРЯЛ И ДЕН ДА СИ МИСЛЯ... ЗАЩО СИ ПРОДАДОХ АЛФАТА..... ;( "


    Това в каква връзка го казваш не можах да разбера.Момчето си купи кола за 2000 лв. и за още 2 000 лв т.е. Общо 4000 лв. ако смятам правилно си я стегнал като нова.Защо трябва да взема някоя за 8000 лв. със същите дани само защото е карана в Бг.Може би се лъжа но колегата има читава кола за 4000 вместо за предлаганите други оферти или не .....А да .Да не забравим, че сега колегата знае какво е сменил вместо да има голи твърдения за някоя кола какво е сменено и след колко км. трябва да се сменя.

    Във връзка с това --->

    Quote Originally Posted by cassillas View Post
    Чудя се защо хората които си търсят кола 2,3,4,10 употреба мислят че НОВ ВНОС е нещо положително. Работя в Горубляне и обядвам в едно заведение в което обядват и голяма част от тамошните джамбази. Освен че "интелигентните" им разговори са само и единствено за коли успявам и да дочуя колко им струвала едиси коя кола и как този който я е взел е голям шаран. Та начина по който се купуват коли от чужбина е : имаш връзки в някоя морга, казваш че искаш 10 коли от тях.И те ти приготвят 10 коли които са с удърчета или са бракувани защото не могат да минат ТЮФ. Цената на пакет от 10 такива коли е около 3500 - 4000 евро, а доставката 450-500лв на кола.Като в България се вкарват като старо желязо(каквото и са). След като пристигнат се преценява коя си заслужава да се замаскира,натъпче с добавки и лъсне и коя не.Тези които са направо безобразни гробници или поне част от тях отиват директно за части като пак се печели много от тях. А избраните за продажба се пудрят за не повече от 200-500лв, разбира се километрите се правят на задължителните 100-120хил.(които са нормални за 3-4 годишна кола,а не за 10+) и излизат на пазара. И една проста сметка показва: 400евро + 450лв +500лв =1750лв похарчени от джамбазина. А той после търси 4000лв и 50% отсъпка да ти направи пак ще е напред. Сами си правете изводите ,но да знаете че всички и като казвам всички имам в предвид наистина всички масови коли НОВ ВНОС са минали по този път.
    CITROEN SAXO 1.4 VTS-EX...Peugeot 206 1.4 Lx- EX...Fiat Punto Sporting 1.2 16V- EX...Chysler Neon 2.0 lx- EX...Hyundai Sonata 2.0 Auto- EX...Rover 25 1.6 16V- EX...ALFA ROMEO 156 2.0 TS- EX


Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •