Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 125

Thread: Относно pavlin

  1. #1

    Default Относно pavlin

    ха ха
    че те в форума на Павлин му спретнаха един другарски съд
    пък никой нищо не написа.

  2. #2
    Alfist benzinist spe4elist's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Varna, BG
    Age
    56
    Posts
    4,349

    Default

    Quote Originally Posted by голямата риба View Post
    ха ха
    че те в форума на Павлин му спретнаха един другарски съд
    пък никой нищо не написа.
    Затова пък сме те оставили теб да ни разнообразяваш скучния форум.

  3. #3
    Старши алфист Derry's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Карайсен, Великотърновско
    Age
    44
    Posts
    759

    Default

    Quote Originally Posted by голямата риба View Post
    ха ха
    че те в форума на Павлин му спретнаха един другарски съд
    пък никой нищо не написа.
    За Павлин не знам дали е било другарски съд, но той си имаше мнение различно от това на другите и на всичкото отгоре си го защитаваше както сметне за добре. Доста упорито при това и сега.... няма Павлин. Можеше една анкета да пуснете и да гласуваме да изказва ли мнения или не.

    Сърцата са по-капризни от умовете.

  4. #4
    iron man Pinky's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Age
    74
    Posts
    2,648

    Default

    Моята истина е, че това наистина е недопустимо и е грешка, че и аз не го изразих тогава и на място. Казах го на модераторите, с които имам контакт, но не е достатъчно. Като е толкова крив един потребител, нека бъде баннат за нарушения. Определено не го харесвам този индивид, или поне начина му на водене на спор, но така не може.

    ПП Интересно съвпадение е, че дори използвах абсолютно същия израз като Еньо - другарски съд.
    I just have a hunch that Stalin is not that kind of a man. I think that if I give him everything I possibly can and ask for nothing from him in return, he won't try to annex anything and will work with me for a world of democracy and peace
    Roosevelt

  5. #5
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Quote Originally Posted by Derry View Post
    За Павлин не знам дали е било другарски съд, но той си имаше мнение различно от това на другите и на всичкото отгоре си го защитаваше както сметне за добре. Доста упорито при това и сега.... няма Павлин. Можеше една анкета да пуснете и да гласуваме да изказва ли мнения или не.
    Е и ти имаш мнение различно от това на "другите", както и други колеги, ама нямаш бан. Павлин попрекаляваше, което я вярно.Въпреки, че ми липсва донякъде като дразнител
    Да не забравяме че и други хора имаха наказания, ама анкети не са пускани.При това с мнения като на "другите"
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  6. #6
    Старши алфист JORDI's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    GORNA ORIAHOVICA
    Posts
    911

    Default Късно е чадо!!!

    Quote Originally Posted by Pinky View Post
    Моята истина е, че това наистина е недопустимо и е грешка, че и аз не го изразих тогава и на място. Казах го на модераторите, с които имам контакт, но не е достатъчно. Като е толкова крив един потребител, нека бъде баннат за нарушения. Определено не го харесвам този индивид, или поне начина му на водене на спор, но така не може.

    ПП Интересно съвпадение е, че дори използвах абсолютно същия израз като Еньо - другарски съд.
    Какъв другар може да бъде модератор, който не е чувал тази дума! Аз не един път съм ги "настъпвал", че не проявяват колегиалност, чрез зачитане мнението на всеки! А в тази тема един от тях го нарече цели 18 пъти /почти във всеки пост/ - ЛЪЖЕЦ! Много пъти съм се въздържал от мнение, но по някога вътрешния ми порив за справедливост ме е карал да роптая ... но...те си го разпънаха Павлинчо на кръст и сега никой на никого не е длъжен да дава обяснения, камо ли да се извини!

  7. #7
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    Отделям ви мненията в нова тема.

    И за да ви дам основания да мрънкате че модераторите прилагат както си искат правилата , че има двойни стандарти и прочие....няма да накажа никого.
    Нито за спам нито за обсъждане на работата на модераторите извън съответният раздел.

    Всъщност самите вие показахте какво мислите за правилата и спазването им.

    Можете да се оплачете от действията ми, току виж някой друг по-злобен модератор взел нещата в свой ръце.
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  8. #8
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Аз лично нямам оплаквания от действията на модераторите, държа да подчертая!
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  9. #9

    Default

    На мен пък Павлин ми е симпатичен.

    А и не понасям ситуации, в които всички се накачулват да ритат някого. Тогава ми става още по-симпатичен.

    Вярно, че е модерно да се мятат, ама ха първия камък, де..



    П.П. Между другото, няма ли да размислите за амнистия на прасето? Един от най-интересните сред интересните потребители на форума.

  10. #10
    Запален алфист Martini_Racing's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Ruse
    Age
    39
    Posts
    270

    Default

    амнистия трябва да има ...
    все пак не 1 човек му беше махнат бана
    ето Маврут си намери жена и му махнаха перм бана
    щото видиш ли вече нямало да обижда и да приказва глупости!
    типичен пример
    Last edited by Martini_Racing; 21-02-2011 at 10:27. Reason: правописна грешка :Р
    AR 166 2.5 V6 24V АR 159 2.4 sportwagon и FIAT COUPE: project fun car 2.4 Abarth TURBO
    ех.155 2.0 16V
    ex. 156 2.0 16V
    ex. 155 1.8 8V

  11. #11

    Default

    аз лично съм против това да се маха наказанието на павлин.
    мене ме нема, в целата схема........

  12. #12
    Старши алфист JORDI's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    GORNA ORIAHOVICA
    Posts
    911

    Default Добре ама защо???

    Quote Originally Posted by sen7 View Post
    аз лично съм против това да се маха наказанието на павлин.
    Абе хубав модераторски трик! Свириш нарушение, обаче не можеш да защитиш наказание! Или не сте дорасли да давате отговори, или са ви инструктирали да задавате само въпроси??? Тогава не сте за модератори, а за статисти!!!Това си е пак мое мнение, но вие доказвате тезата ми по безспорен начин!!!

  13. #13
    Болен алфист pent's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,164

    Default

    типична проява на слаби нерви и комунистически трикове 'гошко не ни кефи, гошко го няма', някой друг да има различно мнение, а, че не ви чувам?

    Alfa Romeo 145 1.6 16V TSpark '98

  14. #14
    Старши алфист Derry's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Карайсен, Великотърновско
    Age
    44
    Posts
    759

    Default

    Всъщност за какво му е наложено наказанието?

    Сърцата са по-капризни от умовете.

  15. #15
    Старши алфист JORDI's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    GORNA ORIAHOVICA
    Posts
    911

    Default Смъртно наказание!!!

    Quote Originally Posted by Derry View Post
    Всъщност за какво му е наложено наказанието?
    Вероятно е гръмнал с Уйнчестър някой модератор!

Page 1 of 9 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •