Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 125

Thread: Относно pavlin

  1. #16
    Болен алфист rossenvn's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Варна
    Age
    45
    Posts
    1,227

    Default

    Имам едно недоказано наблюдение, че откакто изгониха Павлин някой теми изведнъж станаха безинтересни. Хората се избиваха да пишат в тях, а сега суша. Дори някой от тях бяха модератори. Дали е възможно да им е било забавно да контактуват с него или са го правили просто за да го дразнят? На мен лично не ми е пречил, както не ми пречи който и да е друг потребител. Но наистина ми се стори странен т.нар. другарски съд.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm Ti - "новата" - 150 млади кончета и едно дърто магаре зад волана
    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD - червен трактор - 105 одъртели коня и 1 кьопаво магаре зад волана

  2. #17
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    За протокола - аз съм против отстраняването на потребители, които не правят формални нарушения на правилата, само защото са говорили глупости. Правото да говориш глупости е едно от свещените правила на демокрацията - за добро или за лошо.
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  3. #18
    Старши алфист JORDI's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    GORNA ORIAHOVICA
    Posts
    911

    Default Absolutely!

    Quote Originally Posted by rossenvn View Post
    Имам едно недоказано наблюдение, че откакто изгониха Павлин някой теми изведнъж станаха безинтересни. Хората се избиваха да пишат в тях, а сега суша. Дори някой от тях бяха модератори. Дали е възможно да им е било забавно да контактуват с него или са го правили просто за да го дразнят? На мен лично не ми е пречил, както не ми пречи който и да е друг потребител. Но наистина ми се стори странен т.нар. другарски съд.
    Много си прав колега! Сега се крият в миша дупка, щото нямат необходимия ресурс да са интересни в дадена тема,но само да излезе някой от "правата линия" и "зелените барети" ще го погнат до дупка!То в това им се състоят и знанията!

  4. #19
    iron man Pinky's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Age
    74
    Posts
    2,648

    Default

    Недей. С обиди, заплахи, други подобни методи, не се оправя нищо.
    Моето мнение е доста подобно на кольовото. В глобалните модератори е и ножа, и сиренето. Ако поведението на даден потребител е неприемливо, ОК е и да променят правилата на форума. Ако след тази промяна, въпрсният потребител продължи така, съвсем рутинно могат да му спрат достъпа до форума. Но в сегашния вариант, си е другарски съд, който е доказано некоректен, включително и на наша почва.
    I just have a hunch that Stalin is not that kind of a man. I think that if I give him everything I possibly can and ask for nothing from him in return, he won't try to annex anything and will work with me for a world of democracy and peace
    Roosevelt

  5. #20

    Default

    Quote Originally Posted by spe4elist View Post
    Затова пък сме те оставили теб да ни разнообразяваш скучния форум.
    Другарю Добрев,
    денят ми е щастлив, като знам, че отновео четете моите трудове.

  6. #21

    Default

    Павлин беше съвсем нормален събеседник с демократично мислене,и все пак сме в 2011 проявявайте толерантност не завист към някой който живее в друга държава,Павлин не ни е конкуренция нито на жените нито на мизерните заплати, нито на Фераритата,нито на нашето си "форумно мислене" налагано от 5 човека,просто си го посякохте от скука и от завист че има допир с един друг свят,доста кумонистическа постъпка бих казал тоталитарна,но форума си е ваш пишете си.

  7. #22
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    България винаги е избивала поетите си!
    Друг го е казал!
    Сега научавам, че Глигана е изгонен за винаги, а не трябва!
    Още като се регистрира като Всеядния Плъх го усетих, но въпреки правилата го оставих. Все пак, доста време заблуди мнозина, защото има страхотен интелект!
    За мен това оправдава всичко!
    Все пак никой не намуши на глигите си!
    Просто пишеше!
    Това, че беше трудно да му отговориш, дори и когато защитаваше теми, в които не вярваше, но за спорта развиваше., ме караше истински да се забавлявам на изящния му стил.
    Не го познавам, но определено бих искал.
    Такива стърчат поне с една глава от останалите и за това ги връщаме обратно в казана на собствената си посредственост.
    Адаша от Варна изказа един път много добра мисъл!
    Вместо да го накажеш, много по-добре е да му отговориш!
    Ама като не можеш...
    Така заклахме прасето, изядохме го, а после....
    После живота си продължи в скучното русло.
    Ама въпроса е за Павката!
    В прав текст му казах, че е келеш и си очаквах дори и наказание, но си беше тъкмо навреме.
    Спор, като всеки друг.
    Редно е да се помисли за такива колорити, да им се върнат правата да си спамят тука.
    Разбира се с известни уговорки!
    Мамка му!
    Приемаме педераси, лесбийки и всякакви уроди, а някой с малко по-цапната уста не можеме да разбереме!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  8. #23
    Alfist benzinist spe4elist's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Varna, BG
    Age
    56
    Posts
    4,349

    Default

    Quote Originally Posted by RUNNING WILD View Post
    Павлин беше съвсем нормален събеседник с демократично мислене,и все пак сме в 2011 проявявайте толерантност не завист към някой който живее в друга държава,Павлин не ни е конкуренция нито на жените нито на мизерните заплати, нито на Фераритата,нито на нашето си "форумно мислене" налагано от 5 човека,просто си го посякохте от скука и от завист че има допир с един друг свят,доста кумонистическа постъпка бих казал тоталитарна,но форума си е ваш пишете си.
    Здравей!
    Малко встрани от темата за Павлин... Радвам се, че отново си сред нас и още повече се радвам, че граматиката, която използваш, е на доста по-добро ниво ... Ок, има си теми в Чата за откровени простотийки, но в сериозните раздели - нека бъдем сериозни ...

    Поздрави

  9. #24

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    България винаги е избивала поетите си!
    Друг го е казал!
    Сега научавам, че Глигана е изгонен за винаги, а не трябва!
    Още като се регистрира като Всеядния Плъх го усетих, но въпреки правилата го оставих. Все пак, доста време заблуди мнозина, защото има страхотен интелект!
    За мен това оправдава всичко!
    Все пак никой не намуши на глигите си!
    Просто пишеше!
    Това, че беше трудно да му отговориш, дори и когато защитаваше теми, в които не вярваше, но за спорта развиваше., ме караше истински да се забавлявам на изящния му стил.
    Не го познавам, но определено бих искал.
    Такива стърчат поне с една глава от останалите и за това ги връщаме обратно в казана на собствената си посредственост.
    Адаша от Варна изказа един път много добра мисъл!
    Вместо да го накажеш, много по-добре е да му отговориш!
    Ама като не можеш...
    Така заклахме прасето, изядохме го, а после....
    После живота си продължи в скучното русло.
    Ама въпроса е за Павката!
    В прав текст му казах, че е келеш и си очаквах дори и наказание, но си беше тъкмо навреме.
    Спор, като всеки друг.
    Редно е да се помисли за такива колорити, да им се върнат правата да си спамят тука.
    Разбира се с известни уговорки!
    Мамка му!
    Приемаме педераси, лесбийки и всякакви уроди, а някой с малко по-цапната уста не можеме да разбереме!
    Подкрепям.
    И за прасето, и за Павлин.

    Не, че има значение как ние (простосмъртните усери) виждаме нещата.

  10. #25

    Default

    Quote Originally Posted by spe4elist View Post
    Здравей!
    Малко встрани от темата за Павлин... Радвам се, че отново си сред нас и още повече се радвам, че граматиката, която използваш, е на доста по-добро ниво ... Ок, има си теми в Чата за откровени простотийки, но в сериозните раздели - нека бъдем сериозни ...

    Поздрави
    А за Павлин радваш ли се?аз едва ли ще съм тук още за дълго не че за мен или за някой има значение,разделихте форума на модератори и на потребители,а това е война без победител щото някой ден събереме ли се заедно модове-юзъри аз нямам цедка на устата и с сигурност няма да се съобразявам с никой от вас нито с тона нито с постъпките си давам ви дума,а какво мислите за някой като мен или Павлин и кой какъв е дали е глупав дали пише правилно и четливо си е ваш модераторски проблем,поздрави.

  11. #26
    Alfist benzinist spe4elist's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Varna, BG
    Age
    56
    Posts
    4,349

    Default

    Quote Originally Posted by RUNNING WILD View Post
    А за Павлин радваш ли се?...
    Ами - не. По природа съм позитивен човек и вече съжалявам, че се захванах с това ... А не искаш ли да си сменим местата - аз да пиша наляво и надясно каквото ми скимне из форума, а ти да ходиш след мене и да чистиш?!? А аз после да ти искам обяснения - защо, аджеба, си ми изтрил мнение или си ме наказал. Сделка???

  12. #27
    Старши алфист Derry's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Карайсен, Великотърновско
    Age
    44
    Posts
    759

    Default

    Много насериозно се взимате. От цялата тема по разнищване на комунизма демократите направиха комунистиеска постъпка. Видното от живота е видно и във форума, образованите не зачитат много мнението на по-малко образованиете, богатите не ебават бедните, власт имащите си действат по свое усмотрение, народа завижда и се дразни на поразия.

    Сърцата са по-капризни от умовете.

  13. #28

    Default

    Беше последният който ме наказа за една шега от "Изповедалнята"нали така беше?Прочете ли нещо по въпроса написано от мен?нещо да се оплача?да мрънкам? Момчето с което се опитах да се пошегувам разбра че е шега сигурен съм,даже ми написа коментар от долу и това е,е здраве да е 1 шега 1 месец аз не съм дребнав,благодаря за предложението не съм достоен да заемам такъв високопоставен пост,за мен би било признак на голяма чест но не съм ходил в казарма даже и не се чувствам мъж за такава длъжност,Павлин е широкоскроен щом е вазирал за САЩ е свикнал на такова поведение в България ще ни прости на всички,поздрави.

  14. #29
    Ор'гинална с бандИрол viki's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Posts
    1,159

    Default

    Направо не мога да повярвам...
    Quote Originally Posted by Ранобудниче View Post
    Подкрепям.
    И за прасето, и за Павлин.

    Не, че има значение как ние (простосмъртните усери) виждаме нещата.

    Прасето много ми липсва
    п.п.
    Когато човек не може да даде адекватно обяснение за действията си казва-"'ми заради другите .." Кои са другите?Поименно ако може ?
    Павлин не ми е бил любим потребител,не съм се скъсала да общувам с него,даже го четях на "вентилатор",ама да го изгоните ...
    “And what is good, Phaedrus, And what is not good— Need we ask anyone to tell us these things...?”
    ― Robert M. Pirsig, Zen and the Art of Motorcycle

  15. #30

    Default

    Quote Originally Posted by viki View Post
    Направо не мога да повярвам...



    Прасето много ми липсва
    п.п.
    Когато човек не може да даде адекватно обяснение за действията си казва-"'ми заради другите .." Кои са другите?Поименно ако може ?
    Павлин не ми е бил любим потребител,не съм се скъсала да общувам с него,даже го четях на "вентилатор",ама да го изгоните ...
    На мен също много ми липсва прасето и се чудя докога ще трае това умопомрачение, което стана причина да бъде отстранен.

    А с Павлин не съм имала комуникация (пряка), но и нямам наблюдения да е изпростявал, колкото някои погопомазани потребители, които си позволяват противно отношение спрямо останалите, нелицеприятно писане и въпреки всичко биват дундуркани и къткани.

Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •