Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 125

Thread: Относно pavlin

  1. #31
    Старши алфист marian's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Sofia-Ελλάδα
    Age
    57
    Posts
    939

    Default

    Абсолютно съгласен с мнението на двете дами.Изгонването от форума е прекалено крайна мярка,както за Павлин така и за някои други......
    0888515205

  2. #32
    селянин с редосеялка
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    с.Тополи
    Posts
    393

    Default

    Има една много хубава опция на форума..Игнор. Павлин беше интересен и колоритен. Много пъти съм спорил с него, но в крайна сметка рядко съм виждал да обидижда. Изгонването му завинаги беше много крайно решение. Човека имаше собствено мнение и просто си го защитаваше яростно.Дали е правилно или не, въпрос на гледна точка. Всеки има своята истина.Така и не разбрах причината да бъде нацяло изгонен.

    Рънингуайлд съм го докладвал неведнъж заради правописа му.Като гледам е започнал да полага усилия да се поправи.

    "Шамарите" са форма на възпитание и в 99% от случайте са правилни
    Range Rover Vogue 4.4
    Rexton 270 cdi
    Honda CBR Repsol 1000 , Polaris Predator 500
    Колкото и да се опитваш, никога няма да си по-велик от пръдня на крава.

  3. #33
    Болен алфист pininfarina's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Varna
    Age
    45
    Posts
    1,786

    Default

    Quote Originally Posted by Ранобудниче View Post
    На мен също много ми липсва прасето и се чудя докога ще трае това умопомрачение, което стана причина да бъде отстранен.

    И на него ли по "другарски съд" му "намазаха ските"

    Автосервиз, Варна, ул.ДИмитър Пешев 38а, 0888757558
    Alfa Romeo GT 1.9 16v 05'

  4. #34

    Default

    Quote Originally Posted by tanatos View Post
    Има една много хубава опция на форума..Игнор. Павлин беше интересен и колоритен. Много пъти съм спорил с него, но в крайна сметка рядко съм виждал да обидижда. Изгонването му завинаги беше много крайно решение. Човека имаше собствено мнение и просто си го защитаваше яростно.Дали е правилно или не, въпрос на гледна точка. Всеки има своята истина.Така и не разбрах причината да бъде нацяло изгонен.

    Рънингуайлд съм го докладвал неведнъж заради правописа му.Като гледам е започнал да полага усилия да се поправи.

    "Шамарите" са форма на възпитание и в 99% от случайте са правилни
    Ей ТАНТАНУСЧЕ запази си "превъзпитателните" мерки за у вас,ако си домашен терорист горките ти близки но с тия определения кой какво и как у вас ,ако мислиш че някой модератор или дребна душица като теб с забележки и ехидни коментари ще ме превъзпита нямаше сега да съм това което съм,ти си тотален дразнител не съм прочел нищо от теб освен празни философий на гърба на другите,когато ти е скучно винаги с мек тон без директни нападки се опитваш да ръчкаш актуалните теми,просто си една голяма нуличка една дребна душица зад едно компютърче с едни малки пръстчета която трепери да напише нещо да не бъде забравен,не ме споменавай повече дори и ника ми защото и на сън не искам да имам нищо общо с такова същество с неопределен пол като теб,пиши си там с другите който си пишете правилно и си правете евала един на друг,аз не съм от твоят отбор,аз си ходя за риба това ми е нивото остави ме да си живея а?а?а?

  5. #35

    Default

    Quote Originally Posted by pininfarina View Post
    И на него ли по "другарски съд" му "намазаха ските"
    Чисто технически как е сътворено мазането на ските не ми е известно.
    Действителната причината да бъде сторено е, че (без напъване) беше по-интересен от мнозина, които се скъсват да опитват да предизвикат интерес.
    Last edited by Ранобудниче; 01-03-2011 at 17:17.

  6. #36
    Старши тюфлек Old Fox's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Шумен
    Posts
    2,154

    Default

    Супер просто. Тема родена като тотален спам минава през някакъв чат и стигаме до обида на потребители.
    Лошите модератори да я заключат ли или ще си поспамите още малко?

    До RUNNING WILD - освен на правописа държим и на добрия тон. Виждам че може да се коригираш при желание. Последно предупреждение - спазвай добрия тон!
    Alfa Romeo 156 1.8 T.S,'98
    ZAZ Tavria 1.1, '95 - взеха я
    Pinky: "He that is gentle to the brutal will end up being brutal to the gentle"

  7. #37

    Default

    Quote Originally Posted by Old Fox View Post
    Супер просто. Тема родена като тотален спам минава през някакъв чат и стигаме до обида на потребители.
    Лошите модератори да я заключат ли или ще си поспамите още малко?

    До RUNNING WILD - освен на правописа държим и на добрия тон. Виждам че може да се коригираш при желание. Последно предупреждение - спазвай добрия тон!
    А защо просто не я преместите в чат раздела, след като е само спам и чат?

    И къде е обидата?
    Коя крехка душа наранихме?

  8. #38
    Alfist benzinist spe4elist's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Varna, BG
    Age
    56
    Posts
    4,349

    Default

    Идеята беше добра - и без това са празни приказки ...

  9. #39

    Default

    Quote Originally Posted by spe4elist View Post
    Идеята беше добра - и без това са празни приказки ...
    Сега ще се самонакажеш ли, задето обиди толкова народ?
    Значи, когато някой изкаже мнение, различно от собственото, говори празни приказки?

    Твърдя, че не съм написала нито една дума в тази тема, без да я мисля.

  10. #40
    Alfist benzinist spe4elist's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Varna, BG
    Age
    56
    Posts
    4,349

    Default

    Quote Originally Posted by Ранобудниче View Post
    Сега ще се самонакажеш ли, задето обиди толкова народ?
    Значи, когато някой изкаже мнение, различно от собственото, говори празни приказки?

    Твърдя, че не съм написала нито една дума в тази тема, без да я мисля.
    Няма угодия - да я върна ли пак?

  11. #41

    Default

    Quote Originally Posted by spe4elist View Post
    Няма угодия - да я върна ли пак?
    На мен ми е все едно къде е.
    Терминът "празни приказки", обаче, не ми е безразличен.

    Освен, ако в него не се влага смисълът "кучетата си лаят, керванът се върви" Това, без друго, е ясно на всички.

    Апропо - пояснявам, че цитирам всеизвестен лаф, в случай, че някой реши да се обижда на тема "куче" или "керван"

  12. #42
    селянин с редосеялка
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    с.Тополи
    Posts
    393

    Default

    Quote Originally Posted by RUNNING WILD View Post
    Ей ТАНТАНУСЧЕ запази си "превъзпитателните" мерки за у вас,ако си домашен терорист горките ти близки но с тия определения кой какво и как у вас ,ако мислиш че някой модератор или дребна душица като теб с забележки и ехидни коментари ще ме превъзпита нямаше сега да съм това което съм,ти си тотален дразнител не съм прочел нищо от теб освен празни философий на гърба на другите,когато ти е скучно винаги с мек тон без директни нападки се опитваш да ръчкаш актуалните теми,просто си една голяма нуличка една дребна душица зад едно компютърче с едни малки пръстчета която трепери да напише нещо да не бъде забравен,не ме споменавай повече дори и ника ми защото и на сън не искам да имам нищо общо с такова същество с неопределен пол като теб,пиши си там с другите който си пишете правилно и си правете евала един на друг,аз не съм от твоят отбор,аз си ходя за риба това ми е нивото остави ме да си живея а?а?а?
    Ти нещо се обърка или си пиян? Досега не съм те обидил а както виждам ти правиш обратното. Ходи си за риба и си говори с рибите, явно само с тях се разбираш. Искам да дойдеш и в очите да ми кажеш колко дребна душица криеща се зад клавиатурата съм. Само, че на теб това не ти стиска.
    Ти си дребен човечец с много проблеми и комплекси.Психически не си добре. Не си прави да труда да отговарш.
    Range Rover Vogue 4.4
    Rexton 270 cdi
    Honda CBR Repsol 1000 , Polaris Predator 500
    Колкото и да се опитваш, никога няма да си по-велик от пръдня на крава.

  13. #43
    Матричар morfius's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    3,327

    Default

    Тази тема тук (временно беше в Чат раздела) противоречи на правилата.
    Катинар докато не се изясни какво и защо прави в този раздел.
    Last edited by morfius; 01-03-2011 at 18:39.
    Welcome to the real world

    Алфа Ромео 156 2.4 JTD (01г.); Алфа Ромео 146 1.9 TD (98г.); Лада 21051 - Бивша.

  14. #44
    Alfist benzinist spe4elist's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Varna, BG
    Age
    56
    Posts
    4,349

    Default

    Темата вече е на старото си място и е отворена за оплаквания. Давайте смело.

  15. #45

    Default

    Quote Originally Posted by spe4elist View Post
    Темата вече е на старото си място и е отворена за оплаквания. Давайте смело.
    Лично аз имам по-добра идея за прекарване на вечерта. Ако има хора със свободно време за занимаване с каузи пердути - моля.

    С риск да се повторя: ако не беше жалка и тъжна, ситуацията щеше да е истински смешна.

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •