Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 37 of 37

Thread: Ами сега какво да правя? :(

  1. #31
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Plovdiv
    Posts
    67

    Default

    Като чета и ми се къса и на мен сърцето.Преди 6г. и мен ме издокараха така,Първата година ми беше много криво всякакви връзки използвах ама не ставаше отзапорирането.За сажълени от КАТ ти съобщават новината чак като трябва да си получиш талона на твое име.В същото време продавача замина за Англия за няколко години и изгубихме всякаква връзка с него.Свикнах да сия карам така и хич неми пукаше и случайно миналата година открих познат в Държавни вземания,човека каза че имало задължения от 100лв.и без да се платят не могат да изпратят служебно писмо до КАТ и да махнат запора.Прежалих 100 кинта и си я преригистрирах,после с новия талон в данъчното и там около 700лв.за 5г.неплатени данаци и лихви ми налузиха.Успокоително поне е че не плащаш стари данаци,а само от датата на покупкопродажба на сам.Та ако можеш да развалиш зделката и да си вземеш парите най-добре.
    Last edited by NEDKO; 08-03-2011 at 13:05.
    Hее важно колко коня имаш под капака, а какво магаре си зад волана!!!!Alfa Romeo 164 ts 2000c 90г.

  2. #32
    Младши алфист Professor's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Бургас
    Age
    37
    Posts
    6

    Default

    Ама аз не си искам парите. Искам колата.
    Продавачът днес ми се обади, за да ме пита дали може да не я регистрирам в КАТ. Имало 30 дневен период, в който да падне запора. В момента, в който му казах, че съм говорила с частната съдия изпълнителка, той ми затвори телефона и до момента още е изключен.
    Кофти, че задълженията са му в размер на 1500 лв и не мога да си позволя да му ги поема.
    Alfa Romeo 145 1.6 T_SPARK

  3. #33
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Quote Originally Posted by Ранобудниче View Post
    Девойко, добавих те в скайп да поговорим по въпроса.
    Когато си свободна, намигни.
    Абе ние се свързахме по скайпа, ама моят съвет е почти същия като на съгражданина АлфаГеорги.
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  4. #34
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Plovdiv
    Posts
    67

    Default

    Запора пада само след като се плати дължимото,няма такива филми до 30дни,моята 5г. беше подзапор.А след като се плати служебното писмо стига го КАТ за 1 седмица,най-много до две. 1500лв. в никакъв слу4ай не ги плащай ти.Другите колеги ти дават добри решения,така че пробвай.
    Hее важно колко коня имаш под капака, а какво магаре си зад волана!!!!Alfa Romeo 164 ts 2000c 90г.

  5. #35
    Младши алфист Professor's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Бургас
    Age
    37
    Posts
    6

    Default

    След като продавачът си изключи телефона и реши да се крие, ще се наложи по друг начин да се дйства. А като се сетя, че мислих да му влизам в положението.
    Аман от тарикати. До кога ще ни е толкова скапана държавата?!
    "Толкова ли е трудно да живеем нормално?"
    Alfa Romeo 145 1.6 T_SPARK

  6. #36
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Нотариуса е за бой, че е сключил сделакта без малкият талон...а ти не е трябвало а се съгласяваш. Не си очаквала такова нещо, но уви! Успех, ще следя темата с любопитство!

    Gulfstream G650 with Italian design...

  7. #37
    Младши алфист Professor's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Бургас
    Age
    37
    Posts
    6

    Default

    Взех малкия талон от КАТ! Срещу новата гражданска и малко връзки, ми го дадоха. Днес отново звънях на продавача.. уви.. телефонът му е все още изключен.
    Ще мога да си я карам, но да видим до кога. Хубавото е, че няма да ме глобят, когато отида да си прехвърля талоните на мое име (ако това стане) защото съм спазила срока.
    Alfa Romeo 145 1.6 T_SPARK

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •