Results 1 to 12 of 12

Thread: Запитване за FIAT brava

  1. #1
    Guest

    Default Запитване за FIAT brava

    Искам да помоля собствениците на този модел кола да ми напишат впечатления за нея като подръжка и здравина,защото мисля да си купя такава.

  2. #2
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    Убава, здрава, икономична, непретенциозна, грациозна кола поне според мен ... без значение ква модификация е S, SX, ELH, D и т.н. поддържан ли е екземпляра си струва ... това е моето мнение
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  3. #3
    Guest

    Default

    Айде малко активност проявете, не вярвам да няма собственици на BRAVA.Интересува ме скъпа ли е подръжката, разваля ли се често,как е окачването и такива работи.

  4. #4
    Guest

    Default Brava

    Наистина не познавам много добре този автомобил. Що се отнася до окачването, то е базирано изцяло на Tipo/Tempra. Т.е. еднакво е. Частите по-ходовата част са евтини и не се разбиват толкова често. Поне аз с моето Tipo изминах над 70000км преди да се разчука отново.

  5. #5
    Guest

    Default a

    аз имах брава до преди година и половина мойта беше 1.6 - но 90 коня... Доста прилично вървеше чесно казано и се караше мнооооого приятно. Малко гадно, че е ужасно лек волана... Иначе почти нищо не съм ремонтирал по нея - само колекторите ми оправяха - тва доколкото разбрах от вантотрейд бил често срещан проблем - от греене се получавал... та така - иначе е екстра колата, да не говорим, че съотношението пари/качество и удоволствие е чудесно. Едва ли ще съжаляваш ако вземеш такава... само дето аз бих скочил или на 1.8 или 1.9ЖТД

  6. #6

    Default

    Твърдо ЗА. Моята е 1,6 16V-103коня. Трябва да ти кажа че е доста комфортна и удобна за каране както градско така и извънградско каране. За здравина незнам, но специално за ходовата част е идентична с тази на типото/както каза колегата по-горе/. Аз имам проблем в рейката, но той не се появи при мен а така я взех/вече месец и полувина/. Баща ми преди 2 седмици си взе същата, като първи впечатления мога да кажа: ЗА ЦЕНАТА СИ КОЛАТА Е ПРОСТО СУПЕР!

    Alfa 156 SW 2.4 JTD 140 hp

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by DiStefano
    Убава, здрава, икономична, непретенциозна, грациозна кола поне според мен ... без значение ква модификация е S, SX, ELH, D и т.н. поддържан ли е екземпляра си струва ... това е моето мнение
    Колега фиатката на снимката е УНИКАЛНА

    Alfa 156 SW 2.4 JTD 140 hp

  8. #8
    Guest

    Default

    Благодаря за съветите, сега остава да си намеря и подходящата.

  9. #9
    Guest

    Default

    Благодаря за мненията, които дадохте, спрях се на 1.8 и сега ще търся такава.

  10. #10

    Default

    1.8 16V e идеалният вариант!

    Alfa 156 SW 2.4 JTD 140 hp

  11. #11

    Default Полезно наистина

    Това за лекия волан ме заинтригува и изненада наистина.Подобни подробности наистина могат да променят мнението за една кола...с удоволсвие ще се радвам ако някои добави още такива относно горе посочения модел....10Х колеги....
    '99 156 1.9 JTD SP3

  12. #12
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    40

    Default

    Аз карам Брава от '96 ще започне девета година вече. Макар че смених много други коли през това време защото не ми харесва как вози фиятката, така и не го продадох и сега си давам сметка, че за тези години и 156000 км не съм имал никакви сериозни проблеми с него изключение прави само жена ми която миналта година го удари два пъти и сега аз в неделя се опитах да бутна един ел. стълб с него , но това са външни фактори. Сега за пореден път ще му изпъна ламарините и продължавам да си го карам. Само съвет, ако караш повечко минавай често стенд преден мост и махни оригиналните джанти много са меки за нашите гладки пътища.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •