Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 84

Thread: НСО недосегаемите...

  1. #16
    селянин с редосеялка
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    с.Тополи
    Posts
    393

    Default

    Човека трябвало да реагира и да избегне инцидент, но не го е направил.Как не го е срам да минава на зелено и да блъска кола коята минава на червено. Имало свидетел дето казал, че колата на НСО спряла на червеното, огледала се и тогава тръгнала. А онзи нещастник с жена си и детото най-нагло минал на зелено и ги блъснал. Деба мама им смешна.
    Range Rover Vogue 4.4
    Rexton 270 cdi
    Honda CBR Repsol 1000 , Polaris Predator 500
    Колкото и да се опитваш, никога няма да си по-велик от пръдня на крава.

  2. #17
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Quote Originally Posted by soldier81 View Post
    Само че никъде не пише според НСО.
    НСО нито е съда,нито са правили някакви експертизи,тука мирише от по-високо.
    Ми не знам колко е високо, ама НСО са на подчинение единствено на президента, в момента Гоце авджията, известен сред червените привърженици и като уж социален.Тази институция наистина е недосегаема, началника и се назначава от президента и се отчита само пред него.Няма граждански контрол, да не говорим, че повечето служители там служат на практика за шофьори на жените, децата и прочее от президентската и други администрации.Един придатък от миналото, който в наши дни уродливо се е превърнал в някакво подобие на слугинаж към "правоимащите".Типчен представител на такива служби, като съответно прилага пълно игнориране на обикновените хора.
    Last edited by fred; 16-03-2011 at 22:44.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  3. #18
    THE DOCTOR soldier81's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    София/Дупница
    Posts
    286

    Default

    Благодаря за разяснението колега!
    Сега вече гледам нещата от друг ъгъл.
    155 TS 8V-Medium +146 1,6 Boxer
    Suzuki Gsx-r K6 1000+Suzuki VStrom 650-служебния+Ducati 800SS-R.I.P.


  4. #19
    започва да се пристрастява alfamicin's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    94

    Default

    Експертиза?!
    Нема такава глупост!

    Говорих си с един познат,който е бил следовател занимаващ се с тежки ПТП.
    Въпросът беше: При изготвяне на експертизите,по-точно за установяване на скоростта при наличие спирачен път,взима ли се под внимание факта,че всяка марка и модел кола има различен спирачен път.Също така и за показателите на различните марки гуми.
    Той ми каза така:Не,има едни формули и по тях се работи.Когато няма спирачен път,се питат и свидетели
    Каза ми,че общо взето нещата в тия експертизи не са съвсем точни.Всичко е в сферата на "около,приблизително,вероятно,горе-долу и така нататък"

    Жалкото е че всичко е възможно в "прекрасната" ни държавица.
    Няма да се учудя някой ден,някое фиркано и наяло се гъби пишлеме,да кацне върху някоя спирка и после да успее да осъди общината че е си е позволила да сложи спирката там.
    ALFA 159 SW 2.4 jtdm Q-Tronic 2010
    ALFA 156 SW 1.9 16V jtd 2005 - EX
    ALFA 156 2.0 TS 1999 - EX
    ALFA 155 1.8 TS 1993 - EX

  5. #20

    Default

    Quote Originally Posted by DJ Vladic View Post
    Феро ме кефи какъв е краен радикалист. Съгласен с неговите мерки..... Реално, аз не виждам решение. Начина е да си далеко от тук. Само така няма да се занимаваш с тъпанари, бюрократщина и т..н...
    Ми положението е крайно радикално, и изисква почти такива мерки......дори и да речем че сичко ни е окей в държавата, ако тва нещо се случи на запад, цялата общественост ще ги навре тия на кучето в седалището, тука тва нещо си е чудо за 3 дни, и на година я се доспомене веднъж, и то покрай друг такъв случай.....
    Допреди 5-6 години карах по съвсем друг начин по пътищата, знаех че ако аз съм с предимство карам смело, и ич не ми пукаше кой къв е.......ся много повече взех да си отварям очите по пътищата, гледам да съм ясновидец поне като Ванга, като видя някой дето ми е по пътя независимо кола пешеходец или квото и да е, намалям дори и с предимство да съм, че нещо нещата станаха тревожни......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  6. #21

    Default

    Абе ние сме си жертви това е ,като има жертви има и хищници.Четохте ли как руснаците като им писнало от многото коли със специален режим на движение и със сини буркани започнали да си слагат по покривите на колите детски кофички за игра които досущ приличали на буркани.Гениално,мисля ,че бяха московчани.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  7. #22
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Quote Originally Posted by soldier81 View Post
    Благодаря за разяснението колега!
    Сега вече гледам нещата от друг ъгъл.
    Е за нищо Както се каза в един политически коментар-президента няма много реална власт, но има много лостове за влияние, като назначава например най различни хора на различни важни или благи служби в България, а и извън нея.

    ---------- Post added at 02:59 ---------- Previous post was at 02:46 ----------

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Абе ние сме си жертви това е ,като има жертви има и хищници.Четохте ли как руснаците като им писнало от многото коли със специален режим на движение и със сини буркани започнали да си слагат по покривите на колите детски кофички за игра които досущ приличали на буркани.Гениално,мисля ,че бяха московчани.
    Ей, това е супер идея и у нас
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  8. #23
    Болен от Кинтонемия Galof's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    София, Надежда City
    Posts
    194

    Default

    Много ме кефат некви хора, като обясняват и говорат за някви неща, който грам незнаят как стоят или пък се опитват да убедат хора, който са доста по - навътре в нещата, че е така както те казват.
    Да Бъдеш Алфист Това Е Религия!!!
    Алфа Ромео - колата която харасваш, не заради това което прави, а заради начина, по които те кара да се чустваш!

  9. #24

    Default

    Quote Originally Posted by morfius View Post
    Докато подобни новини не се посрещат с 1000 коли пред парламента и още 1000 пред МС ... ще ни третират като овце.
    До края на делото очаквайте пострадалия да остане единствен обвиняем.
    защо бе нали не ни засяга нас лично беше твоето становище

  10. #25
    Запален алфист t-1000's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Philippines
    Posts
    185

    Default

    Аз пък си спомням един подобен случай преди 8-9 години във Варна пак същите господа от НСО с големите си мощни БМВ-та си спретнаха една гонка по улиците със новосформираните тогава сигма-джии който зорко трябваше да следят трафика и да осъществяват преследвания и имаше много ПТП-та причинени от тях по време на гонката пък написаха актове на обикновенните хора които се жалваха после по МСАТ ама само толкоз

    П.П помъчих се да намеря статията за да не говоря на изуст но открих само част "един от НСО размаза едно БМВ 5 във Варна на коварния завой след Евксиноград и то изгоря" точно този случай цитирам
    Last edited by t-1000; 17-03-2011 at 01:13.

  11. #26

    Default

    От днес вече можели и да стрелят по хора и животни ако преценят ,че са опасни-според днешната преса.Ще трябва да взема бронежилетка и за кучето.
    Last edited by lordliness; 17-03-2011 at 08:26.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  12. #27

    Default

    Нищо ново....
    Утре пак!
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  13. #28
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Мда, както отбеляха доброто старо чукане по покрива вече е минало, сега директно гърмят, ако преценят че имало опасност.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  14. #29

    Default

    Е може и по- зле да те обесят на най-близкото дърво например-хората по света се цивилизоват ние обратно.Като в добрия стар див запад -качват те на колата (150 коня ) ,въжето ,дървото и газ.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  15. #30
    мрази гоуф piqnica's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    120
    Алфа Ромео 156 1.8 TS `99

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •