Results 1 to 3 of 3

Thread: Лули за 156 питанка ?

  1. #1
    Алфист-газ в кръвта RaIDeR's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Велико Търново
    Posts
    603

    Default Лули за 156 питанка ?

    Значи проблема какъв е ! Нацепени са гумените лули с бобините,трябват ни само гумените лули обаче по магазините и сайтовете се продават комплект с бобините по 100 кинта за бройка и минахме на вариянта моргите . Намерихме едни обаче са от алфа 156 1.8 въпроса е дали стават и са същите като на 1.6 мотор . Обявена цена 40 кинта къде къде ... !
    Alfa Romeo 33 IMOLA 1.4 i.e. 90hp. 1351 cc. 93 г. (907A)

  2. #2
    Бензинджия на газ Novachev's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Бургас
    Posts
    2,867

    Default

    Quote Originally Posted by RaIDeR View Post
    Значи проблема какъв е ! Нацепени са гумените лули с бобините,трябват ни само гумените лули обаче по магазините и сайтовете се продават комплект с бобините по 100 кинта за бройка и минахме на вариянта моргите . Намерихме едни обаче са от алфа 156 1.8 въпроса е дали стават и са същите като на 1.6 мотор . Обявена цена 40 кинта къде къде ... !
    Не знам за кои точно лули говориш. но оригиналните са производство на бош и лулите са по 20-22лв бройката а кабелите бяха някъде 25-27лв на брой. Ако няма да сменяш напуканите бубини поне ги запълни с лак за нокти или каноколит (като гледаш лака да не е с перлички вътре)
    Ако намериш от лака с който се полага като изолация по намотките на ел двигателите най добре.
    156 1,8 ТS 99
    Nissan Murano 2005

  3. #3

    Default

    Аз съм с 1.8 мотор и взех от една морга комплект кабели с бобини от 1.6. Смених планката която държи бобините и накрайниците на бобините и мотора си работи.Удоволствието ми излезе 50 евро.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •